اخبار برگزیده

17 فوریه 2019

آخرین اخبار روزنامه ها از وضعیت ایکاردی

17 فوریه 2019

علاقه راکیتیچ و همسرش به حضور در ایتالیا. اینتر….

16 فوریه 2019

تماس تلفنی اینتر و یوونتوس در مورد ایکاردی نبوده است

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

کمی صبر ، باز خواهیم گشت

اینتر دات آی آر _ فصلی زیبا پیش روست ؛کمی صبر به روزهای اوج باز می گردیم
تیم بزرگ اینترمیلان با مالکیت عظیم گروه سانینگ پس از کسب نتایج ضعیف در فصل ۲۰۱۶/۲۰۱۷ و کسبب رده ۷ در سری آ انتظار تغییرات زیادی را در فصل جدید می کشد.پس از اخراج ۲ مربی در طول فصل و حضور ۴ مربی در نیمکت(مانچینی،دی بوئر،وکی،پیولی،وکی)، باشگاه اینترمیلان به فکر ایجاد تعییرات اساسی پیش از شروع فصل جدید ۲۰۱۸/۲۰۱۷ از کادر مدیریتی تا بازیکنان افتاد.اگر یک تیم بزرگ، فصل بدی را سپری کرده باشد، همه انتظار تغییرات زیاد در بازار نقل و انتقالات دارند. مخصوصا وقتی با ورود مدیران جدید و مالکی ثروتمند همراه باشد.
سوالات زیادی هواداران تیم دارند مخصوصا کسانی که فرصت نکردند اخبار باشگاه بزرگ اینترمیلان را کامل دنبال کنند.با هم مروری می کنیم بر پیکره اصلی باشگاه و اتفاقات پیش روی فصل جدید ۲۰۱۷/۲۰۱۸

باشگاهی با پایه های قوی :
سرمربی:
اتفاقات فصل گذشته و عدم آماده بودن بازیکنان و نتایج ضعیف روبرتو مانچینی پیش از آغاز فصل قبل (باخت ۶ بر ۱ مقابل تاتنهام) و انتخاب اشتباه فرانک دی بوئر که تنها ۸۰ روز روی نیمکت سرمربیگری باشگاه بود سبب شد تا پیش از آغاز فصل جدید نراتزوریها برای انتخاب سرمربی جدید خود تلاش زیادی انجام بدهند. اسامی بزرگی همچون آنتونیو کونته،دیگو سیمئونه، لئوناردو ژاردیم، پائولو سوسا، چزاره پراندلی ،مایوریتسو ساری ، مارچلو بیلسا و اوزبیو دی‌فرانچسکو کاندید مربیگری باشگاه بودند.جالب است بدانید انتخاب اول باشگاه اینتر آنتونیو کونته بوده است و دستمزد سالانه تا ۱۵ میلیون یورو در سال و حتی پیشنهاد قراردادی ۱۰ ساله به ارزش هر فصل ۱۲ میلیون یورو که جمعا به ۱۲۰ میلیون یورو می رسید و اختیار تام در نقل و انتقالات نیز نتوانست کونته را به اینتر برساند.دیگو سیمئونه گزینه بعدی و مورد علاقه خاویر زانتی با پیشنهاد دستمزد ۱۵ میلیون یورویی و اختیار تام در نقل و انتقالات نیز پیشنهاد اینتر را رد کرد تا یک فصل دیگر در باشگاه اتلتیکو مادرید بماند و تجربه و هیجان مربیگری در ورزشگاه جدید تیمش را داشته باشد.گزینه سوم اینتر لئوناردو ژاردیم بود که او هم حاضر به ترک پروژه باشگاه موناکو نشد. در نهایت لوچیانو اسپالتی سرمربی فصل گذشته رم،هدایت نراتزوریها را به عهده گرفت. جووانی مارتوشلو، سرمربی امپولی نیز دستیار او شد. مارتوشلو با دانش و تاکتیک های دفاعی خود یکی از ایده آل ترین گزینه های دستیاری اسپالتی به حساب می آید.

کادر فنی :
ابتدا قرارداد پیرو آسیلیو مدیر ورزشی باشگاه تا ژوئن سال ۲۰۲۰ تمدید شد،سپس والتر ساباتینی ۶۲ ساله که اکتبر گذشته از آاس رم جدا شد، رسماً به عنوان مدیر فنی باشگاه اینتر و هم مدیر باشگاه جیانگ سو در کشور چین معرفی شد.نراتزوریها با امضای قرارداد با داریو باچین (مدیر قبلی بخش جوانان پالرمو) ترکیب مدیریتی خود را کامل کردند.باشگاه اینتر او را را بعنوان دستیار پیرو آسیلیو مدیر ورزشی اینتر (بخصوص کمک به بخش جوانان) استخدام کرد.تیمهای پایه اینتر (پریماورا) حوانان زیر ۱۸ سال و ۱۹ سال اینتر نیز قهرمان ایتالیا شدند و این نشان از سرمایه گذاری درست باشگاه در بخش حوانان و نوحوانان تیم است.حتی تیم زیر ۱۷ ساله های اینتر نیز قهرمان ایتالیا شدند.لوچیانو اسپالتی نیز به تمجید از تیمهای پایه باشگاه اینتر پرداخت و گفت معمولا میگویند که تیم پریماورا باید تیم بزرگسالان را الگو قرار دهد اما اکنون میگویم که ما باید از تیم پریماورا الهام بگیریم.استفانو وکی نیز مربی پریماورا برای فصل بعد خواهد بود.

کمی صبر روزهای خوب فرا میرسد:
نتایج ضغیف فصل گذشته باشگاه،شایعات زیادی را پیرامون وضعیت بازیکنان اینتر در فصل پیش رو ایجاد کرده به طوریکه طبق گزارش گاتزتا هیچ بازیکنی در نقل و انتقالات اینتر جز گالیاردینی غیر قابل فروش نیست !!!
اما چرا اینتر هنوز در بازار نقل و انتقالات برخلاف رقیب سنتی اش میلان، گام های بلندی برنداشته است؟ این موضوع ممکن است اینتری ها را ناامید کند. نراتزوری فصل گذشته با وجود ترکیب نسبتا خوبی که داشت، حتی سهمیه لیگ اروپا را هم کسب نکرد و این ناامیدی شاید طبیعی باشد.باشگاه میلان با کادر مدیریتی میرالبی و فاسونه تاکنون ۷ بازیکن را با بودجه ای حدود ۱۵۰ میلیون خریده اند.
چرا اینتر خریدهایش را دیر آغاز کرد؟ تابستان گذشته، اینتر از نظر خرج، در بازار نقل و انتقالات، پس از یوونتوس در رده دوم بود. مهمترین نکته، فیرپلی مالی یوفا است. اینتر مانند رم مشکل فیرپلی مالی داشت زیرا در رقابت های اروپایی، درآمد چندانی کسب نکرده بود و باید این کمبود درآمد را با فروش بازیکن جبران میکرد. تا تاریخ ۳۰ ژوئن، نراتزوری باید ۳۰ میلیون یوروی دیگر برای فصلی که گذشته درآمد کسب میکرد و تنها راه در این مدت کم، فروش بازیکن میبود.نراتزوری ها توانستند بدون فروش بازیکنان کلیدی خود مثل مارسلو بروزوویچ و ایوان پرسیچ ، خواسته های مالی یوفا که کسب ۳۰ میلیون یورو بود را حل و فصل کنند..
باشگاه اینتر برای خرید بازیکنان جدید بودجه ۱۳۰ میلیون یورویی در اختیار مربی این تیم گذاشته است و این پول علاوه بر فروش بازیکنان تیم است.(طبق گزارشها باشگاه اینترمیلان حاضر بود ۱۵۰ میلیون در اختیار کونته و سیمئونه بگذارد ولی با انتخاب اسپالتی بودجه تقلیل یافته است.)
اسپالتی از میانگین سنی باشگاه اینتر که چیزی حدود ۲۴ سال است راضی نیست و نیاز دارد تا در بین بازیکنان جوان از بازیکنان باتجربه استفاده کند به همین دلیل او بورخا والرو را برای ساماندهی تیم و خط هافبک خریداری کرد.در حالیکه تیم مدیریتی سانینگ بسیار علاقمند به بازیکنان جوان و آینده دار هست و از پرداخت هیچ رقمی برای فسخ بازیکنان حتی بازیکنان اثبات نشده نمیترسد.گابریل باربوسا اولین خرید اینتر از این دست بود و حالا میلان اشکرینیار و …
بازیکنان و نقل و انتقالات پیش رو:
با هم نگاهی به ترکیب باشگاه اینتر در فصل قبل ۲۰۱۶/۲۰۱۷ می اندازیم:
دروازه بان ها:

فرانچسکو باردی سمیر هاندانوویچ
پابلو کاریزو
توماسو برنی

مدافعان:

رانوکیا
فدریکو دی مارکو
سنا میانگه
اگوئلفی ژائو میراندا
آندرئولی
ترنت سینسبری جیسون موریو
گری مدل
یائو الوگه

مدافعان کناری:

دنیلو دی آمبروسیو
داوید سانتون مدافع راست مدافع چپ کریستین آنسالدی
یوتو ناگاتومو
ایساک دونکور

هافبک ها:

گالیاردینی آسانه نوکوری
بروزوویچ کندوگبیا
ژائو ماریو
اور بانگا

وینگرها:

آنتونیو کاندروا
جاناتان بیابانی
کاپراری ایوان پریشیچ

مهاجمان:

پوشکاش
ری ماناج
لونگو
استفان یووتیچ مائورو ایکاردی
ادر
گابریل باربوسا
پینامونتی
پالاسیو
هر چند باشگاه اینتر میلان بازیکنان زیادی در ترکیب دارد که در تیمهای دیگر به صورت قرضی بازی میکنند و بازیکنان مستعد و توانمندی که از تیمهای پایه به تیم بزرگسالان اضافه میشوند.تنها نامهای مهم در لیست نوشته شدند که هنوز باشگاه روی آنها حساب میکند.

دروازبانان:
سمیر هاندانوویچ همچنان گزینه اول باشگاه در خط دروازه است.
نراتزوریها در خط دروازه پس از اتمام قرارداد خوان پابلو کاریزو،حانشینهایی برای او در نظر گرفتند و سرانجام دنیله پادلی، دروازه بان ۳۱ ساله ایتالیایی تورینو جانشین اول کاریزو شد. از زمان پیوستن جو هارت به جمع این تیم تا به حال هیچ بازی او در سری آ انجام نداده بود اما پس از اینکه قرارداد قرضی جو هارت با باشگاه تورینو تمام شد، پادلی نیز با قراردادی آزاد به اینتر پیوست.
فرانچسکو باردی دروازه بان آکادمی اینتر که در باشگاه فروزینونه به طور قرضی بازی میکند در پایان فصل قراردادش تمام میشود و سرنوشت او هنوز مشخص نیست.او به احتمال زیاد باز در فروزینونه میماند.
توماسو برنی دروازه بان سوم اینتر همچنان است.
آندرئی رادو دروازه بان آینده دار و رومانیایی اینتر که فصل پیش در تیم ترنانا بازی میکرد به احتمال فراوان این فصل به تیم دیگری (اسپزیا) قرض داده خواهد شد.
رافائل دی جنارو دروازه بان دیگر تیم پریماورا به تیم اضافه خواهد شد.شرایط او نیز توسط دیگر تیمها همچون اسپزیا دنبال میشود.

مدافعان:
باشگاه اینتر با تقویت در خطوط مختلف،مخصوصا خط دفاع میتواند فصل فوق العاده ای پیش رو داشته باشد.از ۶ بازیکنی که به احتمال بسیار زیاد در آینده نزدیک از تیم جدا میشوند ۴ نفر از آنان مدافع میباشند. ناگاتومو،سانتون،موریو و رانوکیا
مارکو آندرئولی:مدافع میانی اینتر که قراردادش تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ معتبر میبود،احتمال زیاد تا سال ۲۰۲۰ قراردادش را تمدید میکرد.مربی پالرمو بسیار به او علاقه مند بود.تیمهای لاتزیو و سمپدوریا نیز او را در نظر داشتند.او سرانجام به کالیاری به صورت آزاد با قراردادی دو ساله پیوست. میلان اشکرینیار،مدافع ۲۲ ساله و جوان تیم سمپدوریا که در تیم زیر ۲۱ ساله های اسلواکی هم بازی میکند جانشین آندرئولی در تیم شد.هر چند کیفیت بازی او همچنان نامشخص است ولی مدیران چینی اینتر بسیار علاقمند به بازیکنان جوان و آینده دار دارند.او با انتقالی بیش از ۳۰ میلیون یورویی به باشگاه پیوست.کاپراری + ۲۰ الی ۲۲ میلیون،رقمی بسیار بالا (حدود ۳۵ میلیون یورو)،از نکات جالب گفته مدیر برنامه های آندرئولی است.او گفت: که کیفیت آندرئولی بالاتر از اشکرینیار هست و سرمربی تیم اسلواکی نیز از رقم انتقال او به اینتر تعجب کرد.
داویده سانتون:مدافع کناری و ۲۶ ساله باشگاه شرایط نامعلومی دارد.اسپالتی به او فرصت خواهد داد تا در تمرینات پیش فصل جدید باشگاه که در ۶ جولای آعاز میشد او خود را ثابت کند در غیر این صورت او به فروش میرسد.تیمهای جیانگسو چین،فیورنتینا،وستهام یونایتد و سمپدوریا شرایط او را در نظر دارند.
یوتو ناگاتومو:مدافع ۳۱ ساله ژاپنی پس از گذراندن یک فصل بد انتظار میرود از باشگاه جدا شود.در حال حاضر باشگاه سمپدوریا شرایط او را برای انتقال دنبال میکند.اما او فعلا در تور پیش فصل باشگاه نظر مربی را جلب کرده است.بایرن لورکوزن،هم همچنان به او علاقمند هست.
دنیلو دی آمبروسیو:مدافع راست و ایتالیایی اینتر پس از یک فصل موفق در باشگاه قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۱ با باشپاه تمدید کرد.او نیز پس از مدتها به تیم ایتالیا دعوت شد.احتمال بسیار او در باشگاه میماند.
گری مدل:مدافع و هافبک شیلیایی باشگاه اینتر،پس از انتصاب اسپالتی شرایطش نامعلوم شده است.اسپالتی به او علاقه ای ندارد و حتی مذاکرات برای تمدید قرارداد او متوقف شده است.شایعاتی پیرامون پیوستن او به بوکاجونیورز شنیده میشود ولی خود بازیکن متمایل است در باشگاه بماند.باید منتظر ماند و دید آیا اسپالتی او را در لیست فروش میگذارد یا او تا سال ۲۰۲۰ در اینتر میماند؟سال گذشته لیورپول علاقه مند بود او را بخرد.او به احتمال زیاد به تایگرز مکزیک بپیوندد.رقم انتقال چیزی حدود ۵ تا ۷ میلیون یورو میباشد.زسکا مسکو و ترابازون اسپور ترکیه نیز به او علاقه مند هستند.
الوگه یائو.:مدافع ساحل عاجی اینتر در فصل جدید نیز شرایطش نامشخص است.باید منتظر ماند و دید مانند فصل گذشته تیمهای باستیا،پالرمو،کروتونه و وستهام برای امضای قرارداد با او وارد مذاگره میشوند یا نه.
ژائو میراندا:تنها یک سال از قرارداد مدافع ۳۳ ساله و برزیلی مانده است و با توجه به بازیهای افت و خیزان او در فصل گذشته شرایط تمدید قرارداد او مشخص نیست اما او همچنان گزینه اول مدافع میانی باشگاه است و نراتزوریها به دنبال پیدا کردن یک مدافع مستحکم در کنار او هستند.شرایط فیزیکی میراندا بدتر شده است و او در چندین مقطع مصدوم نیز شد.
حیسون موریو:مدافع میانی تیم ملی کلمبیا پس از اینکه از تیم گرانادا خریداری شد یک نیم فصل عالی را در تیم به ارمغان آورد به طوریکه تیمهای رئال مادرید و منچستر به او علاقه مند شدند ولی باشگاه اینتر او را نفروخت و او نه تنها پیشرفت نکرد بلکه عملکرد سینوسی و اشتباهات بعضا عحیب او را در لیست فروش باشگاه قرار داده است. اینتر برای فروش موریو خواستار ۲۵ میلیون یورو است اما با پیشنهاد ۱۸ تا ۲۰ میلیونی نیز موافق است.سویا،اورتون و تیمهای اسپارتاپراگ مسکو و زنیت خواهان او هستند.آخرین شایعه خرید او به علاقه مانچینی مربی جدید تیم زنیت برمیگردد که متمایل به حضور او و بروزوویچ با مبلغی حدود ۴۰ میلیون یورو است ولی اینتر خواهان ۴۵ میلیون است.
کریستین آنسالدی:مدافع کناری و آرژانتینی اینتر با توجه به مصدومیت در فصل قبل فرصت حضور در ترکیب را به طور مستمر نداشت و شرایط او برای فصل جدید مشخص نیست.احتمالا او در فصل جدید با دالبرت برای پست دفاع کناری سمت چپ باید بجنگد.او یکی از بدترین خریدهای اینتر در فصل قبل بود.
ترنت ساینسبوری: مدافع ملی پوش استرالیایی که در آخرین روز نقل و انتقالات زمستانی از تیم جیانگسو سانینگ به صورت قرضی راهی اینتر شد دوباره به تیم جیانگسو بازگشت.

هافبکها:
جفری کندوگبیا:دو فصل از انتقال او به باشگاه میگذرد.او هر فصل بهتر از قبل میشود اما همچنان انتظارات از او بالاست.آینده او مشخص نیست،بارسلونا و پاری سنت ژرمن به او علاقه دارند.ممکن است او جزوی از قرارداد دینیه به بارسلونا بپیوندد یا با یکی از بازیکنان پایتخت فرانسه (اوریر-ماتوئیدی-دی ماریا-رابیوت-کیمبپه) عوض شود.
ژائو ماریو:عملکرد خیره کننده نیم فصل ول او باز هم باشگاه اینتر را متقاعد نکرده و او ممکن است با یکی از هافبکهای رویایی مورد نظر باشگاه و اسپالتی تعویض شود.احتمال اینکه او جزئی از قرارداد یکی از بازیکنان پاریسنت ژرمن شود هست.
گالیاردینی:تنها بازیکنی که غیرقابل فروش است.او در نیم فصل قبل خریداری شد و عملکردی خیره کننده داشت.
مارسلو بروزوویچ:عملکرد سینوسی او و مصدومیتهای او باعث شده آینده هافبک کروات اینتر نیز مشخص نباشد.احتمال اینکه او زیر نظر سرمربی سابق خود (مانچینی) در زنیت بازی کند هست.قیمت او ۵۰ میلیون یورو هست ولی باشگاه حاضر است با قیمتی حدود ۲۵ میلیون هم او را بفروشد.آرسن ونگر نیز دیگر علاقه ا ی به او ندارد.
اور بانگا:بازیکن تیم ملی آرژانتین که به طور آزاد فصل قبل به باشگاه پیوست سردرگم میان اعتماد مربیان مختلف باشگاه به باشگاه سابق خود سویا فروخته شد.او با ۹ میلیون یورو قیمتی کمتر از ارزش خود (به گفته سابیاتینی) فروخته شد.بورخا والرو،هافبک ۳۲ ساله اسپانیایی فیورنتینا به عنوان اولین بازیکن مورد علاقه اسپالتی به تیم اضافه شد.انتقال او چیزی بین ۵ تا ۷ میلیون یورو بسته به پاداشها میباشد و او دستمزدی ۳ میلیون در اینترمیلان میگرد و قراردادی سه ساله بسته است.برگومی و لوییس سوارز ستارگان اسبق اینتر نیز به ستایش او پرداخته اند.او عملکردی خیره کننده در فیورنتینا داشته است.دقت پاس ۸۹ درصدی و ۱۵۵۹ پاس موفق.او در کنار گالیاردینی بازی خواهد کرد تا تجربه و سامان دهی را به تیم تزریق کند.

وینگرها و مهاجمان:
ایوان پریشیچ:بازیکنی بسیار درخشان در فصل گذشته، انتقال او به تیم منچستر تقریبا قطعی میباشد.او با تیم شیاطین شهر منچستر به توافق رسیده و احتمالا با دستمزدی ۷ میلیونی به این تیم بپیوندد.قرمزهای انگلیس میخواستند او را با توجه به نیاز اینتر به فروش بازیکن و صاف کردن فیر پلی با قیمتی حدود ۴۰ میلیون بخرند ولی اصرار باشگاه در قیمت ۵۰ تا ۵۵ میلیون یورو سبب شده هنوز او به فروش نرسد.اسپالتی بسیار به او علاقمند هست ولی پریشیچ خواهان جدایی هست.
آنتونیو کاندروا:ستاره سمت راست باشگاه و اسبق تیم لاتزیو به احتمال زیاد جایگاهش در فصل آینده ثابت است.تنها خرید براردی میتواند و را به چالش بکشاند.
جاناتان بیابانی:وینگر فرانسوی و سریع باشگاه گویی جایی در ترکیب اصلی باشگاه ندارد و باید تیم را ترک کند.او نزدیک بود با انتقالی ۶ میلیونی به اسپارتاپراگ بپیوندد ولی او با باشگاه اسپارتاگ به توافق نرسید.سرمربی اسپارتاپراگ استراماچونی سرمربی سابق اینتر است.تیمهای جنوا و آنتالیااسپور ترکیه نیز او را در نظر دارند.
مائورو ایکاردی:مهاجم اصلی و کاپیتان فصل قبل همچنان انتخاب اول اسپالتی هست.او قابل فروش نیست مگر تیمی که حاضر باشد رقم فسخ قرارداد او ۱۱۰ میلیون یورو را بپردازد.
ادر:مهاجم ملی پوش ایتالیایی اینتر در اواخر فصل بسیار خوب عمل کرد ولی سرنوشت او هنوز مشخص نیست.سمپدوریا ممکن است با توجه به فروش مهاجمانش بازیکن اسبق خود را دوباره بخرد.
پالاسیو:قرارداد مهاجم آرژانتینی اینتر با باشگاه به اتمام رسید و او به صورت آزاد از تیم جدا شد.مقصد بعدی او هنوز مشخص نیست.پینامونتی که در تیم پریما بود به ترکیب اصلی اضافه شده است و فصل آینده فرصت درخشش در سری آ را خواهد داشت.
گابریل باربوسا:مهاجم جوان و برزیلی اینتر تنها ۱۱۰ دقیق در زمین بازی کرد.انتقال ۳۰ میلیون یورویی او و عدم فرصت بازی کردن او شایعات جداییش را زیاد کرده است .تیمهای اشتوتگارت،لاس پالماس و سپدوریا علاقمندند او را به خدمت بگیرند ولی او میخواهد بماند.اینتر او را به مارسی پیشنهاد داد ولی تیم فرانسوی این پیشنهاد را رد کرد.او به احتمال زیاد با توجه به درخشش پینامونتی فصل آینده در تیمی قرضی بازی میکند تا کسب تجربه بکند.
باشگاه برای آمادگی هر چه بیشتر در فصل جدید و شناخت بازیکنان جدید و هماهنگ شدن تور پیش فصل در آمریکا و چین برگزار میکند.

اسامی بازیکنان اینتر برای تور پیش فصل، به شرح زیر است:
هندانوویچ، پادلی، برنی، پیساردو (دروازه بان)، میراندا، موریو، رانوکیا، سانتون، آنسالدی، والیتی (مدافع راست)، فن هیوسدن (مرکزی)، سالا (مدافع چپ)، کوندوگبیا، امرس (هافبک مرکزی)، ژوائو ماریو، بلونی (وینگر چپ)، زانیولو (هافبک)، دانسو (هافبک مرکزی) ، پینامونتی، ریواس (مهاجم)، بیابیانی، لونگو، بالدینی، اودگارد (مهاجم مرکزی)، روور (وینگر راست)
نبودن اسم بازیکنانی چون باربوسا شایعات را پیرامون او زیاد کرده است.بیشتر بازیکنان از تیمهای پایه هستند و وکی سرمربی موفق تیم پریمایرا اینتر نیز در مورد بازیکنان فصل قبل و پایه با اسپالتی مشورت کرده است.اشکرینیار و والرو قبل از اعزام تور به تیم اضافه میشوند.وضعیت کاندروا هنوز مشخص نیست.از نبودن اسم بروزوویچ و پریشیچ نیز باید متوجه شد که هر دو احتمالا از باشگاه جدا شوند.البته بازیکنان ملی پوش و اصلی تیم بیشتر استراحت میکنند مخصوصا بازیکنانی که در جام کنفدراسیونها بودند ولی حضور ژائو ماریو در تور پیش فصل کمی معادلات را به هم میزند.

در مقاله بعدی به ترکیب احتمالی باشگاه اینتر با بازیکنان جدید و سیستم ۴-۲-۳-۱ اینتر بیشتر آشنا میشویم.

کاری از علی هاتف

 

  

5 نظر

 • ممنون حمید عزیز. با اکثر صحبت هات موافقم. من نا امیدی هوادارها رو اصلا درک نمی کنم چون نگاه نمی کنن که ما تو فاز هجومی پارسال تیم رو فوق العاده بستیم. خط هافبک مون یه کم کم تجربه بود که والرو اضافه شد و با تجربه اش حداقل می تونه این فصل اینتر رو به سهمیه برسون. مطمئنم تا آخر نقل و انتقالات ۳-۴ مدافع خوب می خریم و ترکیب رو می بنیدم. ما فقط تو فاز دفاع مهره می خواهیم و بس. البته اگه تو فاز هجومی پریسیچ جدا نشه. بچه ها اصلا به تابستون قبل نگاه نمی کنن و الکی نا امید هستن.
  • • نویسنده
   لطف دارى على جان البته نوشتن نقاله رو آقاى هاتف زحمت کشیدن. به نظر من هم ما فقط به دو یا سه تا مدافع نیاز داریم و جاى نگرانى نیست.
  • خواهش میکنم علی آقا،من عاشق اینترمیللان هستم،برای این مقاله هم کلی وقت گذاشتم،مقاله دوم هم دارم روش کار میکنم ایشالا هفته دیگه آماده میکنم ،مقاله دوم برای سایت درباره سیستم اسپالتی و بودجه و خریدهای پیش روی اینتر هست
 • از آقا حمید عزیز هم تشکر میکنم،یک مقاله سومی هم مینویسم ترکیبی از این دو مقاله سایت اینتر که میخام سایت طرفداری بزارم ولی اول مقاله دوم سایت را درست میکنم