اخبار برگزیده

22 جولای 2018

ایوان پریسیچ میتواند جانشین ادن هازارد در چلسی شود

22 جولای 2018

ورسالیکو اینتر را میخواهد

22 جولای 2018

ویدال از لیست بایرن برای تور تابستانی خط خورد

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

29 گل

ایموبیله

لاتزیو

29 گل

دیبالا

یوونتوس

22 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

19 گل

مرتنس

ناپولی

18 گل

هیگوایین

یوونتوس

16 گل

ژکو

رم

16 گل

سیمیونه

فیورنتینا

14 گل

لاسانا

اودینزه

12 گل

فالکه

تورینو

11 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

11 گل

زاپاتا

سمپدوریا

11 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۳-۲ بلونیا : پیروزی دشوار اینتر با سوپر گل موریلو

اینتر دات آی آر _ نراتزوری در اولین بازی جام حذفی به مصاف تیم بلونیا رفت. پیولی در این بازی از ترکیب ۴-۲-۳-۱ استفاده کرد و گابریل باربوسا نیز ار ابتدا در تزکیب قرار داشت.

 

در دقایق ابتدایی اینتر توپ و میدان را در اختیار داشت. دقیقه ی ۸ مسابقه پشت محوطه ی جریمه بدلیل خطا بر روی ادر ، یک ضربه ی کاشته نصیب اینتر شد و شوت کاشته ی ادر با اختلاف بسیار زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه ی ۱۶ شوت دسترو به بازیکنان اینتر برخورد کرد و مدل نیز با سراسیمگی توپ را دور کرد. بازیکنان بلونیا بازی فیزیکی را ارائه می کردند و با خطاهای متعدد سعی در متوقف کردن بازیکنان اینتر داشتند. دقیقه ی ۲۳ گابریل در عرض حرکت کرد و اقدام به شوت زنی کرد و دروازه بان بولونیا شوت وی را در اختیار گرفت.

دو تیم موقعیت خاصی بر روی دروازه های یکدیگر ایجاد نمی کردند. دقیقه ی ۳۱ نیز بدلیل خطا بر روی گابریل باربوسا ، اینتر در پشت محوطه ی جریمه ی حریف صاحب یک ضربه ی کاشته شد که باز هم ادر ضربه زد و توپ با برخورد به دیوار دفاعی به کرنر رفت. دقیقه ی ۳۴ نراتزوری توسط موریلو به گل رسید. ژوآو ماریو ضربه ی کرنر را فرستاد و جیسون موریلو با یک ضربه ی برگردان بسیار زیبا توپ را وارد دروازه ی بلونیا کرد و حساب کار را یک بر صفر به نفع اینتر کرد.

در دقیقه ی ۳۹ بازهم اینتر به گل رسید. در یک ضد حمله اینبار پالاسیو با پاس عالی ماریو با دروازه بان تک به تک شد و برای اینتر گلزنی کرد و حساب کار را دو بر صفر کرد. دقیقه ی ۴۳ بولونیا توسط ژمایلی یکی از گلها را جبران کرد و حساب کار را ۲ بر ۱ کرد. در پایان نیمه ی اول بازیکنان دو تیم با نتیجه ی ۲-۱ به سود اینتر به رختکن رفتند.

در نیمه ی دوم دو تیم بدون تعویض دوباره به زمین مسابقه برگشتند. دقیقه ی ۵۰ ادر برای ماریو سانتری زیبا فرستاد اما ضربه ی سر ماریو با اختلاف نسبتا اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه ی ۵۱ دونساه بدلیل خطا بر روی کندوگبیا کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۵۴ سانتر خطرناک ادر توسط مدافعان بلونیا به بیرون فرستاده شد.

دقیقه ی ۵۵ ادر از پشت محوطه ی جریمه یک شوت زد که با اختلاف بسیار زیاد به بیرون رفت. دقیقه ی ۵۷ نیز شوت ادر با اختلاف بسیار اندک به بیرون رفت. دقیقه ی ۶۱ مونیر به جای ریتزو به مسابقه آمد. در دقیقه ی ۶۳ دی آمبروزیو بدلیل خطا بر روی بلزیکن بولونیا از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۶۶ پالاسیو از زاویه ی بسته اقدام به شوتزنی کرد که دروازه بان بولونیا شوت وی را برگشت داد. دقیقه ی ۶۸ بازیکن بولونیا دچار اشتباه شد و به ماریو پاس داد و ماریو نیز اقدام به شوتزنی کرد اما دروازه بان شوت وی را مهار کرد.

دقیقه ۷۱ کاندروا جای باربوسا را در زمین گرفت و پالاسیو نیز با ایکاردی تعویض شد و ژمایلی نیز با آدلم ناج تعویض شد. دقیقه ی ۷۳ بولونیا به گل رسید. دونساه با یک ضربه ی سر نتیجه ی بازی را ۲-۲ کرد. دقیقه ی ۷۸ نیز ایکاردی یک موقعیت گل بسیار عالی را از دست داد. دقیقه ی ۷۹ اوکونکو به جای دسترو به زمین آمد. دقیقه ی ۸۳ شوت آرام کندوگبیا توسط دروازه بان بولونیا مهار شد. دقیقه ی ۸۷ نیز شوت ضعیف ادر به بیرون رفت. در پایان تلاش اینتر ثمر بخش نبود و بازی به وقت های اضافه کشیده شد.

در ابتدای نیمه ی اول وقتهای اضافه مارسلو بروزوویچ به جای ادر وارد زمین چمن شد. دقیقه ی ۹۸ کاندروا گل سوم را برای اینتر به ثمر رساند. در یک رفت و برگشت توپ به کاندروا رسید و وی نیز دروازه ی بلونیا را با یک شوت باز کرد و حساب کار را ۳ بر ۲ به نفع نراتزوری کرد. دقیقه ی ۱۰۳ دی فرانچسکو بدلیل خطا بر روی دی آمبروزیو از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۱۰۵ نیز مدل کارت زرد دریافت کرد.

در نیمه ی دوم وقتهای اضافه افعی ها سعی در کنترل بازی داشتند. دقیقه ی ۱۰۹ نیز داور به کاندروا کارت زرد نشان داد. در ادامه تلاشهای بلونیا برای گل تساوی بی نتیجه بود و اینتر موفق شد اولین بازی جام حذفی را پیروز شود.

 

گلها: موریلو در دقیقه ی ۳۴ و پالاسیو در دقیقه ی ۳۹ و کاندروا در دقیقه ی ۹۸ برای اینتر ، ژمایلی در دقیقه ی ۴۳ و دونساه در دقیقه ی ۷۳ برای بولونیا

کارت زرد: دی آمبروزیو و مدل و کاندروا از اینتر ، دونساه و دی فرانچسکو از بلونیا

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد