اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

گوارو: اینتر بوگا را زیر نظر دارد؛ کونته در مورد جذب او تصمیم می گیرد

اینتر دات آی آر _ از آنجا که بوگا یک وینگر است کونته در مورد جذب او باید تصمیم بگیرد.

در حال حاضر اینتر در مورد جذب ژرمی بوگا در مرحله تامل است اما شاید وضعیت جدی تر شود. جذب این وینگر جوان تا حدود زیادی به آنتونیو کونته بستگی دارد هرچند مدیران نراتزوری او را با دقت تحت نظر دارند.

بوگا در تابستان 2018 با مبلغ 3.5 میلیون یورو به ساسولو پیوست اما چلسی در زمان معامله، بند بازخرید او به مبلغ 15 میلیون یورو را در اختیار گرفت. از لندن اخباری به گوش می رسد که اگر چلسی 11.5 میلیون یورو از ساسولو دریافت کند، مالکیت این بازیکن ساحل عاجی را به طور کامل به باشگاه ایتالیایی واگذار خواهد کرد.

در ایتالیا دو تیم وجود دارند که به طور جدی وضعیت بوگا را دنبال می کنند. علاوه بر اینتر که روابط خوبی با ساسولو دارد، ناپولی نیز علاقه زیادی به این بازیکن نشان داده است اما همانطور که گفته شد مدیران نراتزوری برای جذب او به پاسخ مثبت کونته احتیاج دارند.

سرمربی افعی ها روی این گزینه مدتی تفکر خواهد کرد چراکه بوگا یک وینگر فانتزی و دریبل زن است و کونته نیز نمی خواهد به راحتی قید سیستم دارای دو مهاجم را بزند (3-5-2). سوال اینجاست که آیا بوگا می تواند بعنوان مهاجم دوم ایفای نقش کند؟ در اینتر هیچکس نمی خواهد سناریوی پولیتانو دوباره تکرار شود (پولیتانو که یک وینگر است در سیستم دو مهاجم کونته جواب نداد) اما مدیریت باشگاه درک کرده فرصت جذب بوگا با قیمتی حدود 30 میلیون یورو، شاید دیگر پیش نیاید.

منبع: پاسکواله گوارو

    

هیچ نظری وجود ندارد