اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 29 خرداد:

 1. به گزارش گاتزتا اینتر با فروش هر دوی اشرف حکیمی و لائوتارو مارتینز مخالف است زیرا اعتقاد دارد یک فروش مهم کافی است. اگر حکیمی جدا شود آنگاه مارتینز حفظ می شود و نراتزوری سعی خواهد کرد با فروش سایر بازیکنانی که در لیست مازاد هستند (مثل پریشیچ) اوضاع مالی را بهبود ببخشد.
 2. به گزارش گاتزتا پی اس جی آماده است به زودی پیشنهادی که با پاداش ها حداکثر به 70 میلیون یورو می رسد را به اینتر برای جذب اشرف حکیمی ارائه کند. حکیمی و نامزد او نیز انتقال به پاریس را اولویت خود قرار داده اند.
 3. به گزارش گاتزتا گزینه جدیدی که چلسی برای ورود به معامله با اینتر به منظور جذب حکیمی در نظر گرفته روبن لوفتوس چیک، هافبک 25 ساله که فصل قبل به صورت قرضی در فولام حضور داشت نام دارد.
 4. به گزارش گاتزتا با توجه به اینکه مذاکرات اینتر و اسپورتینگ لیسبون برای ژائو ماریو به بن بست رسیده هافبک پرتغالی نا امید شده است. اکنون نراتزوری امیدوار است که یکی از تیم های نیس و یا ویارئال برای ماریو اقدام کند.
 5. به گزارش روزنامه پرتغالی A Bola اسپورتینگ لیسبون تقریبا ایده جذب ماریو را کنار گذاشته است. اینتر انتظار داشت که اسپورتینگ به توافق شفاهی 7.5 میلیون یورویی احترام بگذارد اما پیشنهاد باشگاه پرتغالی 3 میلیون یورو بعلاوه 2 میلیون یورو پاداش بود.
 6. به گزارش گاتزتا، ناپولی احتمالا اینتر را در رقابت برای جذب امرسون پالمیری شکست خواهد داد. امرسون ترجیح می دهد بجای بازی در سیستم 3-5-2 اینزاگی در سیستم 4 دفاعه اسپالتی، سرمربی سابق خود که دوران خوبی با وی در رم داشت کار کند.
 7. به گزارش گاتزتا روز های آینده برای مشخص شدن وضعیت انتقال دائمی راجا ناینگولان به کالیاری تعیین کننده است. ناینگولان با کالیاری بر سر قراردادی سه ساله به توافق رسیده اما ابتدا باید موضوع غرامت با اینتر حل شود.
 8. به گزارش فابریتزیو رومانو با وجود علاقه اینتر به لوییس آلبرتو، لاتزیو نمی خواهد هافبک اسپانیایی را به فروش برساند زیرا قرار است در تیم فصل بعد مائوریتزیو ساری نقش مهمی را ایفا کند.
 9. به گزارش پاسکواله گوارو، اینتر با نمایندگان هاکان چالهان اوعلو که قراردادش با میلان 10 روز دیگر به اتمام می رسد در تماس بوده زیرا به دنبال بازیکنی مشابه با اریکسن است. با این حال به مانند میلان، اینتر نیز مایل نیست خواسته 6 میلیون یورویی هاکان را برآورده کند اما نراتزوری می تواند کمی بالاتر از 4 میلیون یورویی که میلان پیشنهاد کرده را به وی پیشنهاد کند.
 10. به گزارش فابریتزیو بیاسین، جوزپه ماروتا قصد جدایی از اینتر را ندارد.
 11. دنزل دومفرایز، وینگ بک راست هلندی که مورد توجه اینتر و بایرن مونیخ قرار گرفته اعلام کرد به شایعات نقل و انتقالاتی توجهی نمی کند و می خواهد روی یورو 2020 تمرکز کند.
morteza babaei
30 خرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + هجده =