اخبار برگزیده

22 جولای 2018

ایوان پریسیچ میتواند جانشین ادن هازارد در چلسی شود

22 جولای 2018

ورسالیکو اینتر را میخواهد

22 جولای 2018

ویدال از لیست بایرن برای تور تابستانی خط خورد

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

29 گل

ایموبیله

لاتزیو

29 گل

دیبالا

یوونتوس

22 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

19 گل

مرتنس

ناپولی

18 گل

هیگوایین

یوونتوس

16 گل

ژکو

رم

16 گل

سیمیونه

فیورنتینا

14 گل

لاسانا

اودینزه

12 گل

فالکه

تورینو

11 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

11 گل

زاپاتا

سمپدوریا

11 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

هاپوئل ۳-۲ اینتر : خداحافظ لیگ اروپا ..

هفته ی ما قبل اخر لیگ اروپا با شکست اینتر در زمین هاپوئل پیگیری شد.

یاران پیولی در نیمه اول حساب شده و با برنامه نشان دادند و توانستند دو بار دروازه میزبان خود را باز کنند. در دقیقه ۱۳ مائورو ایکاردی روی سانتر عالی ادر اولین گل این دیدار را به ثمر رساند.

با این گل زودهنگام نراتزوری ها بار دیگر حاکم توپ و میدان بودند و در یک کار ترکیبی زیبا مارسلو بروزوویچ در دقیقه ۲۵ توانست با یک ضربه پای چپ گل دوم را برای اینتر به ثمر برساند.

در نیمه دوم اما هاپوئل خطرناک تر نشان داد و حملات متعددی روی دروازه اینتر ترتیب داد.آنها در این نیمه توانستند خود را به تیم اینتر تحمیل کنند.

در دقیقه ۵۸ و روی ارسال رادی که از سمت چپ اینتر انجام شد ماران هائو توانست اختلاف را به یک گل کاهش دهد.

بعد از این گل پیولی ، پرسیچ و نوکوری را به جای ادر و ملو به میدان فرستاد اما دقایقی بعد و روی اشتباه جیسون موریو ، بوزالیو در عمق اینتر حرکت کرد و داور بازی برخورد سمیر هاندانوویچ و او را پنالتی تشخیص داد و هاندانوویچ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

سومین تعویض پیولی نیز اجباری انجام شد و اور بانگا جای خود را به کاریزو داد اما این دروازبان ارژانتینی نتوانست ضربه پنالتی را مهار کند و واکائمه گل تساوی را وارد دروازه اینتر کرد.

 

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۲ و روی یک ضد حمله بن سحر توانست دروازه اینتر را باز کند تا نراتزوری ها در هفته ماقبل پایانی ، از این لیگ حذف شوند و بازی اخر برای این تیم تشریفاتی باشد.

اینتر با این شکست با همان سه امتیازی که در بازی برابر ساوتهمپتون کسب کرده بود در قعر جدول باقی ماند.

 

    

2 نظر

  • بازم میگم همش تقصیر پیولی بود،چون بد تعویض کرد،پرسیچ مقصر اصلی باخت بود،گرچه نیمه دوم بازیکنان خیلی مشکوک میزدن،مثل اینکه خودشون میخواستن ببازن،نه پاس درستی میدادن نه توپ میگرفتن و نه ... تیم حریف هم که اسراییلی بود،فقط عملکرد بازیکنانمون رو توی نیمه دوم ببینید واقعا همچین بازی ناقصی ازشون بعید بود
  • فقط جای تاسف و شرمندگیه که جلوی تیم درجه چندم و ضعیغی اینطور باختیم واقعا شرم اوره و این بازیکنان به هیچ دردی نمیخورن ابروی اینترمیلان رو بردن واقعا شرم اور بود این شکست جلوی ی تیم منفور و به درد نخور