اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 24 اردیبهشت:

 1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، کامانو مدیر برنامه های جدید لائوتارو مارتینز با رئال مادرید و بارسلونا تماس داشته اما احتمال اقدام یک تیم انگلیسی نیز وجود دارد. اینتر که به یک فروش مهم برای بهبود وضعیت تراز مالی خود نیاز دارد، برای مهاجم آرژانتینی 80 تا 90 میلیون یورو می خواهد.
 2. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو لائوتارو مارتینز از حضور در اینتر خوشحال است و برنامه ای برای جدایی ندارد. دی مارتزیو گفت هنوز مشخص نیست برنامه های اینتر برای فروش های خود در تابستان چیست و باید مشخص شود اینتر قصد انجام فروش مهم دارد یا نه. دی مارتزیو همچنین گفت فکر می کند دی فرای، بارلا و لوکاکو بازیکنان غیر قابل فروش اینتر به شمار می روند.
 3. لائوتارو مارتینز به اسکای گفت در اینتر خوشحال است و به دنبال جدایی نیست و مسئله قرارداد جدیدش با اینتر نیز به زودی حل و فصل می شود.
 4. به گزارش گاتزتا، در جریان تمرین روز گذشته اینتر، لائوتارو مارتینز و آنتونیو کونته پس از جر و بحثی که در بازی با رم داشتند، آشتی کرده اند.
 5. آندره آ استراماچونی به اینتر توصیه کرد با حفظ زوج لائوتارو مارتینز و روملو لوکاکو، دست به این زوج نزند چراکه این دو برای سیستم و سبک کونته مهم هستند. او همچنین گفت در صورت فروش مارتینز، یافتن بازیکن دیگری که بتواند خود را با لوکاکو تطبیق دهد، آسان نخواهد بود.
 6. روملو لوکاکو در مصاحبه با dazn اعلام کرد مسیر اینتر به سمت فتح اسکودتو از بازی رفت برابر ساسولو آغاز شد چراکه از آن مسابقه نحوه و سبک بازی اینتر تغییر کرد. لوکاکو همچنین گفت پس از پیروزی مقابل آتالانتا به خودش گفت قهرمانی تضمین شده است.
 7. اشرف حکیمی در مصاحبه با SportWeek گفت کونته با وی تماس گرفته تا برای پیوستن به اینتر متقاعدش کند. اشرف گفت کونته در آن زمان از اهمیتی که او می تواند در سمت راست اینتر داشته باشد برایش گفت و باعث شد در خود احساس مهم بودن کند. حکیمی در انتها نیز گفت معتقد است که اینتر با کونته می تواند چرخه قهرمانی (قهرمانی های پی در پی) را آغاز کند و در اروپا نیز موفق باشد.
 8. فابریتزیو بیاسین اعلام کرد شانس ماندن کونته در اینتر بیشتر از احتمال جدایی اوست. بیاسین گفت آپشن A این است که اینتر چند بازیکن کلیدی را بفروشد و کونته نیز جدا شود. آپشن B که محتمل تر است نیز این است که حداکثر یک بازیکن قربانی شود و کونته نیز بدون اجبار به قهرمان کردن نراتزوری، در این تیم بماند.
 9. وسلی اسنایدر در مصاحبه با جانلوکا دی مارتزیو اعلام کرد فکر نمی کرد روملو لوکاکو تا این حد بتواند خوب کار کند. اسنایدر همچنین گفت بازیکنان فاتح سه گانه پس از قهرمانی این فصل اینتر، در گروه واتس اپ به خوشحالی پرداخته اند.
 10. به گزارش گاتزتا، آنتونیو کونته در بازی شنبه شب برابر یوونتوس به احترام اینکه بیانکونری برای چیزی مهم در حال جنگیدن است (کسب سهمیه لیگ قهرمانان) تیمش را با ترکیب اصلی روانه میدان خواهد کرد و برای پیروزی مقابل باشگاه سابقش مشتاق است. او بازیکنانش را طوری آماده می کند که انگار اینتر هنوز قهرمان سری آ نشده است.
 11. به گزارش گاتزتا، اگر اینتر بتواند یووه را شکست دهد کمک بزرگی برای نراتزوری به منظور قهرمانی در فصل بعد لیگ ایتالیا خواهد بود. در واقع شکست یووه و دور شدن این تیم از لیگ قهرمانان، برنامه ریزی فصل بعد برای بیانکونری را دشوار می کند. کونته نیز پس از اتفاقات رخ داده در بازی قبلی دو تیم در ورزشگاه یوونتوس ( درگیری با آنیلی در نیمه نهایی کوپا ایتالیا) انگیزه زیادی دارد.
 12. روزنامه Il Secolo XIX (چاپ جنوا) مدعی شده اینتر و میلان به داودیه زاپاکوستا، مدافع کناری چلسی که قرضی در جنوا حضور دارد علاقه دارند.
 13. به گزارش گاتزتا، اودینزه جانشین خوان موسو، دروازه بان آرژانتینی خود را در صورت فروختن او به اینتر، رم یا یک تیم انگلیسی شناسایی کرده است. این دروازه بان آگوستین روسی از بوکا جونیورز نام دارد.
 14. به گزارش روزنامه پرتغالی O JOGO، اسپورتینگ لیسبون به دنبال استفاده از وضعیت مالی نه چندان جالب اینتر به منظور گرفتن تخفیف برای ژائو ماریو است. پیشنهاد 7 میلیون یورویی باشگاه پرتغالی رد شده زیرا اینتر 10 میلیون یورو درخواست دارد. اسپورتینگ به فشار برای تخفیف ادامه می دهد.
 15. به گزارش گاتزتا، اینتر 4 بازیکن خود به نام های لوکاکو، حکیمی، یانگ و پریشیچ را به دلیل نقض قوانین کرونایی (حضور در هتل برای جشن گرفتن تولد مهاجم بلژیکی در ساعت 3 شب) جریمه نخواهد کرد. آنها فقط توسط مقامات ایتالیایی به دلیل دیده شدن در شهر در ساعات ممنوعه جریمه خواهند شد.
 16. خبرنگار معتبر بلژیکی به نام Kristof Terreur اعلام کرد به نظرش روملو لوکاکو که اکنون در اینتر خوشحال است، فقط در صورتی احتمال جدایی را در نظر می گیرد که کونته در ابتدا از نراتزوری جدا شود. اگر یک تیم انگلیسی قادر باشد لوکاکو را قانع کند، آن تیم چلسی خواهد بود.
 17. به گزارش Sole 24 Ore، خانواده ژانگ در حال ارزیابی پیشنهاد های دو گروه سرمایه گذاری بین کپیتال و Oaktree هستند. پیشنهاد بین کپیتال وامی به ارزش 270 میلیون یورو است درحالی که گروه دوم، وامی را پیشنهاد می دهد که از نظر ارزش مقداری کمتر است. اینتر باید سریعا تصمیم بگیرد زیرا دستمزدهای عقب افتاده و اقساط نقل و انتقالاتی به باشگاه های دیگر را باید در مهلت های تعیین شده ( ماه های می و ژوئن) بپردازد.
 18. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر برای تامین نقدینگی خود تا پایان فصل به وام احتیاج دارد. اگر اینتر بدون وام نتواند بدهی ها را بپردازد، مجوز حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد توسط یوفا را نمی گیرد. بازیکنان نیز حاضر نیستند از دستمزد معوقه دو ماه خود چشم پوشی کنند.
 19. به گزارش کالچو فینانتزا 20 باشگاه سری آ از فدراسیون فوتبال ایتالیا درخواست به عقب انداختن ددلاین تعیین شده برای پرداخت دستمزد 4 ماه آخر فصل جاری به بازیکنانشان را خواهند کرد. اگر فدراسیون این درخواست را بپذیرد، مهلت تعیین شده به جای انتهای ماه می، به ماه بعد از آن یعنی ژوئن موکول می شود.
مرتضی بابایی
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *