اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 9 اردیبهشت:

  1. متئو دارمیان در مصاحبه با گاتزتا اعلام کرد آنتونیو کونته از نظر تاکتیکی از فن خال و مورینیو، دو مربی سابقش یک گام جلوتر (بهتر) است. دارمیان گفت حذف از لیگ قهرمانان با اینکه نکته ای منفی بود اما انگیزه اینتر را بیشتر کرد. دارمیان همچنین گفت کونته پس از پیروزی 3-0 مقابل میلان به بازیکنان اعلام کرد که دیگر نباید به نتایج سایر تیم ها نگاه کنند.
  2. به گزارش گاتزتا استیون ژانگ که روز گذشته وارد ایتالیا شد، 250 میلیون یورو وام گرفته شده را صرف خرید سهام لیونراک نخواهد کرد و فروش 31 درصد سهام آنها به آینده موکول می شود. در عوض این وام به اینتر کمک می کند تا از مرحله حساس مالی عبور کند و اسکودتو را بدون نگرانی جشن بگیرد. ژانگ فردا نیز برای ملاقات با تیم در کمپ آپیانو حاضر خواهد شد.
  3. به گزارش گاتزتا ایده اینتر در نقل و انتقالات جوانتر کردن تیم و کاهش دستمزدها (از طریق رد کردن بازیکنانی مثل کولاروف و یانگ) است. لوکاکو، لائوتارو، حکیمی، بارلا و باستونی بازیکنان غیر قابل فروش خواهند بود و در مورد بازیکنان دیگر باید ارزیابی های انجام شود؛ به ویژه اگر پیشنهادهای خوبی از راه برسد. تمدید قراردادهای لائوتارو (با دستمزد 4.5 بعلاوه پاداش) و باستونی (با دستمزدی که با احتساب پاداش ها حداکثر به 4 میلیون یورو می رسد) نیز انجام خواهد شد.
  4. به گزارش گاتزتا استیون ژانگ در پایان فصل با شهردار میلان دیدار می کند تا در مورد پروژه ورزشگاه بحث شود. میلان و اینتر معتقدند تمام کارهای لازم که مقامات می خواستند را انجام داده اند و این دو باشگاه متقاعد شده اند که هیچ گونه مسئولیتی در مورد تاخیر در پروژه ورزشگاه جدید خود ندارند. باشگاه ها منتظرند شهرداری حرکت خود را انجام دهد، هرچند این خطر وجود دارد که تا بعد از انتخابات شهرداری (در ماه اکتبر) هیچ پیشرفتی حاصل نشود. اینتر با وجود صحبت های اخیر شهردار میلان، قصد ترک پروژه ورزشگاه را ندارد.
  5. به گزارش دنیله لونگو با وجود علاقه اینتر، پی اس جی به زودی بند خرید الساندرو فلورنتزی را فعال می کند.
  6. به گزارش اکیپ، لونگاریا رئیس مارسی، آرتورو ویدال را به عنوان یک گزینه ایده آل برای ارائه تجربه بیشتر به تیمش در فصل آینده شناسایی کرده است. نام تیاگو آلمادا هافبک ولزسارزفیلد که مورد توجه اینتر قرار دارد نیز در لیست مارسی دیده می شود.
  7. ایجنت تالیافیکو، مدافع چپ آرژانتینی به اف سی اینتر نیوز گفت سال گذشته این بازیکن می توانست جدا شود اما کل بازار نقل و انتقالات به دلیل شیوع کرونا تغییر کرد. او گفت با آژاکس این توافق وجود دارد که در صورت رسیدن پیشنهاد مناسب، تالیافیکو برای جدایی مشکلی نداشته باشد. در پایان نیز ایجنت تالیافیکو گفت این بازیکن مطمئنا از حضور در اینتر استقبال می کند اما فعلا مذاکره ای وجود نداشته است.
  8. به گزارش ایل جورنو، اینتر ممکن است برای تولید لباس های خود آدیداس را جایگزین نایکی کند. نایکی که بیش از 20 سال اسپانسر اینتر بوده فقط تا 2022 (انتهای فصل بعد) با اینتر قرارداد دارد. همچنین ژانگ امیدوار است با یک شرکت چینی بعنوان جانشین پیرلی به توافق برسد تا سالی حداقل 25 میلیون یورو به اینتر تزریق شود.
  9. به گزارش اف سی اینتر نیوز فالی رمضانی ایجنت معروف دنیای فوتبال ژروم بواتنگ را برای انتقالی آزاد به اینتر پیشنهاد کرده است. با این حال دستمزد 4 میلیون یورویی که او می خواهد رقم زیادی است. اینتر در مورد نیکولا ماکسیموویچ دیگر مدافعی که قراردادش فقط تا پایان فصل معتبر است نیز با رمضانی صحبت کرده است. با این حال بین درخواست مدافع ناپولی و پیشنهاد اینتر تفاوت وجود دارد. رمضانی لوکا یوویچ، مهاجم رئال مادرید که به صورت قرضی در فرانکفورت حضور دارد را نیز به اینتر پیشنهاد کرده اما هزینه جذب او و همچنین دستمزدش بالا است. اینتر فقط در صورتی به یوویچ علاقه دارد که او به صورت قرضی در دسترس باشد هرچند در حال حاضر او یک اولویت محسوب نمی شود. اینتر با رمضانی در مورد تمدید قرارداد هندانوویچ نیز صحبت نکرده اما هدف باشگاه این است او را برای سال آخر قراردادش (فصل بعد) نگه دارد.
مرتضی بابایی
29 آوریل 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.