اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 14 شهریور:

  1. پس از مصدومیت دی فرای، اکنون نوبت به مصدومیت باستونی رسید. فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد مدافع جوان اینتر ارودی تیم ملی را به دلیل کشیدگی عضله فلکسور ران ترک می کند. آنسا نیز گزارش داد مصدومیت مچ پای دی فرای جدی نیست.
  2. مدیر باشگاه پارما در مورد توافق ضمنی با اینتر برای دارمیان اعلام کرد این مذاکرات به تابستان سال قبل باز می گردد و اکنون دوباره صحبت ها برای انتقال او به نراتزوری آغاز شده است.
  3. به گزارش کوریره دلا اسپورت بین کونته و ویدال تماس تلفنی وجود داشته است. سرمربی ایتالیایی برنامه ها و نقش ویدال را به او توضیح داده و هافبک شیلیایی نیز در دسترس بودن و اشتیاق خود برای کار دوباره با این مربی را اعلام کرده است.
  4. مدیر کالیاری به اسکای اعلام کرد این باشگاه برای بازگرداندن راجا ناینگولان تلاش خواهد کرد اما توپ در زمین اینتر است و همه چیز به مدیران اینتر بستگی دارد.
  5. به گزارش کوریره دلا اسپورت، اینتر امیدوار است بروزوویچ و پریشیچ را به بایرن مونیخ بفروشد تا هزینه جذب انگولو کانته را تامین کند. احتمال ماندن هر دو نیز وجود دارد. گاتزتا نیز گزارش داده اینتر برای خریدی مهم در خط میانی مثل کانته به فروش نیاز دارد.
  6. لیونل مسی که از اهداف مالکان اینتر بود رسما به سایت گل اعلام کرد برای فصل بعد در بارسا باقی می ماند.
  7. به گزارش پاسکواله گوارو، کوادوو آساموا که فقط تا انتهای فصل آینده قرارداد دارد، دیگر در برنامه های اینتر جایی ندارد. جدایی آساموا باتوجه به دستمزد 3 میلیون یورویی سخت است و برای جدایی باید دستمزد خود را کم کند. فنرباحچه و گالاتاسرای پرس و جوهایی در مورد او کرده اند اما هنوز چیزی جدی نیست.
  8. روبن سوسا، مهاجم اروگوئه ای سابق اینتر اعلام کرد مطمئن است آرتورو ویدال در صورت آمدن به اینتر عملکرد خوبی خواهد داشت. سوسا گفت ویدال که یک رهبر محسوب می شود، به معنای واقعی کلمه یک جانور (هیولا) است و برای پیروزی در زمین می جنگد.
کلو
۱۴ شهریور ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *