اخبار برگزیده

19 فوریه 2018

اینتر برای جذب بارلا مصمم است

19 فوریه 2018

رومانو : دی فرای در حال تأمل درباره پیشنهاد بهبود یافته اینتر

18 فوریه 2018

رایولا سخت در تلاش برای تبدیل شدن به مدیر برنامه های ایکاردی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“یک اینتر فوق العاده”

اینتر دات آی آر _ دیشب و در جریان باری با کیه وو شاهد یک بازی عملاً بی اشتباه از سوی نراتزوری بودیم که منجر به پیروزی 5-0، هتریک پرسیچ و صدر نشینی اینتر بعد از تقریباً دو سال شد. اینتر از 6 ژانویه 2016 به تنهایی در صدر جدول سری آ حضور نداشته است.
“هنگامی که بازی به این سمت می رود شاهد تقسیم وظایف از سوی بازیکنان هستیم ولی در قالبی هماهنگ. دیدن این قضیه برای هر مربی ای لذت بخش است” این ها صحبت های اسپالتی به مدیاست پریمیوم بعد از بازی بود. خلاصه ای از گفتگوی مربی موفق اینتر را در زیر می آوریم.
” هنگامی که وظایف به درستی در تیم تقسیم می شوند، استفاده از موقعیت ها برای خلق نتیجه دلخواه آسان تر می شود. در راه درستی قرار داریم. تیم شروع خوبی در ابتدای بازی داشت و هر چه بیشتر می گذشت بهتر هم می شد، پس چیز زیادی نمی توانم بگویم جز اینکه خوب بازی کردیم و در صدد هستیم اشتباهات بسیار کوچک خود را رفع کنیم و با پیشرفت به سوی جلو حرکت کنیم
” یک سه امتیاز بسیار مهم کسب کردیم. به بازیکنان کیه وو فضای بازی و مهلت ندادیم. از گوشه های زمین حمله می کردیم، در حالی که موقعیتمان را در وسط زمین از دست ندادیم. در تمام زمین تعادل را رعایت کردیم و مراقب تله های کیه وو برای حمله بودیم”
قبل از بازی نگرانی از نبودن وچینو، گالیاردینی و میراندا قابل توجه بود. اما ماریو، بروزوویچ و رانوکیا به خوبی توانستند جای آن ها را پر کنند.

” اگر بتوانیم روند خود را به همین صورت ادامه دهیم، نشان داده ایم که در حال انجام کار بزرگی هستیم. مردم طوری رفتار می کنند انگار انتخاب ترکیب با خط خوردن بازیکنان انجام می گیرد. اما من ترجیحاً بازیکنانی را انتخاب میکنم که برای شرایط کنونی بهترین گزینه هستند و به فرم نامناسب بازیکنان توجهی ندارم. وقتی تمام بازیکنان این چنین با قدرت عمل می کنند هیچ کس را خط نخواهم زد”
” از داویده سانتون شناخت خوبی داریم و واقعاً بازیکنی خوب و تاثیرگذار با قابلیت های مختلف است. مسلماً در پستی که احساس راحتی کند بهتر بازی خواهد کرد”
هفته آینده اینتر در تورین مهمان تیم رده سوم جدول، یوونتوس قرار خواهد بود؛ دیداری که تا حدودی تکلیف اسکودتو را مشخص خواهد کرد.

” هفته آینده برای ما بسیار سخت خواهد بود و ما فوراً باید به تمرینات برگردیم. بر روی چیزهایی که تا بدین جا می دانیم تمرکز می کنیم و سعی می کنیم آن ها را به بهترین نحو اجرا کنیم”

    

هیچ نظری وجود ندارد