اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 17 خرداد:

 1. به گزارش اسکای ایتالیا اینتر و دنیلو دی آمبروزیو برای تمدید قرارداد تا 30 ژوئن 2022 به توافق رسیدند. ارزیابی های مثبت انجام شده توسط سیمونه اینزاگی در مورد دی آمبروزیو بود که منجر به توافق برای تمدید قرارداد تا 30 ژوئن 2022 شد.
 2. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو و گاتزتا، اینتر بند تمدید قرارداد یک ساله دی آمبروزیو را فعال کرده و بنابراین او به صورت آزاد جدا نخواهد شد. هر تیمی او را می خواهد باید با اینتر مذاکره کند.
 3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو اینتر به اشلی یانگ پیشنهاد تمدید قرارداد یک ساله با دستمزدی متفاوت نسبت به قرارداد قبلی وی ارائه داده و منتظر پاسخ اوست. گفتنی است قرارداد یانگ با اینتر فقط تا 23 روز دیگر اعتبار دارد.
 4. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو و گاتزتا بازگشت الکس کورداز، دروازه بان 38 ساله کروتونه به اینتر قطعی است.
 5. به گزارش اسکای اگر تیمی رقم درخواستی اینتر برای اشرف حکیمی را نپردازد این بازیکن جوان باقی می ماند و فروش یک بازیکن مهم دیگر در دستور کار قرار می گیرد. پی اس جی تاکنون حاضر نشده پیشنهادش را از 60 میلیون یورو به 80 میلیون یورویی که اینتر می خواهد برساند.
 6. به گزارش گاتزتا، اینتر امیدوار است با فروش 70 میلیون یورویی حکیمی به پی اس جی که به زودی می تواند نهایی شود، از فروش سایر بازیکنان مهم خود جلوگیری می کند. استیون ژانگ به مدیران اینتر گفته به سود 70 میلیون یورویی نیاز است که بخش مهمی از این رقم از فروش حکیمی به دست خواهد آمد.
 7. به گزارش گاتزتا اینتر پس از یک فروش مهم خود (حکیمی) به دنبال فروش بازیکنان مازاد مثل ماریو، لاتسارو و وسینو خواهد بود. انتقال ماریو به اسپورتینگ به زودی با 8 میلیون یورو نهایی می شود در حالی که وسینو مورد توجه ناپولی قرار دارد. لاتسارو نیز در صورت درخشش در یورو مشتریانی پیدا خواهد کرد.
 8. به گزارش گاتزتا استیون ژانگ از مدیران خواسته 15 درصد از مجموع دستمزد پرداختی به بازیکنان (حدود 30 میلیون یورو) کاهش پیدا کند. اینتر از جدایی ویدال (دستمزد 6.5)، پریشیچ (دستمزد 4.7)، ناینگولان (دستمزد 4.5) و کولاروف (3) استقبال می کند. سانچز نیز احتمالا با اصلاح شرایط قراردادش (کاهش دستمزد از 7 به 5 اما با پرداخت در 3 سال به جای دو سال) باقی می ماند.
 9. به گزارش گاتزتا الکساندر کولاروف به صورت رایگان جدا خواهد شد و احتمالا استفان رادو، مدافع 34 ساله لاتزیو به صورت آزاد با اینتر قرارداد امضا خواهد کرد.
 10. به گزارش موندو دپورتیوو، بارسلونا به جذب یکی از بین دی فرای (اینتر)، دلیخت (یووه) و لاپورته (منچسترسیتی) علاقه دارد.
 11. به گزارش گاتزتا اینتر و مدیر برنامه های آندره آ رانوکیا به زودی دیدار می کنند تا در مورد امکان تمدید قرارداد صحبت کنند. از قرارداد مدافع ایتالیایی 23 روز دیگر باقی مانده است.
 12. به گزارش گاتزتا، سیمونه اینزاگی احتمالا گابریله اوریالی مدیر اینتر که هنوز یک فصل دیگر قرارداد دارد را در کنار خود می خواهد. ماروتا به زودی با اوریالی در مورد امکان ادامه همکاری صحبت خواهد کرد.
مرتضی بابایی
۱۷ خرداد ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *