اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

یازده خبر کوتاه پنجشنبه، دوازدهم مارچ

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 22 اسفند:

 1. به گزارش کالچو مرکاتو احتمال ماندن الکسیس سانچز در اینتر برای فصل بعد به شرطی وجود دارد که او از دستمزدش کم کند. قرارداد قرضی او تا پایان فصل معتبر است و اینتر در حال حاضر فقط 5 میلیون یورو از حقوق 11 میلیون یورویی وی را می پردازد(6 میلیون یورو را منچستریونایتد می پردازد).
 2. آلساندرو آلتوبلی اسطوره اینتر در مصاحبه با کوریره دلا اسپورت از این ایده که برای مشخص شدن قهرمان سری آ، بازی های پلی آف در دستور کار قرار بگیرد استقبال کرده است. او همچنین گفت بدترین چیز این است که عنوان اسکودتو به تیمی داده نشود.
 3. به گزارش توتومرکاتو وب اینتر، ناپولی، میلان، اورتون و رم به جذب آندره آ بلوتی، فوروارد و کاپیتان تورینو علاقه دارند.
 4. مدیر برنامه های مارکوس یورنته، هافبک اسپانیایی اتلتیکومادرید که دو بار دروازه لیورپول را گشود، در مصاحبه با کالچومرکاتو تماس با اینتر قبل از انتقال به اتلتیکو را تایید کرد. با این حال او گفت اینتر پیشنهادی به رئال مادرید ارائه نکرد و در نهایت این بازیکن به تیم همشهری پیوست.
 5. به گزارش توتو اسپورت در صورتی که بند های حق خرید ماریو، پریشیچ و ایکاردی فعال شود اینتر در نقل و انتقالات تابستانی فعال خواهد بود و برای جذب بازیکنانی مثل ماراش کومبولا، مدافع هلاس ورونا و کاستروویلی، هافبک فیورنتینا اقدام می کند. ورونا برای کومبولا 30 میلیون یورو درخواست خواهد داشت.
 6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، تعلیق سری آ می تواند باعث شود ارزش کیه زا و تونالی دو هدف مشترک اینتر و یووه در تابستان کاهش پیدا کند. برشا برای تونالی در حال حاضر 50 و فیورنتینا برای کیه زا کمی بیش از 50 میلیون یورو می خواهد که این دو رقم ممکن است در تابستان کمتر شود.
 7. به گزارش اکیپ، با توجه به وضعیتی که ویروس کرونا در اروپا ایجاد کرده یوفا مجبور می شود در جلسه ای که 17 مارس دارد(27 اسفند)، یورو 2020 را به تعویق بیاندازد. بازی های لیگ اروپا و لیگ قهرمانان نیز ممکن است به صورت تک بازی در زمین بی طرف برگزار شود.
 8. کوریره دلاسرا گزارش داده ادامه سری آ که تا سوم آپریل (15 فروردین) در حالت تعلیق قرار گرفته، می تواند از یک ماه بعد از این تاریخ، یعنی سوم ماه می میلادی از سر گرفته شود. در این صورت سری آ باید تا 30 ژوئن به اتمام برسد (زیرا قرارداد برخی بازیکنان و مربیان فقط تا 30 ژوئن معتبر است).
 9. به گزارش لا استامپا، احتمالا دیدار اینتر-ختافه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا در زمین بی طرف و به صورت تک بازی انجام می شود.
 10. به گزارش نیکولو اسکیرا، یوونتوس با نمایندگان مائورو ایکاردی در تماس بوده است. مهاجم آرژانتینی نمی خواهد در پی اس جی بماند و امیدوار است بتواند فوتبالش را در ایتالیا دنبال کند. نراتزوری حداقل 65 میلیون یورو برای مائوریتو درخواست دارد.
 11. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، بازیکنان و کادر فنی اینتر تا 22 مارچ (به مدت دو هفته) قرنطینه خانگی خواهند بود اما از آنجا که علائمی ندارند از آنها تست کروناویروس گرفته نمی شود. طبیعی است اگر بازیکنی علائمی مثل تب را از خود نشان دهد فورا از او تست گرفه می شود.
  

هیچ نظری وجود ندارد