اخبار برگزیده

17 فوریه 2019

آخرین اخبار روزنامه ها از وضعیت ایکاردی

17 فوریه 2019

علاقه راکیتیچ و همسرش به حضور در ایتالیا. اینتر….

16 فوریه 2019

تماس تلفنی اینتر و یوونتوس در مورد ایکاردی نبوده است

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

اخبار کوتاه جمعه بیست و یکم ژولای

اینتر دات آی آر ـ اخبار مارکت اینتر روز گذشته تب و تاب کمتری به خود دید و با حضور مدیران اینتر در چین شایعات پیرامون اینتر افت محسوسی داشته است.

 1. روز گذشته اینتر در اولین بازی خود در رقابتهای جام بین المللی قهرمانان روبه روی شالکه قرار گرفت که این بازی با نتیجه تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.جیسون موریو در دقیقه ۷۳ روی پاس ژائو ماریو با ضربه ای زیبا و دقیق از پشت محوطه جریمه دروازه شالکه را گشود.
 2. به گزارش آلفردو پدولا سران سانینگ فعلا فعالیت های اینتر در بازار نقل و انتقالات را به حالت تعلیق درآورده اند و قرار است جلسه ای با حضور ساباتینی و آسیلیو میان آنها برگزار شود.همچنین این خبرنگار اهداف اینتر را ماتیاس وچینو ، لوکاس لیما ، کیتا بالده و آنخل دی ماریا دانست.همچنین از کوندوگبیا و رانوکیا به عنوان خروجی های احتمالی نام برد.
 3. از فرانسه خبر میرسد که پس از تمایل سرجی اوریر به جدایی از PSG ، تیم های مختلفی از جمله اینتر ، یوونتوس و تاتنهام به دنبال جذب او هستند.
 4. لوتیتو رئیس باشگاه لاتزیو از تمایل خود برای نگه داشتن کیتا بالده گفت و وجود هرگونه پیشنهاد برای او از سوی اینتر و یوونتوس را تکذیب کرد.
 5. اسکای اسپورت نیز از سه هدف نقل و انتقالاتی اینتر سخن گفت. گفته میشود کار انتقال مانیاس وچینو به اینتر تمام شده است و اینتر میخواهد رقم ۲۴ میلیون یوروئی بند فسخ قراردادش را بپردازد.مذاکرات با پاتریک شیک نیز همچنان ادامه دارد.خود بازیکن هم اکنون در پراگ حضور دارد و آماده شدن او برای تست پزشکی دوباره ، یک ماه به طول خواهد انجامید.در حالی که اینتر و سمپدوریا به توافق ۳۰ میلیونی با یکدیگر رسیده اند ؛ همراهان بازیکن قصد زمان خریدن دارند.همچنین از دورتموند و پاریسن ژرمن به عنوان دیگر مشتری های شیک نام برده میشود.هدف دیگر اینتر یعنی لوکاس لیما خوهان پیوستن به نراتزوری است.اینتر خواهان این است که انتقال بازیکن در زمستان انجام شود تا بابت این انتقال پولی نپردازد اما شاید با پرداخت مبلغی در همین تابستان بازیکن را به جمع خود اضافه کند.
 6. به نقل از Téléfoot اینتر با ارائه پیشنهادی ۵ میلیون یوروئی خواهان به خدمت گیری یان کارامو وینگر باشگاه کان فرانسه است.با وجود پیشنهادات متعدد از چندین باشگاه فرانسوی و نقاط مختلف اروپا ؛ گفته میشود خود بازیکن پروژه اینتر را پسندیده و خواهان انتقال به اینتر است.
 7. ایجنت گابیگل که در گذشته حملات شدیدی به باشگاه کرده بود در مصاحبه ای درباره شرایط موکل خود گفت: “شاید گابیگل در اینتر بماند.اینتر قصد دارد او را نگه دارد اما در حال حاظر چیزی مشخص نیست”
 8. گاتزتا دلو اسپورت هم با تایید خبر پدولا هدف اصلی سفر ساباتینی و آسیلیو به چین را مذاکره با سانینگ در راه جذب پاتریک شیک ، کیتا بالده و ماتیاس وچینو دانست.
 9. ایجنت پاتریک شیک اعلام کرد که پزشکان دوره استراحتی برای موکلش درنظر گرفته اند و تا قبل از آن هنوز چیزی مشخص نخواهد بود.
  

هیچ نظری وجود ندارد