اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر۲ – ۱ اسپارتا پراگا : نوش دارو پس از مرگ سهراب….

 

اینتر دات آی آر _ نراتزوری در استادیوم جوزپه مه آتزا در غالب بازی لیگ اروپا به مصاف تیم اسپارتا پراگ رفت. پیولی در این بازی جوانان مستعدی مانند پینامونتی و میانگه را از ابتدا به میدان فرستاد.

در ابتدای بازی به احترام درگذشتگان حادثه ی سقوط هواپیما ، استادیوم یک دقیقه سکوت کرد. در دقایق ابتدایی نراتزوری توپ و میدان را در اختیار داشت و اسپارتا چشم به ضد حملات دوخته بود. در دقیقه ی ۱۰ بر روی انسالدی خطا صورت گرفت و ضربه ی ادر با اختلاف بسیار اندک از بالای دروازه ی تیم میهمان به بیرون رفت. دوباره در دقیقه ی ۱۵ ادر ضربه ی نسبتا آرامی به سمت چارچوب حریف زد که دروازه بان به راحتی توپ را دراختیار گرفت.

در دقیقه ی ۲۳ اولین گل برای اینتر به ثمر رسید ؛ سانتر زیبای میانگه به پینامونتی رسید و این بازیکن جوان با یک استپ زیبا توپ را برای ادر در نزدیکی دروازه مهیا کرد ، ضربه ی اول ادر را دروازه بان به صورت ناقص دفع کرد اما در ریباند ادر اولین گلش را در لیگ اروپا برای اینتر به ثمر رساند.

در دقیقه ی ۳۴ رانوکیا نزدیک بود به اشتباه دروازه ی کاریتزو را باز کند اما توپ با اختلاف اندک ار کنار دروازه عبور کرد. در ادامه بازی متعادل دنبال شد و دو تیم با همان یک گل به رختکن رفتند.

در آغاز نیمه ی دوم و در دقیقه ی ۴۶ ایوان پریسیچ به جای پالاسیو وارد زمین شد. در دقیقه ی ۴۹ جیسون موریلو از ناحیه ی پا احساس درد شدیدی می کرد اما توانست به بازی ادامه دهد. در دقیقه ی ۵۴ اسپارتا موفق به گلزنی شد؛ سانتر بازیکن اسپارتا به لوکاس مارچک رسید و او با یک ضربه ی سر دروازه ی کاریتزو را گشود. در دقیقه ی ۵۸ پریسیچ از پشت محوطه اقدام به شوت زنی کرد اما دروازه بان اسپارتا پراگا توپ را به راحتی دراختیار گرفت. در دقیقه ی ۶۰ سانتر خطرناک بیابیانی توسط دروازه بان اسپارتا دفع شد. در دقیقه ی ۶۵ مارکو آندرئولی بر روی بازیکن اسپارتا در محوطه ی جریمه مرتکب خطا شد و داور آن صحنه را پنالتی تشخیص داد اما کاریتزو پنالتی را دفع کرد و مانع از گل خوردن اینتر شد.

تیم حریف پس از پنالتی خودش را خطرناک نشان داد و چندین حمله را ترتیب داد اما نتوانست راه به جایی ببرد. در دقیقه ی ۷۳ بازیکن اسپارتا پراگ از فاصله ی دور اقدام به شوت زنی کرد اما توپ با اختلاف زیاد به بیرون رفت. در دقیقه ی ۷۶ ضربه ی سر ادر در چارچوب نبود و به بیرون رفت. در دقیقه ی ۷۸ انسالدی از زاویه ی بسته شوتی را روانه ی دروازه کرد که با واکنش دروازه بان توپ به بیرون رفت. دقیقه ی ۷۳ رانوکیا اولین کارت زرد را دریافت کرد. دقیقه ی ۷۹ پینامونتی جای خود را به باکایوکو دیگر بازیکن جوان داد.

در دقیقه ی ۸۰ نیز شوت زمینی و محکم بیابیانی با اختلاف نسبتا اندک به بیرون رفت. در ادامه بازی نسبتا متعادل دنبال شد اما در دقیقه ی ۹۰ اینتر توانست به گل دوم برسد ؛ ادر توسط پاس انسالدی و با یک چرخش زیبا توانست گل دوم اینتر و خودش را به ثمر برساند. در دقایق پایانی اتفاق خاصی نیفتاد و اینتر بازی پایانی خود در مرحله ی گروهی را با پیروزی پشت سر گذاشت تا خداحافظی آبرومندانه ای با لیگ اروپا داشته باشد.

گلها : ادر در دقایق ۲۳ و ۹۰ برای اینتر ، مارچک در دقیقه ی ۵۴ برای اسپارتا پراگ

کارت زرد : آندره آ رانوکیا از اینتر

 

    

2 نظر