اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 21 اردیبهشت:

 1. به گزارش گاتزتا، آنتونیو کونته در جلسه خود با استیون ژانگ که به زودی برگزار می شود خواستار شفافیت در مورد برنامه های آینده و تضمین در مورد نقل و انتقالات است. او فقط در صورتی در اینتر می ماند که ترکیب تیم رقابتی باشد و تضعیف نشود تا بتواند برای دفاع از عنوان قهرمانی و صعود به مراحل حذفی لیگ قهرمانان تلاش کند. اینتر نیز ترجیح می دهد برای حل مشکلات مالی بجای فروش مهاجمی مثل مارتینز، یک مدافع با ارزش را به فروش برساند زیرا پیدا کردن جایگزینی با کیفیت با قیمتی پایین تر در خط دفاع ساده تر است.
 2. اسکای ایتالیا نیز گزارش داد کونته فقط در صورتی که اینتر برنامه های جاه طلبانه داشته باشد در این باشگاه باقی خواهد ماند. کونته اگر ببیند قرار است بازیکنان مهم فروخته شوند احتمالا جدا خواهد شد.
 3. اینتر رسما اعلام کرد در بازی با رم با لباس چهارم خود به میدان می رود.
 4. به گزارش گاتزتا پس از درخواست استیون ژانگ برای چشم پوشی از دستمزدهای معوقه، بازیکنان اینتر نا امید شده اند. آنها هنوز پاسخ رسمی به پیشنهاد ژانگ نداده اند اما به احتمال زیاد پاسخشان منفی خواهد بود. برنامه دیگر مدیران اینتر در صورت پاسخ منفی بازیکنان، تعویق در پرداخت دستمزدها خواهد بود.
 5. به گزارش گاتزتا انتظار می رود وام 250 میلیون یورویی از طرف Bain Capital  یا Oaktree به زودی و تا هفته بعدی از راه برسد.
 6. روبرت لواندوفسکی اعلام کرد برای شزنی هم تیمی و دوست خود در تیم ملی لهستان متاسف است (بخاطر قهرمان نشدن) اما اینتر ثابت کرد تیمی عالی است و به شایستگی قهرمان شد.
 7. اسپورتینگ لیسبون قهرمان پرتغال شد و به گزارش اینتر-نیوز دات ایت، این موضوع شانس دائمی شدن قرارداد قرضی ژائو ماریو را بیشتر خواهد کرد.
 8. به گزارش گاتزتا، فدریکو دی مارکو به اینتر نزدیک شده چراکه هلاس ورونا قرارداد قرضی او را دائمی نخواهد کرد. اینتر نیز احتمالا به عنوان بخشی از توافق با ورونا جهت استفاده نکردن از این بند، یونوت رادو، دروازه بان جوان خود را به آنها واگذار می کند تا جانشین مارکو سیلوستری شود (او در تابستان به فروش می رسد). کونته، دی مارکو را تحسین می کند.
 9. به گزارش دنیله لونگو، میلان وضعیت دنیلو دی آمبروزیو را زیر نظر دارد چراکه شانس تمدید قرارداد او با اینتر پایین آمده و می تواند به صورت آزاد جدا شود.
 10. به گزارش دنیله لونگو، اتلتیکو مادرید نیز برای جذب رودریگو دی پائول به جمع میلان، اینتر و یوونتوس اضافه شده است. اودینزه 40 میلیون یورو برای او می خواهد.
 11. به گزارش Libertad Digital بوکا جونیورز هنوز تماس رسمی با آرسنال برای جذب لوکاس توریرا که می خواهد راهی این تیم آرژانتینی شود، برقرار نکرده است. اینتر و سویا از جمله تیم های علاقه مند به هافبک اروگوئه ای که به صورت قرضی در اتلتیکو مادرید حضور داشت هستند.
 12. لائوتارو مارتینز در مصاحبه با لیبرو اعلام کرد چه کونته در اینتر بماند و چه برود، او در این باشگاه باقی می ماند. با این حال مهاجم آرژانتینی برای ماندن کونته ابراز امیدواری کرد. او همچنین گفت مذاکرات برای تمدید قراردادش ادامه دارد. مارتینز همچنین گفت اطلاعی از علاقه رئال مادرید به خود ندارد.
 13. تینتی مدیر برنامه های الساندرو باستونی به کوریره گفت پس از توافق در مورد تمدید قرارداد این مدافع با دستمزدی بهتر، برای 4 ماه است که خبری از اینتر نشده است. تینی گفت اول به او گفتند که برای نهایی شدن تمدید، رسیدن استیون ژانگ به ایتالیا لازم است اما روز جمعه به او گفته اند که در ابتدا باید وام اینتر نهایی شود. تینی گفت این رفتار مدیران اینتر درست نیست و اگر آنها در شرایطی که توافق شده بود، قرارداد باستونی را تمدید کنند که خوب است، در غیر این صورت از اول ماه جولای همه چیز تغییر خواهد کرد.
 14. ژولیو سزار در مصاحبه امروز خود اعلام کرد سمیر هندانوویچ می تواند یک یا دو فصل دیگر هم در سطح بالایی کار کند. سزار همچنین گفت پیدا کردن جانشین برای هندانوویچ دشوار است اما اینتر می تواند روی دروازه بانان جوان خود مثل استانکوویچ یا برازائو حساب کند.
 15. به گزارش اسکای بازیکنانی از اینتر که قراردادشان فقط تا پایان فصل معتبر است (پادلی، کولاروف، رانوکیا، یانگ، دی آمبروزیو) احتمالا کاهش دستمزد یا همان چشم پوشی از دو ماه دستمزد معوقه را رد می کنند. تنها راه اینتر برای به دست آوردن امتیازاتی از این دسته از بازیکنان، تمدید قرار داد است.
 16. قرارداد مارسلو بروزوویچ فقط تا انتهای فصل بعد معتبر است و به گزارش گاتزتا او و همچنین پدرش که جدیدا مدیریت پسرش را می کند، برای تمدید شدن قرارداد امیدوار باقی می مانند. هافبک کروات با اینکه بارها به جدایی از اینتر نزدیک شده می خواهد بماند. پدر بروزوویچ از اینتر درخواست افزایش حقوق پسرش را خواهد کرد اما به دلیل مشکلات مالی تضمینی برای تمدید قراردادش وجود ندارد.
 17. به گزارش گاتزتا آنتونیو کونته نمی خواهد بروزوویچ را از دست بدهد و این می تواند اینتر را برای حفظ او متقاعد کند. در عوض اینتر امیدوار است آرتورو ویدال که فصل بعد دستمزد 6.5 میلیون یورویی خواهد داشت را به تیمی دیگر واگذار کند. مارسی محتمل ترین مقصد برای ویدال است. وسینو نیز که سالانه 2.5 میلیون یورو دستمزد می گیرد نیز بازیکن دیگری است که اینتر و کونته می خواهند او را بفروشند.
 18.  همانطور که در تصویر زیر می بینید، لباس اول اینتر در فصل بعد به احتمال زیاد چنین طرحی است:

morteza babaei
22 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =