اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 21 اسفند:

 1. به گزارش کوریره دلاسرا، جوزپه ماروتا چند روز قبل پس از عوارض ناشی از ابتلا به ویروس کرونا و به توصیه احتیاطی دکتر ولپی، رئیس بخش پزشکی اینتر در کلینیک هومانیتاس بستری شد. وضعیت ماروتا در حال بهبود است.
 2. به گزارش گاتزتا، آنتونیو کونته جهت فتح اسکودتو در تیم 10 قانون وضع کرده است. از جمله مهمترین این قوانین می توان به دستور به بازیکنان برای محدود کردن ارتباطات خارج از زمین به منظور پیشگیری از ابتلا به کرونا، دستور به متمرکز ماندن در هر بازی جهت اخراج نشدن از زمین، تهیه رژیم های غذایی شخصی و یا قانون مهم تر بودن تیم از هر بازیکنی اشاره کرد.
 3. الساندرو باستونی تیم منتخب 11 نفره خود از بازیکنان تاریخ اینتر را انتخاب کرد. زنگا، زانتی، برگومی، ماتراتزی، فاکتی، استانکوویچ، پاتریک ویرا، نیکولا برتی، میلیتو، ویری و رونالدو در ترکیب 4-3-3 باستونی قرار گرفتند. او همچنین گفت دوست دارد سه ویژگی های استحکام، عزم و اراده و حس بی رحمی ماتراتزی را داشته باشد.
 4. به گزارش اف سی اینتر نیوز، باشگاه مونزا (مونتزا) آماده شده با ارائه پیشنهادی 10-12 میلیون یورویی به اینتر قرارداد قرضی لونتزو پیرولا را به دائمی تبدیل کند. اینتر نیز به دلیل مشکلات مالی ممکن است این پیشنهاد محتمل و نقدی را قبول کند.
 5. به گزارش منبع پرتغالی A Bola باشگاه اسپورتینگ لیسبون برای دائمی کردن قرارداد قرضی ژائو ماریو پیشنهاد 7 میلیون یورویی به اینتر ارائه کرد اما نراتزوری آن را نپذیرفت. مذاکرات ادامه پیدا خواهد کرد و والنسیا نیز وضعیت را زیر نظر دارد. اف سی اینتر 1908 نیز برخلاف منبع پرتغالی گزارش داده اینتر پیشنهادی برای ماریو دریافت نکرده است.
 6. به گزارش اف سی اینتر نیوز، تاکنون خبری از مذاکرات تمدید قرارداد آندره آ رانوکیا نبوده است. قرارداد مدافع با تجربه اینتر تا انتهای فصل معتبر است و این احتمال وجود دارد که او برای رفتن به تیمی دیگر و بازی کردن بیشتر قراردادش را تمدید نکند و به صورت رایگان جدا شود.
 7. به گزارش پاسکواله گوارو، پیرو آسیلیو برای چندین هفته در حال کار برای جذب آزاد جورجینیو واینالدوم (هافبک لیورپول) بود و مذاکرات نیز خوب پیش می رفت اما مشکلات اقتصادی اینتر گفتگو ها را متوقف کرد. اینتر اکنون اولویت های دیگری دارد و باید دید وضعیت مالکیت باشگاه به کجا می رسد.
 8. به گزارش اسکای الکساندر کولاروف به احتمال زیاد به دلیل مشکلات عضلانی در ران پایش نمی تواند در برابر تورینو در دسترس باشد.
 9. میلان اشکرینیار در مصاحبه با توتو اسپورت اعلام کرد اینتر فعلی دیگر پاتزا اینتر نیست (اینتر دیوانه) و اینتر کونته است. اشکرینیار در مورد شایعات انتقالش به تاتنهام نیز گفت با اینکه در اواخر فصل قبل به دلیل کمتر بازی کردن خوشحال نبود اما می خواست در اینتر بماند. مدافع اسلواک همچنین گفت در صورت قهرمانی نراتزوری آن را روی بدنش خالکوبی می کند.
 10. تست کرونای بلوتی، مهاجم تورینو منفی شده اما به گزارش توتومرکاتو وب او احتمالا دیدار یکشنبه ظهر برابر اینتر را از دست می دهد.
 11. به گزارش لارپوبلیکا، خانواده ژانگ ترجیح می دهد بجای فروختن کل اینتر به بی سی پارتنرز، 30 درصد باشگاه را به گروه سرمایه گذاری سلطنتی عربستان بفروشد چراکه این کار باعث می شود آنها همچنان سهامدار اکثریت باقی بمانند. اگر بن سلمان به اینتر بیاید رفته رفته می تواند کل سهام را از ژانگ خریداری کند.
مرتضی بابایی
12 مارس 2021

1 دیدگاه در “یازده خبر کوتاه روز 11 مارس

 1. بن سلمان با خرید ۳۰ درصد اینتر کار عقلانی میکنه
  کم کم با شرایط و جو فوتبال اروپا آشنا میشن قوانین و مقرراتش رو یاد میگیرن بعدش کم کم مالک کامل اینتر میشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.