اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 16 اردیبهشت:

  1. به گزارش اسکای انگلیس، واتفورد به اشلی یانگ، بازیکن سابق خود که تنها تا انتهای فصل جاری با اینتر قرارداد دارد علاقه مند است. یانگ به اسکای گفت رد کردن پیشنهاد باشگاهی که کار خود را در آن آغاز کرده دشوار خواهد بود اما در حال حاضر چیزی بین آنها وجود ندارد.
  2. لائوتارو مارتینز در مصاحبه با ESPN اعلام کرد واقعاً به انتقال به بارسلونا نزدیک بوده اما این باشگاه در آن زمان مشکلات مالی داشته است. مارتینز در ادامه گفت سپس تصمیم بر این شد که در اینتر بماند و مشخص شد که این تصمیم درستی بوده، به خصوص که قهرمان سری آ شده است.
  3. به گزارش گاتزتا شرکت لنُوو که اسپانسر پیراهن تمرینی اینتر است از فصل آینده تبدیل به اسپانسر پشت پیراهن اینتر خواهد شد و جای درایور را خواهد گرفت.
  4. به گزارش گاتزتا شرکت پیرلی پس از کسب عنوان قهرمانی سری آ توسط اینتر طبق بندهایی، 13 میلیون یوروی اضافی به نراتزوری بعنوان پاداش پرداخت خواهد کرد. همچنین به دلیل قهرمانی 2 میلیون یوروی دیگر نیز از طریق سایر اسپانسرها به اینتر خواهد رسید (بعنوان مثال Credit Agricole پاداش 400 هزار یورویی پرداخت می کند).
  5. به گزارش گاتزتا با وجود اینکه لائوتارو مارتینز مدیر برنامه های خود را تغییر داده اما اینتر نگرانی و مشکلی برای تمدید قرارداد او ندارد. اینتر برای تمدید قرارداد او مصمم است و به زودی با کامانو ایجنت جدید او دیدار می کند. نراتزوری با ایجنت قبلی مارتینز به توافق روی قراردادی تا 2024 با دستمزد خالص 4.5 میلیون یورویی رسیده بود و به نظر نمی رسد پیشنهاد ماروتا به ایجنت جدید او تغییر خاصی داشته باشد.
  6. نماینده لوسین آگومه، هافبک جوان اینتر که به صورت قرضی در اسپتزیا حضور دارد به کالچومرکاتو گفت قرارداد او در ژوئن 2022 به پایان می رسد و هنوز با اینتر ملاقاتی وجود نداشته، اما مشکلی برای تمدید وجود ندارد.
  7. جانلوکا پالیوکا بار دیگر گفت سمیر هندانوویچ بایستی فصل آینده نیز دروازه بان شماره یک اینتر باشد اما سپس باید به فکر آینده نیز بود. او گفت امیدوار است اینتر یک دروازه بان ایتالیایی جذب کند. پالیوکا همچنین گفت نیکولو بارلا می تواند به کاپیتان بعدی اینتر تبدیل شود.
morteza babaei
16 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − ده =