اخبار برگزیده

22 جولای 2018

ایوان پریسیچ میتواند جانشین ادن هازارد در چلسی شود

22 جولای 2018

ورسالیکو اینتر را میخواهد

22 جولای 2018

ویدال از لیست بایرن برای تور تابستانی خط خورد

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

29 گل

ایموبیله

لاتزیو

29 گل

دیبالا

یوونتوس

22 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

19 گل

مرتنس

ناپولی

18 گل

هیگوایین

یوونتوس

16 گل

ژکو

رم

16 گل

سیمیونه

فیورنتینا

14 گل

لاسانا

اودینزه

12 گل

فالکه

تورینو

11 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

11 گل

زاپاتا

سمپدوریا

11 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر۲ – ۱ اسپارتا پراگا : نوش دارو پس از مرگ سهراب….

 

اینتر دات آی آر _ نراتزوری در استادیوم جوزپه مه آتزا در غالب بازی لیگ اروپا به مصاف تیم اسپارتا پراگ رفت. پیولی در این بازی جوانان مستعدی مانند پینامونتی و میانگه را از ابتدا به میدان فرستاد.

در ابتدای بازی به احترام درگذشتگان حادثه ی سقوط هواپیما ، استادیوم یک دقیقه سکوت کرد. در دقایق ابتدایی نراتزوری توپ و میدان را در اختیار داشت و اسپارتا چشم به ضد حملات دوخته بود. در دقیقه ی ۱۰ بر روی انسالدی خطا صورت گرفت و ضربه ی ادر با اختلاف بسیار اندک از بالای دروازه ی تیم میهمان به بیرون رفت. دوباره در دقیقه ی ۱۵ ادر ضربه ی نسبتا آرامی به سمت چارچوب حریف زد که دروازه بان به راحتی توپ را دراختیار گرفت.

در دقیقه ی ۲۳ اولین گل برای اینتر به ثمر رسید ؛ سانتر زیبای میانگه به پینامونتی رسید و این بازیکن جوان با یک استپ زیبا توپ را برای ادر در نزدیکی دروازه مهیا کرد ، ضربه ی اول ادر را دروازه بان به صورت ناقص دفع کرد اما در ریباند ادر اولین گلش را در لیگ اروپا برای اینتر به ثمر رساند.

در دقیقه ی ۳۴ رانوکیا نزدیک بود به اشتباه دروازه ی کاریتزو را باز کند اما توپ با اختلاف اندک ار کنار دروازه عبور کرد. در ادامه بازی متعادل دنبال شد و دو تیم با همان یک گل به رختکن رفتند.

در آغاز نیمه ی دوم و در دقیقه ی ۴۶ ایوان پریسیچ به جای پالاسیو وارد زمین شد. در دقیقه ی ۴۹ جیسون موریلو از ناحیه ی پا احساس درد شدیدی می کرد اما توانست به بازی ادامه دهد. در دقیقه ی ۵۴ اسپارتا موفق به گلزنی شد؛ سانتر بازیکن اسپارتا به لوکاس مارچک رسید و او با یک ضربه ی سر دروازه ی کاریتزو را گشود. در دقیقه ی ۵۸ پریسیچ از پشت محوطه اقدام به شوت زنی کرد اما دروازه بان اسپارتا پراگا توپ را به راحتی دراختیار گرفت. در دقیقه ی ۶۰ سانتر خطرناک بیابیانی توسط دروازه بان اسپارتا دفع شد. در دقیقه ی ۶۵ مارکو آندرئولی بر روی بازیکن اسپارتا در محوطه ی جریمه مرتکب خطا شد و داور آن صحنه را پنالتی تشخیص داد اما کاریتزو پنالتی را دفع کرد و مانع از گل خوردن اینتر شد.

تیم حریف پس از پنالتی خودش را خطرناک نشان داد و چندین حمله را ترتیب داد اما نتوانست راه به جایی ببرد. در دقیقه ی ۷۳ بازیکن اسپارتا پراگ از فاصله ی دور اقدام به شوت زنی کرد اما توپ با اختلاف زیاد به بیرون رفت. در دقیقه ی ۷۶ ضربه ی سر ادر در چارچوب نبود و به بیرون رفت. در دقیقه ی ۷۸ انسالدی از زاویه ی بسته شوتی را روانه ی دروازه کرد که با واکنش دروازه بان توپ به بیرون رفت. دقیقه ی ۷۳ رانوکیا اولین کارت زرد را دریافت کرد. دقیقه ی ۷۹ پینامونتی جای خود را به باکایوکو دیگر بازیکن جوان داد.

در دقیقه ی ۸۰ نیز شوت زمینی و محکم بیابیانی با اختلاف نسبتا اندک به بیرون رفت. در ادامه بازی نسبتا متعادل دنبال شد اما در دقیقه ی ۹۰ اینتر توانست به گل دوم برسد ؛ ادر توسط پاس انسالدی و با یک چرخش زیبا توانست گل دوم اینتر و خودش را به ثمر برساند. در دقایق پایانی اتفاق خاصی نیفتاد و اینتر بازی پایانی خود در مرحله ی گروهی را با پیروزی پشت سر گذاشت تا خداحافظی آبرومندانه ای با لیگ اروپا داشته باشد.

گلها : ادر در دقایق ۲۳ و ۹۰ برای اینتر ، مارچک در دقیقه ی ۵۴ برای اسپارتا پراگ

کارت زرد : آندره آ رانوکیا از اینتر

 

    

2 نظر