اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

هافبک شیلیایی بارسلونا

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه، چهاردهم مارچ

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز شنبه، بیست و چهارمین روز از اسفند ماه:

  1. به گزارش توتو اسپورت اگر قرارداد یان فرتونگن با تاتنهام تمدید نشود اینتر به دنبال جذب آزاد وی در تابستان خواهد بود. این مدافع بلژیکی به نظر نمی رسد مایل به ماندن در لندن باشد. ماراش کومبولا مدافع ورونا نیز در صدر اهداف اینتر برای تقویت خط دفاعی قرار دارد. این روزنامه تورینی همچنین از علاقه منچسترسیتی و بارسلونا به الساندرو باستونی گفته است.
  2. به گزارش فابریتزیو رومانو، آرتورو ویدال چند روز قبل از آغاز نقل و انتقالات ژانویه، به هر دو تیم اینتر و یوونتوس پاسخ مثبت داده بود. با تغییر مربی در بارسلونا در نهایت این هافبک شیلیایی تصمیم گرفت در بلوگرانا باقی بماند. رومانو همچنین می گوید احتمال انتقال ویدال به اینتر در تابستان وجود دارد(به ویژه از طریق معاوضه).
  3. منابعی در ایتالیا گزارش داده اند بعید است اینتر بند حق خرید ویکتور موزس را در تابستان فعال کند.
  4. به گزارش مدیاست، بارسلونا برای جذب لائوتارو مارتینز به دنبال معاوضه است چراکه نمی خواهند 111 میلیون یورو رقم بند آزاد سازی قرارداد او را بپردازند. اگر اینتر حاضر به معاوضه شود آنگاه بارسلونا مایل است ارزش مارتینز را بیشتر از 111 میلیون درنظر بگیرد. محتمل ترین نامها برای ورود به معامله آرتور ملو، آرتورو ویدال و نلسون سمدو هستند. بارسا امیدوار است با وارد کردن بازیکنانش به معامله نهایتا 50 میلیون یورو به اینتر بپردازد.
    

هیچ نظری وجود ندارد