Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
20 خبر کوتاه روز 5 می – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز چهارشنبه 15 اردیبهشت:

 1. به گزارش گاتزتا نام رابین گوزنس از آتالانتا نیز به گزینه های اینتر برای تقویت سمت چپ اضافه شده است. اینتر با نماینده گوزنس تماس داشته اما هنوز مذاکره ای با آتالانتا که 40 میلیون یورو می خواهد نداشته است. کوستیچ از فرانکفورت (25 میلیون یورو)، امرسون و آلونسو از چلسی گزینه های ارزان تر اینتر به حساب می آیند.
 2. به گزارش اف سی اینتر نیوز، آتالانتا برای رابین گوزنس 35 تا 40 میلیون یورو می خواهد که این موضوع کار اینتر و یوونتوس را سخت می کند. تنها پیشنهاد رسمی به آتالانتا برای گوزنس از سوی لسترسیتی و با مبلغ 25 میلیون یورو بعلاوه پاداش بوده که آتالانتا را راضی نکرده است.
 3. به گزارش فابریتزیو رومانو علاقه تیم های انگلیسی به روملو لوکاکو صحت دارد اما او در اینتر خوشحال است و می خواهد بماند. اینتر برای اشرف حکیمی نیز حدود 70 میلیون یورو درخواست خواهد داشت و بنابراین این موضوع جدایی او را سخت می کتد. رومانو در مورد کونته نیز گفت این مربی پس از صحبت با مدیران و مالکان اینتر در پایان فصل و مطلع شدن از استراتژی ها در مورد بازار نقل و انتقالات، در مورد آینده خود تصمیم خواهد گرفت.
 4. به گزارش گاتزتا استیون ژانگ رئیس اینتر دو هفته دیگر با مدیران باشگاه و کونته جلسه خواهد گذاشت. او در ابتدا باید مشکلات مالی را حل و فصل کند و بدین منظور به زودی قرار است وام 250 میلیون یورویی از راه برسد.
 5. به گزارش گاتزتا اینتر فقط به شرطی حاضر می شود قرارداد ایوان پریشیچ را تمدید کند که او از دستمزد 5 میلیون یورویی خود کم کند. قرارداد فعلی وینگر کروات (که می خواهد در اینتر بماند) فقط تا انتهای فصل بعد معتبر است.
 6. به گزارش گاتزتا اینتر در حال مذاکره با سه یا چهار کمپانی بزرگ برای اسپانسر اصلی فصول بعد بعنوان جانشین پیرلی است. اینتر امیدوار است قهرمانی کسب شده کمک کند تا قرارداد مالی خوبی ببندد. با این حال اولویت ژانگ در ابتدا حل مشکلات مالی فعلی است و سپس به طور جدی تر به اسپانسر می پردازد. پس از آن نیز ژانگ در مورد پروژه ورزشگاه جدید و مشترک با میلان جلساتی ترتیب می دهد.
 7. به گزارش گاتزتا، اینتر دستمزد بازیکنان خود برای ماه فوریه را در آوریل پرداخت کرد و دستمزدهای 3 ماه مارس، آوریل و می را در پایان ماه جاری تسویه می کند. اقساط عقب افتاده ماه های نوامبر و دسامبر 2020 باشگاه نیز تا پایان ماه جاری پرداخت می شوند.
 8. به گزارش گاتزتا کونته می خواهد در بازی سه هفته دیگر برابر یوونتوس با ترکیب اصلی به مصاف این تیم برود. او به دنبال پیروزی است تا کار یووه را برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان سخت کند زیرا اگر این تیم سهمیه نگیرد شاید میزان سرمایه گذاری خود در بازار تابستانی را محدود کند و در نتیجه فصل بعد ضعیف تر باشد.
 9. به گزارش espn یوفا با 6 باشگاه انگلیسی و اتلتیکو مادرید که از سوپر لیگ کنار کشیدند به توافق روی جریمه جزئی رسیده و با اینتر نیز توافق به زودی می تواند حاصل شود. میلان، یووه، بارسا و رئال که مواضع خود را تغییر نداده اند نیز احتمال دارد با مجازات سنگینی توسط یوفا مواجه شوند.
 10. به گزارش وبسایت فوتبال ایتالیا، طبق بیانیه مقامات شهر میلان، به زودی اینتر می تواند قهرمانی در سری آ را با حدود 3 هزار طرفدار در مکانی به وسعت 1500 متر مربع در نزدیک ورزشگاه جوزپه مه آتزا جشن بگیرد. تدابیری نیز در راستای مقابله با کرونا اتخاذ شده است (مثل نصب گیت ها و چک کردن افراد).
 11. به گزارش منبع چینی south china morning post، اکانت استیون ژانگ، رئیس اینتر در شبکه اجتماعی اش در چین با حملات طرفداران خشمگین جیانگسو مواجه شد. بعنوان مثال در برخی از کامنتها آمده: این لعنتی ها را از چین بیرون کنید! پولی که در اینجا به دست می آورید را برای اینتر سرمایه گذاری می کنید و تیم خود (جیانگسو) را منحل می کنید، شما سزاوار مرگ طبیعی نیستید!
