اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

10 نکته آماری از دیدار جنوا-اینتر؛ رسیدن لوکاکو به میلیتو

اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده از پیروزی سه بر صفر مقابل جنوا به گزارش اینتر و با همکاری اپتا:

1. اینتر برای دومین بار در تاریخش موفق شده حداقل 12 بازی خارج از خانه در طول یک فصل از سری آ را با پیروزی پشت سر بگذارد. اولین بار نیز این اتفاق در فصل 2006-2007 رخ داده بود که در آن نراتزوری آمار 15 پیروزی خارج از خانه را ثبت کرده بود. اینتر در این فصل 40 امتیاز از بازی های بیرون از خانه به دست آورده است (12 پیروزی 4 تساوی 2 شکست).

2. اینتر شب گذشته موفق شد با پیروزی در هفته سی و ششم به امتیاز 76 برسد. هر وقت نراتزوری تا پایان 36 هفته، توانسته 76 امتیاز جمع کند، آنها آن فصل را در در بین دو تیم نخست لیگ به پایان رسانده اند (از زمان سه امتیازی شدن هر برد).

3. اینتر در بازی رفت 4-0 و در بازی برگشت 3-0 جنوا را شکست داد. نراتزوری تنها تیمی است که جنوا در فصل جاری و فصل قبل موفق نشده دروازه اش را باز کند.

4. اینتر برای اولین بار از دسامبر 2011، موفق می شود در دو بازی متوالی بیرون از خانه برابر جنوا، این تیم را شکست دهد. در آن زمان اینتر موفق شده بود در 4 بازی متوالی بیرون از خانه، جنوا در شکست دهد.

5. اینتر شب گذشته باز هم با ضربه سر موفق به گلزنی شد. گل لوکاکو با ضربه سر نوزدهمین گل این فصل نراتزوری از این طریق بود. از زمانی که اپتا شروع به جمع آوری اطلاعات کرده (2004/05) اینتر هیچگاه نتوانسته بود در یک فصل، به اندازه فصل جاری از طریق ضربات سر گلزنی کند.

6. لوکاکو شب گذشته بیست و نهمین گل خود را در تمامی رقابت های فصل جاری برای اینتر به ثمر رساند. این بهترین آمار لوکاکو در طول یک فصل محسوب می شود. قبل از این بهترین آمار گلزنی لوکاکو در یک فصل، به اولین فصل حضورش در منچستریونایتد باز می گردد که او 27 گل به ثمر رسانده بود.

7. روملو لوکاکو شب گذشته با دو گل خارج از خانه ای که به ثمر رساند به رکورد گلزنی خارج از خانه استفانو نیرز در فصل 1949/50 سری آ رسید (هر دو 15 گل در بازی های خارج از خانه سری آ به ثمر رسانده اند و لوکاکو در بازی با آتالانتا می تواند رکورد نیرز را بزند).

8. روملو لوکاکو شب گذشته بیست و دومین گل خود برای اینتر را در سری آ به ثمر رساند و در زمینه گلزنی با لباس نراتزوری در اولین فصل حضورش در این تیم، به رکورد آمادئو آمادِی و دیگو میلیتو رسید. فقط استفانو نیرز و رونالدو برزیلی در اولین فصل حضورشان در اینتر موفق شده اند گل های بیشتری در سری آ نسبت به سه بازیکن نامبرده شده به ثمر برسانند(رونالدو 25 و نیرز 26).

9. الکسیس سانچز برای اولین بار از ژانویه 2011 (که در اودینزه حضور داشت)، موفق شده در سه بازی متوالی بیرون از خانه در سری آ، حداقل روی یک گل تاثیر گذار باشد (گل برابر جنوا، پاس گل برابر رم و همچنین گل و پاس گل برابر اسپال آمار سانچز در سه بازی متوالی بیرون از خانه اینتر بوده است). آخرین باری که در 5 لیگ معتبر اروپا سانچز موفق به تاثیر گذاری روی گل ها در سه بازی بیرون از خانه شده بود به ژانویه 2017، زمانی که در آرسنال حضور داشت، باز می گردد.

10. از زمان از سر گرفته شدن سری آ (پس از قرنطینه) فقط رونالدو بوده که نسبت به سانچز در گل های بیشتری در این لیگ تاثیر مستقیم است. رونالدو روی 11 گل تاثیر داشته در حالی که سانچز روی 10 گل (3 گل و 7 پاس گل).

    

هیچ نظری وجود ندارد