اخبار برگزیده

3 ژوئن 2020

بیشتر شدن شانس ناینگولان برای بازگشت به اینتر؟

2 ژوئن 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی سه شنبه دوم ژوئن

1 ژوئن 2020

برنامه بازی های اینتر در ادامه فصل 2019/20 سری آ

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

گفتگوی خواندنی زانتی و میلیتو در اینستاگرام

اینتر دات آی آر _ میلیتو و زانتی به مرور خاطرات از سال 2010 پرداختند.

روز جمعه 22 می دهمین سالگرد فتح سه گانه توسط اینتر مورینیو بود. دیگو میلیتو و خاویر زانتی دو تن از بازیکنان آن فصل نراتزوری به صورت زنده در اینستاگرام گفتگویی داشتند:

میلیتو:

این یک رویا برای من بود که با باشگاهی مثل اینتر قرارداد امضا کنم. من به یک خانواده پیوستم و افتخار می کنم که بخشی از تاریخ اینتر و تیم سال 2010 بوده ام. امروز برای همه ما روز خاصی است. این گروه فوق العاده بود و ما همچنان هم با یکدیگر در ارتباط هستیم. من هنوز همه اتفاقات را کاملا به خاطر دارم و انگار دیروز رخ داده است! با توجه به سختی و اهمیت شاهکاری که ما در آن سال انجام دادیم، آنچه ما فتح کردیم در تاریخ ماندگار خواهد شد.

زانتی:

هنگامی که تعویض شدی (تعویض با ماتراتزی در دقیقه 90) و از سوی طرفداران به شدت مورد تشویق قرار گرفتی و هنگامی که ژولیو سزار آخرین توپی که به سمتش آمد را در آغوش گرفت اشک در چشمانم جمع شد. من به والتر ساموئل نگاه کردم که گفت یالا! هنوز سه دقیقه برای بازی کردن زمان مانده. اما من به دلیل آنچه به دست آورده بودیم احساس فوق العاده ای داشتم. همه مولفه های مختلف از تیم و باشگاه گرفته تا هواداران به دنبال یک هدف بودیم که به ما این امکان را می داد تا آن شاهکار را انجام دهیم. ما در زمین نیز یک گروه متحد بودیم. امروز همه بازی های ما نشان داده می شود (اشاره به پخش بازی ها توسط تلویزیون اینتر) و من هنوز آن احساسی که آن شب در مادرید داشتم را حس می کنم.

میلیتو:

پس از شکست دادن بارسلونا می دانستیم که باید قهرمانی را از آن خود کنیم. من بازی رفت نیمه نهایی را به یاد دارم. برادرم روی نیمکت بارسا بود (گابریل میلیتو) و وقتی گل سوم را زدم پدرم خوشحالی کرد. سپس پدرم از برادرم عذرخواهی کرد. همچنین من جشنی که پس از بازی بین رم و سمپدوریا گرفتیم را نیز به یاد دارم (دیدار هفته 35 که در آن سمپدوریا رم را شکست داد. اینتر نیز هفته قبل از آن برابر فیورنتینا متوقف شده بود). پس از تساوی مقابل فیورنتینا در فلورانس همگی در راه بازگشت به میلان با قطار ناراحت بودیم اما تو (زانتی) واقعا همه را تشویق می کردی و حس مثبت داشتی. پس از شکست رم مقابل سمپدوریا باختن دیگر گزینه ای برای ما نبود و همینگونه نیز شد.

زانتی:

در ماه آخر فصل 2009-2010 تمام مسابقات ما اساسا فینال گونه و حذفی بودند. فشار زیادی وجود داشت. امروز روزی است که متعلق به همه طرفداران ماست که همیشه در کنار ما بودند. به یاد دارم که وقتی در مادرید بودیم و تصاویر کلیسای جامع شهر میلان به من نشان داده شد (طرفداران در آنجا تجمع کردند و جشن گرفتند) دوست داشتم فورا به آنجا سفر کنم و یکی یکی طرفداران را در آغوش بگیرم.

میلیتو:

من می دانستم به گروهی از قهرمانان بزرگ می پیوندم و همه شما رویای این را داشتید که در کنار یکدیگر موفقیت ها را کسب کنید. هواداران سزاوار این پیروزی ها بودند و آنها همواره ما را به جلو هل می دادند (پشت ما بودند و تشویقمان می کردند). موفقیت ها ساده نبود. ما همواره بازی در کیف را به یاد می آوریم (دیداری که اینتر تا دقیقه 85 حتی قادر نبود از گروه خود صعود کند اما به ناگهان ورق برگشت). مورینیو نیز در ذهنیت گروه نقشی حیاتی داشت. پس از فینال من برای همه طرفداران و ماسیمو موراتی خوشحال شدم زیرا آنها سزاوار تجربه کردن آن شادی ها بودند.

زانتی در پایان درمورد فوت جیجی سیمونی نیز گفت:

قبل از پایان دادن به این گفتگو می خواهم لحظه ای جیجی سیمونی، فردی که زیر نظر او بازی کرده بودم را به یاد بیاورم و به خانواده وی تسلیت صمیمانه ای بگویم.
    

هیچ نظری وجود ندارد