اخبار برگزیده

5 آگوست 2020

“خوشحالم که شاگردانم هنوز آماده رفتن به تعطیلات نیستند؛ اریکسن…”

5 آگوست 2020

اینتر 2-0 ختافه؛ دو قدم دیگر تا فینال!

5 آگوست 2020

احتمال اقدام اینتر برای بازگرداندن بوناتزولی

گزینه های اینتر برای تقویت خط میانی خود در ژانویه

اینتر دات آی آر _ اینتر احتمالا در ژانویه یک هافبک بخدمت می گیرد.

اینتر به دنبال اضافه کردن یک هافبک به تیم خود در نقل و انتقالات ژانویه است چراکه آنها هافبک های نیمکت نشین فعلی خود یعنی والرو، گالیاردینی و وسینو را در سطح بروزوویچ، بارلا و سنسی نمی بینند و هدف این است با اضافه شدن بازیکنی جدید در این پست، دست آنتونیو کونته باز تر شود. این موضوع پس از مصدومیت سنسی در بازی مقابل یووه کاملا واضح بود.

آسیلیو و ماروتا مدیران نراتزوری، جستجو برای پیدا کردن یک هافبک را آغاز کرده اند و اولین گزینه ایوان راکیتیچ است که بازیکنی نیمکت نشین در بارسلونا محسوب می شود و از وضعیت فعلی خود ناراضی است. علاوه بر این هافبک کروات و همچنین آرتورو ویدال که کونته از کار دوباره با وی استقبال می کند، گزینه ساده تر برای اینتر نمانیا ماتیچ است که در تابستان 2020 قراردادش به اتمام می رسد بنابراین در ژانویه می توان او را با قیمتی ارزان بخدمت گرفت.

سرگی میلینکوویچ ساویچ از لاتزیو نیز گزینه ای دیگر برای افعی ها است اما او یک برای آنها رویا محسوب می شود. این هافبک صرب به تمدید با عقاب ها نزدیک شده و مذاکرات با لاتزیو ساده نیست و اینتر نیز بیشتر به او برای تابستان فکر می کند. سندرو تونالی از برشا نیز گزینه دیگر است اما برای او رقابت زیادی وجود دارد (یووه، میلان، دورتموند، پی اس جی و … تونالی را در رادار خود دارند).

منبع: کالچو مرکاتو

    

هیچ نظری وجود ندارد