 12. به گزارش میلان نیوز، میلان به جذب آزاد دنیلو دی آمبروزیو و السید هوسای، دو مدافع کناری تیم های اینتر و ناپولی علاقه دارد. دیوگو دالو با اتمام قرارداد قرضی خود به منچستریونایتد باز می گردد و به نظر می رسد میلان یکی از این دو بازیکن را بعنوان جانشین می خواهد.
 13. به گزارش ایل مساجرو، منبع نزدیک به لاتزیو کونته دیوانه سرگی میلینکوویچ ساویچ است و ماروتا حاضر است 80 میلیون یورو پیشنهاد کند. با این حال لاتزیو رقم بیشتری می خواهد (100).
 14. لائوتارو مارتینز به اینتر تی وی گفت قهرمانی احساس فوق العاده ای بود و او در خانه آن را جشن گرفت. مارتینز گفت با والدینش در آرژانتین نیز تماس تصویری گرفت و آنها نیز خوشحال بودند. او همچنین گفت استفانو سنسی اولین بازیکنی بود که پس از سوت پایان بازی ساسولو-آتالانتا در گروه واتس اپ پیام داد.
 15. اشرف حکیمی به اوندا سرو گفت کونته او را به کار روی فاز دفاعی مجبور کرد و باید از این مربی تشکر کند زیرا پیشرفت زیادی داشته است. حکیمی همچنین گفت واقعا افتخار می کند که در نوشتن برگی در تاریخ اینتر سهیم شده است. حکیمی در پایان نیز گفت کونته به او گفته که یک بار نزدیک بود سرمربی رئال شود، اما مذاکرات متوقف شد.
 16. اشلی یانگ در مصاحبه با اسکای انگلیس اعلام کرد ترک یک باشگاه در ژانویه (میانه فصل) هرگز آسان نیست اما گفت تصمیمش برای ترک منچستر و انتقال به اینتر بهترین تصمیمش بوده است.
 17. آریگو ساکی برای آنتونیو کونته نامه ای نوشته که گاتزتا آن را منتشر کرده است. ساکی خطاب به کونته نوشت تیم تو با وجود مشکلات، اسکودتو را با حضور تیمی قدرتمند مثل یوونتوس و با شایستگی به دست آورد و بازیکنانت نیز به لطف تو، تسلیم نشدن را آموختند. ساکی همچنین به اینتر و کونته توصیه کرد بازیکنانی که آماده جنگیدن برای هم تیمی های خود نیستند را نگه ندارند و با چنین بازیکنانی نیز در نقل و انتقالات قرارداد امضا نکنند.
 18. استفان دی فرای به اینتر تی وی گفت بردن اسکودتو نه تنها برای بازیکنان و باشگاه بلکه برای هوادارانی که در سالهای اخیر رنج زیادی کشیده اند احساس زیبایی است. او گفت بازی روز یکشنبه آتالانتا-ساسولو را ندید و نتیجه را از گروه واتس اپ متوجه شد. الساندرو باستونی نیز که کنار دی فرای بود گفت لحظه بزرگ این فصل شکست دادن میلان و یووه بود. دی فرای نیز اضافه کرد پیروزی برابر آتالانتا نیز خوب و مهم بود.
 19. خاویر زانتی در مصاحبه با یک روزنامه آرژانتینی گفت کونته قبل از هرچیز ذهنیت درست را برای اینتر به ارمغان آورد. زانتی گفت کونته حتی جوانترین بازیکنان را متقاعد کرد که پروژه اش واقعا می تواند کارساز باشد و این مربی از روز اول کارش با وجود برخی بدبینی ها و تردید ها بخاطر یوونتوس بودنش، متمرکز بود و این چالش را مانند یک اینترستای واقعی پذیرفت. زانتی همچنین گفت این احتمال وجود داشت که خانواده ژانگ در اواسط فصل اینتر را بخاطر مشکلات مالی بفروشند. او ضمن اعتراف به اشتباه بودن پروژه سوپر لیگ گفت مشکلات مالی همچنان وجود دارد و کمی طول می کشد تا تعادل مالی برقرار شود و نیاز است که طرفداران به ورزشگاه ها برگردند.
 20. پیرو آسیلیو به اسکای گفت اینتر سفرش را با اسپالتی آغاز کرد و بازگشت به لیگ قهرمانان با گل وسینو به لاتزیو بخت اینتر را تغییر داد و سپس با ورود کونته همه چیز به اوج رسید و این مربی تفاوت ایجاد کرد. آسیلیو گفت قهرمانی تازه آغاز کار اینتر است. او همچنین گفت با ماروتا موافق است که پول بیشتر دادن به یک مربی بزرگ مثل کونته بهتر بود. آسیلیو گفت طولانی شدن مدت بدون قهرمانی اینتر به حدی فشار را زیاد کرده بود که فقط یک برنده مثل کونته می توانست با آن کنار بیاید. آسیلیو در پایان در مورد نقل و انتقالات نیز گفت باشگاه فعلا روی لذت بردن از قهرمانی متمرکز است اما بازیکنان اساسی تیم حفظ خواهند شد.
morteza babaei
16 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =