اینتر دات آی آر _ پس از پیروزی مقابل لاتزیو سیمونه اینزاگی با DAZN مصاحبه کرد:

بدیهی است که می خواستیم سال 2022 را با پیروزی آغاز کنیم. پیروزی مقابل لاتزیو که تیمی با کیفیت و سازمان یافته است ساده نبود. اگر به آمار بازی نگاه کنیم، پیروزی حق اینتر بود و خوشحالم که 3 امتیاز را گرفتیم. روز چهارشنبه یک بازی مهم و بزرگ در ورزشگاه خود داریم (سوپرکاپ) و بازی امشب بهترین راه به منظور آماده شدن برای دیدار با یوونتوس بود. خوش شانس هستم که در اینتر می توانم روی بازیکنانی عالی حساب کنم. ما باید به روند خوب خود ادامه دهیم زیرا رقابت در سری آ همچنان ادامه دارد. از آنجا که امروز تمام تیم های تعقیب کننده ما پیروز شدند، بنابراین فقط باید به بردن بازی های خود ادامه دهیم. این اولین بازی ما در سال جدید بعد از یک وقفه طولانی بود و متاسفانه دیدارمان برابر بولونیا نیز لغو شده بود. این خطر وجود داشت که برای دیدار با لاتزیو آمادگی لازم را نداشته باشیم، اما شاگردانم عملکرد خوبی داشتند و در طول بازی متمرکز ماندند و به این خاطر به آنها تبریک گفتم. الکسیس سانچز؟ زمانی که به اینتر آمدم، الکسیس را برای یک ماه و نیم در اختیار نداشتم، زیرا او در حال بهبودی از مصدومیت ساق پا بود. او پسر مثبتی است و همیشه سعی می کند در هر جلسه تمرینی مرا متقاعد کند. چهار مهاجم عالی در اختیار دارم و فقط می توانم خوشحال باشم زیرا می دانم که همیشه می توانم روی همه آنها حساب کنم. امروز لائوتارو مارتینز نیز یک بازی عالی انجام داد، سپس کوریا و ژکو وارد بازی شدند و انها هم خوب کار کردند. غیبت چالهان اوعلو و نمایش گالیاردینی؟ من بیش از هر چیز مفتخرم که همه احساس مهم بودن و مشارکت در تیم می کنند. دیدن عملکرد خوب ویدال مقابل تورینو و همچنین گالیاردینی مقابل لاتزیو، دو بازیکنی که در این فصل در هر مسابقه حضور نداشته اند، معنای زیادی دارد. این نشان می دهد که تیمی فوق العاده داریم و هرکسی در صورت فراخوانده شدن آماده است تا سهم خود را برای کمک به تیم داشته باشد. من در دوران بازی خود یک مهاجم بودم و می دانم یک بازیکن می خواهد همیشه بازی کند اما در تیم ما هر بازیکن قابل اتکا محسوب می شود. دیدار با تیم سابق؟ همه می دانند که لاتزیو برای من چه ارزش و معنایی دارد. بیشتر عمرم را در آنجا گذراندم و در آن باشگاه تبدیل به یک مرد شدم، بنابراین این دیدار هرگز نمی تواند یک بازی عادی برایم باشد. با این اوصاف، من در اینتر حضور دارم و دیدار امشب مسابقه ای بود که به هر قیمتی سه امتیازش را می خواستم.

الگری و پیولی گفته اند که اینتر شانس اصلی اسکودتو است و فقط این خود نراتزوری است که می تواند قهرمانی را از دست بدهد. اینزاگی در این مورد نیز گفت:

در 22 اکتبر یعنی زمانی که هفت امتیاز از صدر جدول فاصله داشتیم، هیچ کس این را نمی گفت. اکنون پس از هشت پیروزی متوالی، طبیعی است که افراد آن را بگویند. ما فقط می توانیم از آن به عنوان انگیزه ای برای ادامه پیشرفت خود استفاده کنیم.
مرتضی بابایی
۲۰ دی ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *