اینتر دات آی آر _ نگاهی به آنچه گاتزتا در چاپ روز یکشنبه خود نوشته است:

  1. لوچانو اسپالتی سرمربی جدید ناپولی برای جایگزینی السید هوسای و تیمو باکایوکو، به دنیلو دی آمبروزیو و ماتیاس وسینو علاقه دارد.
  2. اسپورتینگ لیسبون که با ژائو ماریو روی قراردادی 3 ساله با دستمزد 2.4 میلیون یورویی به توافق رسیده، حالا به دنبال دائمی کردن قرارداد قرضی او است. انتظار می رود اینتر و اسپورتینگ به زودی بر سر مبلغ 8 میلیون یورو برای این هافبک 28 ساله به توافق برسند و این انتقال در آستانه نهایی شدن است.
  3. مذاکرات اینتر و پاری سن ژرمن برای حکیمی در مرحله پیشرفته ای است. پس از رد شدن پیشنهاد 60 میلیون یورویی پی اس جی انتظار می رود باشگاه فرانسوی رقم مدنظر اینتر که حداقل 70 میلیون یورو است را پرداخت کند. اینتر به پی اس جی گفته فقط پول نقد را قبول می کند و بازیکنی مثل پاردس را در معامله نمی پذیرد.
  4. ونتزیا، باشگاهی که به تازگی صعود خود به سری آ را مسجل کرده از اینکه بتواند قرارداد قرضی سباستیانو اسپوزیتو را برای یک فصل دیگر تمدید کند استقبال می کند اما اینتر با توجه به اینکه او در ونتزیا چندان مورد استفاده قرار نگرفته به دنبال راه حل دیگری برای این بازیکن 18 ساله است.
  5. اینتر به روملو لوکاکو اطمینان داده که اشرف حکیمی تنها بازیکن مهم فروخته شده خواهد بود. اینتر قصد دارد همچنان تیمی رقابتی داشته باشد و به همین دلیل می خواهد تیمی بر حول لوکاکو بنا کند. نراتزوری از فروش حکیمی و ماریو 80 میلیون یورو کسب خواهد کرد که این باعث می شود از فروش های مهم بیشتر جلوگیری شود.
  6. اینتر با جدایی حکیمی، یکی از بین الساندرو فلورنزی (رم) و امرسون رویال (باسلونا) را خریداری خواهد کرد. در صورت جدایی پریشیچ، جذب امرسون پالمیری از چلسی می تواند در دستور کار قرار بگیرد. دی مارکو نیز جانشین یانگ خواهد شد.
  7. اینزاگی با فروش بروزوویچ و اریکسن مخالف است و احتمال ماندن وسینو نیز وجود دارد. با رفتن الکساندر کولاروف، اینزاگی درخواست جذب استفان رادو مدافع باتجربه لاتزیو را بعنوان نیمکت نشین باستونی دارد. سمیر هندانوویچ نیز دروازه بان شماره یک اینتر در فصل بعد خواهد بود.
  8. اینزاگی به الکسیس سانچز علاقه دارد اما با جدایی پینامونتی به یک مهاجم چهارم نیاز خواهد بود.
مرتضی بابایی
۹ خرداد ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *