اخبار برگزیده

3 ژوئن 2020

بیشتر شدن شانس ناینگولان برای بازگشت به اینتر؟

2 ژوئن 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی سه شنبه دوم ژوئن

1 ژوئن 2020

برنامه بازی های اینتر در ادامه فصل 2019/20 سری آ

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

چهار ورودی جدید از لیگ برتر انگلستان برای اینتر؟

اینتر دات آی آر _ اینتر توجه ویژه ای به جذب بازیکن از لیگ برتر انگلستان دارد.

آنتونیو کونته از زمان ورودش به اینتر، بازیکنانی را از لیگ برتر انگلستان برای این تیم به خدمت گرفته که این بازیکنان سانچز، موزس، یانگ، اریکسن و لوکاکو بوده اند اما در نقل و انتقالات آینده باز هم بازیکنانی می توانند از انگلستان راهی اینتر شوند.

دو بازیکن که در صدر لیست اهداف قرار دارند اولیویه ژیو و یان فرتونگن هستند. قرارداد هر دو بازیکن در انتهای فصل با چلسی و تاتنهام به اتمام می رسد. جذب فرتونگن باعث می شود او و باستونی دو مدافع میانی سمت چپ باشند که این موضوع اشکرینیار را به سمت راست که پست مناسب تری برای اوست منتقل می کند. برای ژیرو نیز اینتر منتظر است شرایط به حالت عادی برگردد تا رقابت برای جذب او را از لیون و لاتزیو پیروز شود. احتمال تمدید قرارداد این مهاجم فرانسوی با چلسی وجود دارد اما تاکنون او حاضر به تمدید نشده است.

اگر لائوتارو مارتینز به بارسلونا برود آنگاه احتمالا یکی از بین پیر امریک اوبامیانگ از آرسنال و آنتونی مارسیال از منچستریونایتد راهی جوزپه مه آتزا می شود. چهارمین بازیکنی که می تواند از لیگ برتر به اینتر بیاید نیز یکی از بین امرسون پالمیری و مارکوس آلونسو خواهد بود. چلسی برای سمت چپ خود به دنبال جذب چیلول از لسترسیتی، تالیافیکو از آژاکس و یا الکس تلس از پورتو است بنابراین یکی از بین امرسون یا آلونسو استمفورد بریج را ترک می کند (اینتر به آلونسو علاقه بیشتری دارد).

منبع: توتو اسپورت

    

هیچ نظری وجود ندارد