اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

10 نکته آماری از دیدار اینتر-ناپولی

اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر با همکاری اپتا ازپیروزی شب گذشته برابر ناپولی:

آنتونیو کاندروا شب گذشته 150 اُمین بازی خود برای اینتر در تمامی رقابت ها را انجام داد. از سال 2016 کاندروا آمار 124 بازی و 12 گل را در سری آ ثبت کرده در حالی که در کوپا ایتالیا آمار او 7 بازی و 4 گل بوده است. 19 بازی و 2 گل برابر ساوتهمپتون و دورتموند نیز بعنوان آمار این وینگر متولد 87 در بازی های اروپایی ثبت شده است (18 گل در 150 بازی).

بورخا والرو شب گذشته صدمین بازی خود در تمامی رقابت ها برای اینتر را انجام داد. این بازیکن متولد 85 که در سال 2017 به اینتر پیوست، آمار 82 بازی و 4 گل را در سری آ با لباس نراتزوری ثبت کرده در حالی که در کوپا ایتالیا آمارش 3 بازی و 1 گل بوده است. در رقابت های اروپایی نیز این هافبک اسپانیایی 15 بار برای اینتر به میدان رفته است(5 گل در 100 بازی).

شوت لائوتارو مارتینز از فاصله 40 یاردی در بازی شب گذشته، تبدیل به چهاردهمین گل او در سری آ و به طور کلی نوزدهمین گل او در این فصل شد. این گل چهارمین گل او در این فصل سری آ از پشت محوطه نیز محسوب می شود. سه گل دیگر او از پشت محوطه در برابر اسپال، تورینو و برشا زده شده بود. آخرین بازیکن اینتر که در زمینه گلزنی از راه دور آمار بهتری نسبت به مارتینز ثبت کرده بود زلاتان ابراهیموویچ است که 6 گل در فصل 2008/09 سری آ از این طریق به ثمر رساند.

لائوتارو مارتینز در این فصل برابر سه تیم در هر دو دیدار رفت و برگشت گلزنی کرده است: ناپولی، کالیاری و تورینو.

کریستیانو بیراگی شب گذشته ششمین پاس گل خود برای اینتر در این فصل از سری آ را داد. در بین مدافعان حاضر در سری آ فقط رابین گوزنس از آتالانتا پاس گلهای بیشتری نسبت به بیراگی داده است.

اینتر شب گذشته هشت شوت به سمت دروازه ناپولی روانه کرد و جالب اینجاست این ضربه ها را بازیکنان مختلف زدند. دی آمبروزیو، لائوتارو مارتینز، بیراگی، اریکسن، لوکاکو، بروزوویچ، بورخا والرو و باستونی این بازیکنان بودند.

پس از بسته نگه داشتن دروازه در بازی برابر فیورنتینا و جنوا، شب گذشته سمیر هندانوویچ توانست برای سومین بازی متوالی کلین شیت کند. اینتر از ماه سپتامبر 2019 نتوانسته بود سه بازی متوالی کلین شیت داشته باشد.

15 گل اینتر در این فصل توسط مدافعان زده شده است (بیراگی، یانگ، دی فرای و …). در 5 لیگ معتبر اروپا فقط مدافعان آتالانتا و رئال مادرید عملکرد بهتری نسبت به مدافعان اینتر در زمینه گلزنی داشته اند (آتالانتا 16 و رئال 17 گل).

دنیلو دی آمبروزیو از فوریه 2019 و دیدار برابر سمپدوریا نتوانسته بود با پایش برای اینتر در سری آ گلزنی کند. گل شب گذشته پانزدهمین گل دی آمبروزیو در دویست و چهارمین بازی اش برای نراتزوری بود. همچنین این گل اولین گل مدافع ایتالیایی در 20 دقیقه ابتدایی در یک بازی از سری آ بود (گلش در دقیقه 11 زده شد). دی آمبروزیو اکنون پنجمین گلزن برتر اینتر در تمامی رقابت های این فصل است. لوکاکو، مارتینز، بروزوویچ و کاندروا 4 گلزن برتر اینتر در این فصل محسوب می شوند.

اینتر در این فصل به همراه لاتزیو با زدن 9 گل، بیشترین گل ها را در 15 دقیقه ابتدایی بازی ها به ثمر رسانده است. همچنین شب گذشته برای هفتمین بار در فصل جاری، اینتر موفق شد با اولین ضربه داخل چارچوب خود به گل برسد.

    

هیچ نظری وجود ندارد