اخبار برگزیده

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

6 آگوست 2020

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه 6 آگست

6 آگوست 2020

رسمی؛ الکسیس سانچز به صورت آزاد به اینتر پیوست

یازده نکته آماری از دیدار اینتر برابر آیندهوون

 

اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده بازی شب گذشته توسط باشگاه اینتر با همکاری اپتا :

 

 1. تا قبل از پیروزی شب گذشته برابر آیندهون ، آخرین باری که اینتر هر دو بازی ابتدایی خود در مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان را با برد پشت سر گذاشته بود به فصل 2005_2006 باز میگردد.
 2.  آخرین باری که اینتر در پنج دیدار متوالی خود به پیروزی رسیده بود به ماه سپتامبر 2017 باز میگردد (اینتر پس از شکست برابر پارما تمام 5 بازی بعدی خود را با برد پشت سر گذاشته است).
 3. اینتر در هر دو دیدار این فصل خود در لیگ قهرمانان ابتدا با یک گل عقب افتاده و سپس با زدن دو گل پیروز میدان شده است.
 4. مائورو ایکاردی در هر دو دیدار این فصل اینتر در لیگ قهرمانان موفق به گلزنی شده است. قبل از مائوریتو ، آدریانو آخرین بازیکن اینتر بود که در هر دو بازی ابتدایی نراتزوری ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در فصل 2004_2005 توانسته بود گلزنی کند.
 5. راجا ناینگولان اولین بازیکن بلژیکی تاریخ اینتر است که در لیگ قهرمانان گلزنی میکند.
 6. اینتر در 9 تقابل آخر خود با تیمهای هلندی شکست ناپذیر بوده است (7 برد و 2 تساوی).
 7. اینتر در نیمه اول بازی شب گذشته 17 ضربه به سمت دروازه پی اس وی روانه کرد که این تعداد ضربه ی زده شده در نیمه اول ، یک رکورد در لیگ قهرمانان از فصل 2003_2004 برای نراتزوری ها محسوب میشود (از زمانی که اپتا این آمار را جمع آوری کرده است).
 8. اینتر در بازی شب گذشته 24 شوت به سمت دروازه پی اس وی زده است. آخرین باری که نراتزوری ها در لیگ قهرمانان توانسته بودند چنین تعداد ضربات زیادی به سمت دروازه حریف خود روانه کنند به نوامبر 2010 و دیدار برابر توئنته هلند باز میگردد که آنها آمار 27 شوت را ثبت کردند.
 9. مائورو ایکاردی شب گذشته 9 ضربه به سمت دروازه پی اس وی روانه کرد . فقط در بازی برابر امپولی در ماه مِی 2015 است که مائوریتو بیشتر از این تعداد به سمت دروازه ضربه زده است(10 ضربه).
 10. مائورو ایکاردی اولین بازیکن اینتر در لیگ قهرمانان پس از آدریانو است که در یک دیدار حداقل 9 ضربه به سمت دروازه حریف میزند. آدریانو در بازی مقابل ویارئال در ماه مارچ 2006 حداقل 9 ضربه به سمت دروازه این تیم اسپانیایی زده بود.
 11. اینتر در 9 دیدار از 10 دیدار آخر خود در رقابتهای اروپایی حداقل یک گل دریافت کرده است.
  

هیچ نظری وجود ندارد