Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
12 نکته آماری از دیدار رم-اینتر – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر و اپتا از پیروزی 3-0 مقابل آاس رم:

 1. اینتر شب گذشته برای سومین بازی متوالی در سری آ موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد که با احتساب دیدار با شاختار تعداد کلین شیت های متوالی به 4 می رسد.
 2. اینتر با گلزنی در مقابل رم توانست گلزنی در تعداد بازی های متوالی خارج از خانه در سری آ را به 18 مسابقه برساند و به بهترین رکورد تاریخ خود در سال 1951 برسد (اینتر بین اکتبر 1950 تا سپتامبر 1951 نیز به مانند سال 2021 در 18 بازی متوالی خارج از خانه در سری آ گلزنی کرد).
 3. رم برای اولین بار از فصل 2008/09، در 16 هفته ابتدایی سری آ 7 شکست را تجربه می کند.
 4. اینتر برای اولین بار از ماه می 1999 موفق شد در نیمه اول یک مسابقه خود مقابل رم 3 بار دروازه این تیم پایتخت نشین را باز کند. در آن بازی رونالدو نازاریو و زامورانو (2بار) دروازه جالوروسی را گشودند. همچنین رم روز گذشته برای اولین بار از ماه فوریه 2020 در نیمه اول یک دیدار خود در سری آ 3 گل دریافت کرد (حدود 10 ماه قبل مقابل ساسولو).
 5. از فصل 2011/12 هاکان چالهان اوعلو ششمین بازیکنی است که در یک بازی از سری آ مستقیما از نقطه کرنر گلزنی می کند (پس از کایخون، پولگار، دی پائول، پاپو گومز و مارکو ریگونی).
 6. هاکان چالهان اوعلو در 5 مسابقه اخیر اینتر در سری آ روی 6 گل تاثیر داشته است (4 گل و 2 پاس گل). او در 19 مسابقه آخری که قبل از این 5 مسابقه انجام داده بود، توانسته بود چنین تاثیری روی گل ها داشته باشد (یعنی 6 تاثیر روی گل را از 19 مسابقه به 5 بازی کاهش داد). از ماه نوامبر در سری آ تاکنون فقط پاشالیچ از آتالانتا تاثیر بیشتری روی گل ها نسبت به هاکان داشته است (پاشالیچ 7 تاثیر).
 7. هاکان چالهان اوعلو در 5 مسابقه اخیر اینتر 4 گل زده است. او در 28 مسابقه آخری که قبل از این 5 مسابقه انجام داده بود، توانسته بود به این اندازه گل بزند (زدن 4 گل را از 28 مسابقه به 5 بازی کاهش داد).
 8. دنزل دومفریز موفق شد برای اولین بار گلزنی با لباس اینتر را تجربه کند. دومفریز در پنجمین ضربه ای که از زمان ورودش به سری آ به سمت دروازه رقبا زد توانست اولین گل خود را به ثمر برساند.
 9. دنزل دومفریز دهمین بازیکن هلندی است که برای اینتر در سری آ گلزنی می کند.
 10. ادین ژکو پس از 393 دقیقه گل نزدن در سری آ موفق شد دروازه رم را باز کند (قبل از روز گذشته آخرین گل او در سری آ مقابل یوونتوس بود).
 11. ادین ژکو روز گذشته با گلزنی در مقابل تیم سابقش اکنون توانسته مقابل 69 تیم مختلف در 5 لیگ معتبر گلزنی کند. از اولین فصل حضور مهاجم بوسنیایی در پنج لیگ برتر اروپا (2007/08) فقط کریستیانو رونالدو (75) و زلاتان ابراهیموویچ (76) مقابل تیم های مختلف بیشتری گلزنی کرده اند.
 12. ادین ژکو 2 گل آخر خود در سری آ را در نیمه اول به ثمر رسانده است. قبل از این دو گل او 8 گل آخرش را در نیمه دوم زده بود.
morteza babaei
14 آذر 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =