اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 10 خرداد:

  1. فدراسیون فوتبال ایتالیا امروز بهترین های فصل 2020/21 را اعلام کرد. نیکولو بارلا بعنوان بهترین هافبک و روملو لوکاکو به عنوان بهترین بازیکن سری آ در فصلی که گذشت انتخاب شدند. دوناروما، رومرو و رونالدو نیز بهترین گلر، مدافع و مهاجم شدند.
  2. به گزارش منابع معتبر انگلیسی مثل اسکای، گاردین و تلگرف، با توجه به سخت بودن جذب ارلینگ هالند و هری کین برای چلسی، این باشگاه می تواند از مشکلات مالی اینتر استفاده کند و روملو لوکاکو را به استمفورد بریج بازگرداند. اسکای می گوید اینتر برای او 100 میلیون پوند می خواهد.
  3. به گزارش فابریتزیو رومانو اینتر به دنبال فروش روملو لوکاکو نیست. اینزاگی که به زودی رسما سرمربی جدید اینتر می شود، با لوکاکو تماس داشته و در مورد برنامه هایش با او حرف زده است.
  4. به گزارش فابریتزیو رومانو پاری سن ژرمن برای جذب اشرف حکیمی اصرار دارد و حاضر شده برای او حدود 55-60 میلیون یورو پرداخت کند اما اینتر کمتر از 80 میلیون یورو نمی خواهد. در حال حاضر هیچ توافقی وجود ندارد اما پی اس جی دوباره تلاش خواهد کرد.
  5. به گزارش گاتزتا فروش ژائو ماریو و اشرف حکیمی به اسپورتینگ و پی اس جی که به احتمال زیاد در روزهای آینده اتفاق می افتد، باعث می شود اینتر به فروش مهم دیگری (مثل بارلا و لوکاکو) نیاز نداشته باشد. بنابراین اینتر در موضع قدرت قرار می گیرد و فقط پیشنهادهای بسیار بالا برای سایر بازیکنان را ارزیابی می کند.
  6. به گزارش گاتزتا، قرارداد ماتیاس وسینو تا 2022 معتبر است و اینتر در صورت رسیدن پیشنهادی مناسب از سوی تیم های خواهان وی مثل ناپولی، هافبک اروگوئه ای خود را می فروشد. روبرتو گالیاردینی نیز با توجه به اعتقاد اینزاگی به او بعنوان گزینه ای برای نیمکت اینتر در این تیم باقی می ماند.
  7. به گزارش گاتزتا، تیم های فیورنتینا و شاختار به جذب استفانو سنسی علاقه دارند. اینتر برای سنسی حدود 25 میلیون یورو هزینه کرده اما به دلیل مصدومیت های زیاد، نمی تواند قیمت بیشتر از 20 میلیون یورویی روی او قرار دهد و بنابراین ترجیح می دهد برای جلوگیری از ضرر در حساب ها او را حفظ کند. فقط از راه رسیدن پیشنهادی قابل توجه است که می تواند باعث رضایت اینتر برای فروختن سنسی شود.
  8. به گزارش گاتزتا، اینتر با توجه به دستمزد بالای آرتورو ویدال امیدوار است با او برای فسخ قرارداد به توافق برسد. مارسی همچنان به ویدال علاقه دارد.
  9. به گزارش گاتزتا، اینتر بند یک طرفه به نفع خود، جهت تمدید قرارداد دنیلو دی آمبروزیو تا ژوئن 2022 را فعال کرده اما به نفع این مدافع نیز یک بند ضد آن وجود دارد که امکان فسخ قراردادش در صورت پیشنهادات دیگر را فراهم می کند. ناپولی، رم، فیورنتینا و موناکو به دی آمبروزیو علاقه دارند.
مرتضی بابایی
۱۱ خرداد ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *