اخبار برگزیده

23 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی چهارشنبه 23 سپتامبر

22 سپتامبر 2020

جانشین اشکرینیار در صورت انتقال به تاتنهام شناسایی شد؛ کاندروا…

22 سپتامبر 2020

رسمی؛ آرتورو ویدال به اینتر پیوست

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه 6 آگست

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه، 16 مرداد:

  1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر مشکلی با قرض دادن دالبرت به فیورنتینا برای یک فصل دیگر ندارد اما به شرطی که بند خرید اجباری در معامله گنجانده شود.
  2. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت در فصلی که گذشت اینتر نیمی از دستمزد 4 میلیون یورویی ناینگولان را پرداخت کرد. او می تواند به طور قرضی و به مدت 2 سال دیگر در کالیاری بماند تا قراردادش با اینتر به اتمام برسد. در این صورت اینتر سعی خواهد تا حد امکان در پرداخت بخش کمتری از دستمزد او سهیم شود (پرداخت کمتر از 2 میلیون). راه دیگر ماندن راجا این است که قرارداد قرضی او به دائمی تبدیل شود اما کالیاری دستمزد او که رقم بالایی است را در سال های بیشتری پرداخت کند.
  3. به گزارش کوریره دلا اسپورت، اینتر به السیو کرانیو، دروازه بان کالیاری علاقه دارد و احتمالا برای او ناینگولان بعلاوه 12 میلیون یورو را پیشنهاد می کند مگر اینکه بجای 12 میلیون، بازیکن دیگری مثل گودین را وارد معامله کند. کالیاری ارزش دروازه بان خود را 25 میلیون یورو در نظر گرفته و ناینگولان نیز به توافق ابتدایی با کالیاری رسیده تا دستمزد خود را از 4 به 3 میلیون یورو کاهش دهد.
  4. به گزارش فابریتزیو رومانو فقط در صورت فروش لوییز سواز، بارسلونا برای لائوتارو مارتینز اقدام  می کند. بارسا فقط یکی از این دو را می خواهد و اولویت آنها این است با فروش سوارز برای ال تورو اقدام کنند. بلوگرانا معتقد است دوران مهاجم اروگوئه ای در این تیم دیگر تمام شده است.
    

هیچ نظری وجود ندارد