اینتر دات آی آر _ احتمال تمدید شدن قرارداد آنتونیو کونته و همچنین جدایی چند بازیکن در تابستان وجود دارد.

در تابستان سران اینتر به دنبال قطع همکاری با آنتونیو کونته نیستند؛ به ویژه اگر فصل با قهرمانی نراتزوری به اتمام برسد. قرارداد کونته با اینتر تا ژوئن 2022 اعتبار دارد و طبق توافق قبلی برای فصل بعد دستمزد این مربی ایتالیایی به طور خودکار به 13.5 میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد. هنوز مذاکراتی بین طرفین برای تمدید قرارداد وجود نداشته اما برای اینکه از باقی ماندن فقط یک فصل از مهلت پایان قرارداد کونته جلوگیری شود، در پایان فصل احتمالا طرفین بر سر میز مذاکره خواهند نشست تا در مورد بیشتر شدن مدت همکاری صحبت کنند. کونته فصل آینده را با اشتیاق بیشتری نسبت به دو فصل اول حضورش آغاز می کند چراکه امیدوار است بتواند اینتر را تبدیل به قدرت اول ایتالیا کند و در لیگ قهرمانان اروپا نیز نتایج بهتری نسبت به قبل کسب کند. صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان، کمترین هدف اروپایی کونته در فصل بعد خواهد بود. او همچنین جذب یک مهاجم مثل موریل را در تابستان از اولویت ها نظر گرفته است.

گاتزتا در ادامه گزارش خود آورده هنوز آینده 11 بازیکن در اینتر مشخص نیست. یکی از این بازیکنان اشلی یانگ است که به نظر می رسد جداییش قطعی باشد. قرارداد وینگ بک انگلیسی با نراتزوری فقط تا انتهای فصل جاری اعتبار دارد و او احتمالا به صورت رایگان جدا می شود. آندره آ رانوکیا دیگر بازیکنی است که فقط تا انتهای فصل جاری با اینتر قرارداد دارد. این مدافع با تجربه باید در مورد تمدید قراردادش به مدت یک فصل دیگر یا جدا شدن به منظور بازی کردن بیشتر تصمیم بگیرد. اینتر از هر تصمیمی که توسط او گرفته شود حمایت می کند. ماتیاس وسینو که نامش در لیست فروش اینتر دیده می شود سومین بازیکن است در حالی که مدیران نراتزوری باید در مورد آینده استفانو سنسی، آرتورو ویدال، روبرتو گالیاردینی و ایوان پریشیچ نیز ارزیابی های لازم را انجام دهند (شانس ماندن پریشیچ نسبت به قبل با توجه به بهبود فرمش بیشتر شده است).

ویدال در تابستان قبل به صورت تقریبا رایگان به اینتر پیوست اما اگر در بخش پایانی فصل نیز نتواند انتظارات را برآورده کند، آنگاه نراتزوری به دلیل دستمزد بالایش از جدایی او استقبال خواهد کرد (فصل آینده دستمزد خالص ویدال به 6.5 میلیون یورو خواهد رسید). آندره آ پینامونتی و یونوت رادو نیز احتمالا به صورت قرضی از اینتر جدا می شوند در حالی که دنیله پادلی، دروازه بان سوم نراتزوری نیز در انتهای فصل در مورد آینده اش با مدیران باشگاه گفتگو می کند. تمدید شدن قرارداد الکساندر کولاروف نیز پیچیده به نظر می رسد و این یعنی جدایی او به صورت آزاد در پایان فصل محتمل خواهد بود.

قرارداد های دی فرای، باستونی و دی آمبروزیو قرار است تمدید شود و در مورد آینده متئو دارمیان، میلان اشکرینیار، اشرف حکیمی، مارسلو بروزوویچ و نیکولو بارلا نیز شک و تردیدی وجود ندارد (اینتر به دنبال حفظ آنهاست). در خط حمله نیز لائوتارو مارتینز و روملو لوکاکو غیرقابل فروش هستند و احتمال جدایی سانچز نیز پس از بازی های درخشان اخیرش و همچنین مدت قراردادش که تا ژوئن 2023 اعتبار دارد، کم است. در مورد ماندن سمیر هندانوویچ نیز تردیدی وجود ندارد.

مرتضی بابایی
۱۷ فروردین ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *