اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 20 خرداد:

 1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر به اشلی یانگ و رانوکیا پیشنهاد تمدید قرارداد ارائه کرده و نمی خواهد زیاد صبر کند. این دو بازیکن یک هفته فرصت دارند تا به اینتر پاسخ بدهند.
 2. به گزارش مکس بیله فیلد خبرنگار معتبر اسکای آلمان اینتر با فیلیپ کوستیچ، وینگ بک صرب آینتراخت فرانکفورت به توافق شخصی رسیده است. اینتر پس از فروش حکیمی با فرانکفورت که 20 تا 25 میلیون یورو درخواست دارد وارد مذاکره خواهد شد.
 3. به گزارش آلفردو پدولا اینتر به کوستیچ علاقه دارد اما هنوز توافقی وجود ندارد.
 4. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو مدیر برنامه های امرسون رویال، مدافع راست برزیلی بارسلونا امروز با مدیران اینتر دیدار کرد. در صورت فروش حکیمی رویال انتخاب اول اینتر برای سمت راست است. بارسلونا که اخیرا با 9 میلیون یورو امرسون را خریداری کرده برای فروش او بعید است که با قیمت کمتر از 25 میلیون یورو راضی شود. در صورت جدایی رویال از بارسا طبق بندی، 9 میلیون یورو سهم بتیس می شود.
 5. به گزارش دنیله لونگو، مدیر برنامه های امرسون رویال امروز با مدیران میلان نیز دیدار کرده است.
 6. به گزارش اف سی اینتر نیوز، مینو رایولا در حال تلاش برای تسهیل معاوضه مارکو سیلوستری، موکل خود با یونوت رادو بین اینتر و هلاس ورونا است. در این صورت سیلوستری دروازه بان دوم اینتر می شود و الکس کورداز نیز دروازه بان سوم.
 7. به گزارش اوندا سرو، آلوارو اودریوزولا، مدافع راست رئال مادرید در برنامه های کارلو آنچلوتی جایی ندارد و یکی از بین میلان و اینتر ممکن است مقصد وی باشد.
 8. به گزارش پاسکواله گوارو، کالیاری به مارتین ساتریانو، مهاجم پریماورای اینتر علاقه دارد و در حال آماده سازی پیشنهادی 5 میلیون یورویی بعلاوه پاداش است. ایجنت این بازیکن اروگوئه ای به منظور صحبت در مورد آینده او فردا با مدیران اینتر دیدار می کند.
 9. به گزارش پاسکواله گوارو، کالیاری نیز مثل اینتر به دنبال فروش برخی از بازیکنان مهمش با قیمت خوب است و به همین دلیل ژائو پدرو و ناهیتان ناندز را به نراتزوری پیشنهاد کرده است. با این حال اینتر با وجود علاقه در وضعیت اقتصادی خوبی برای خرید قرار ندارد.
 10. به گزارش اف سی اینتر نیوز بازل که در ژانویه داریان مالِس، فوروارد جوان و سوئیسی اینتر را قرض گرفته بود به دنبال دائمی کردن قرارداد قرضی اوست و رییس این باشگاه امروز در دفتر اینتر حاضر شد. با این حال جانلوکا دی مارتزیو می گوید بازل می خواهد قرارداد قرضی مالس را تمدید کند.
 11. فدریکو پاستورلو مدیر برنامه های لوکاکو که در دفتر اینتر حاضر شده بود اعلام کرد مهاجم بلژیکی هنوز با اینتر قرارداد دارد و در میلانو خوشحال است. پاستورلو در مورد ژائو ماریو دیگر موکل خود نیز گفت تلاش می شود که او در اسپورتینگ لیسبون بماند و خوشبینی وجود دارد. پاستورلو علاقه دو باشگاه دیگر به ماریو را نیز تایید کرد (نیس و ویارئال).
 12. منابع مختلف ایتالیایی و پرتغالی گزارش داده اند که قرارداد قرضی ماریو توسط اسپورتینگ قرار است با 7.5 یا 8 میلیون یورو به دائمی تبدیل شود.
 13. به گزارش گاتزتا اینتر با توجه به قوی تر شدن تیم هایی مثل یووه، رم، لاتزیو و ناپولی استراتژی خود را تغییر داده و فقط یک فروش مهم خواهد داشت چراکه می خواهد فصل بعد در جمع 4 تیم نخست جدول باشد.
 14.  ایجنت لائوتارو مارتینز روز گذشته اعلام کرد قیمت 90 میلیون یورویی که اینتر برای او می خواهد زیاد است. گاتزتا می گوید با وجود این مصاحبه نراتزوری همچنان می خواهد مارتینز را حفظ کند و فقط با قیمت بالا (نزدیک 100) به فروش وی رضایت می دهد و در عوض ترجیح می دهد اشرف حکیمی را به فروش برساند. مارتینز نیز که مورد توجه دو باشگاه مادریدی قرار دارد در میلان خوشحال است.
 15. به گزارش گاتزتا چلسی برای جذب اشرف حکیمی پول نقد و امرسون پالمیری و داویده زاپاکوستا را به اینتر پیشنهاد داده و شانس وارد شدن کریستنسن، مدافع دانمارکی کمتر است. با این حال اینتر فقط پول نقد می خواهد و برای پالمیری نیز به طور مجزا مذاکره می کند. پی اس جی نیز هنوز از رقابت برای حکیمی خارج نشده اما جستجوی گزینه های آلترناتیو مثل امرسون رویال را آغاز کرده است.
 16. فابریتزیو رومانو در پادکست شب گذشته خود گفت مذاکرات چلسی و اینتر برای اشرف حکیمی هنوز جدی نشده و باشگاه لندنی فقط با ایجنت او در تماس بوده است. آداما ترائوره نیز گزینه آلترناتیو چلسی محسوب می شود.
مرتضی بابایی
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *