اخبار برگزیده

25 می 2020

رومانو: اینتر استراتژی خود برای دروازه را مشخص کرده است؛ جزئیات

25 می 2020

پس از رد کردن پیشنهاد بارسا برای لائوتارو، اینتر در انتظار پیشنهاد بهتر است

24 می 2020

وارد شدن نام کانسلو در معامله برای لائوتارو؟ رومانو پاسخ می دهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

کیه وو 1-1 اینتر؛ تساوی با تیم انتهای جدول!

 

اینتر دات آی آر _ تقسیم امتیازات در شب سرد بنتگودی.

 

دو تیم کیه وو و اینتر امشب در هفته هفدهم سری آ در ورزشگاه بنتگودی شهر ورونا با قضاوت فابریتزیو پاسکوآ به مصاف هم رفتند. اسپالتی در این دیدار کار را با هندانوویچ، ورسالیکو، دی فرای، اشکرینیار، دی آمبروسیو،بروزوویچ، ماریو، ناینگولان، پولیتانو، پریشیچ و ایکاردی آغاز کرد.


نیمه اول را کیه وو هجومی آغاز کرد و درهمان دقیقه اول بازی اولین شوت داخل چارچوب را به سمت دروازه نراتزوری روانه کردند که هندانوویچ آن را دفع کرد. کیه وو پرس روی مدافعان اینتر هنگام بازیسازی آنها را در دستور کار قرار داده بود و دی فرای و اشکرینیار چندین بار در دادن پاس ناموفق ظاهر شدند. در دقیقه 27 اولین خطر جدی اینتر روی دروازه کیه وو ایجاد شد؛ توپی به ایکاردی درون محوطه رسید که ضربه او را سورنتینو با پا به پشت محوطه جریمه دفع کرد و ناینگولان نیز توپ برگشتی را با شوتی سنگین و با فاصله ای کم به بیرون فرستاد. اینتر در این دقایق در رد و بدل کردن توپ کمی بهتر از ابتدای بازی شده بود و آنها توانستند سرانجام در دقیقه 39 قفل دروازه را بازکنند. پاس دی آمبروسیو درون محوطه به پریشیچ رسید و او در صحنه ای تک به تک توپ را به تاق دروازه سورنتینو کوبید. اینتر میتوانست در دقیقه 44 اختلاف را به دو برساند ولی ارسال پولیتانو را ماریو که دروازه خالی را در مقابل داشت با حالتی تکل گونه به بیرون زد. این نیمه بدون اینکه وقت اضافه ای داشته باشد یک بر صفر به سود افعی های شهر میلان خاتمه یافت.

نیمه دوم آرام آغاز شد. در دقیقه 55 فرصتی تک به تک نصیب ایکاردی شد و او پس از دریبل مدافع حریف توپ را به سمت دروازه زد ولی سورنتینو تک به تک را گرفت. به نظر میرسید بازی با همان تک گل به پایان برسد اما از روی یک توپ مستقیم کیه وو در دقیقه 90 توسط پلسیر به گل رسید. توپی که از زمین خودی توسط بازیکنان کیه وو به پشت محوطه جریمه ارسال شده بود را یکی از بازیکنان آنها جلوتر از دی فرای با ضربه سر به محوطه جریمه اینتر زد و این مهاجم مسن در صحنه ای تک به تک با ضربه ای چیپ دروازه اینتر را گشود تا بازی با حساب یک بر یک به اتمام برسد. تعویض های اینتر در این دیدار وسینو بجای ناینگولان، مارتینز بجای پولیتانو و والرو بجای ماریو بودند. بروزوویچ و ماریو نیز از داور کارت زرد گرفتند. اینتر چهارشنبه شب به مصاف ناپولی خواهد رفت.

    

یک نظر

  • پانزده دقیقه آخر بازی کاملا نشان میداد که اینتر قراره گل مساوی رو بخوره، واقعا دلیل این طور بازی کردن بازیکنا توی این بازی که به راحتی میتونستن کنترل کنند و سه امتیاز رو بگیرن مشخص نیست برام. به نظرم زمان نیمکت نشینی بروزوویچ رسیده، یه مدت باید رو نیمکت باشه تا استراحت کنه.