اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۱ – ۱ اسپال: زنگ خطر برای اینتر

اینتر دات آی آر _ پس از بازی اینتر-رم که با نتیجه تساوی به اتمام رسید، یک هفته بعد افعی ها در بازی خارج از خانه مقابل اسپال قرار گرفتند.

 

اتفاقات نیمه اول: دقایق ابتدایی بازی تیم اسپال عملکرد به مراتب بهتری از اینتر داشت. دقیقه ۲۲ ضربه سر بازیکن اسپال از بالای دروازه به شکلی خطرناک عبور کرد و چند دقیقه بعد کامدروا با اشتباه خود حریف را صاحب موقعیت کرد که البته ثمری نداشت. دقیقه ۳۱ ضربه والی ایوان پریسیچ از کنار دروازه حریف به بیرون رفت. دقیقه ۳۸ هندانوویچ به راحتی ضربه مهاجم اسپال را مهار کرد. دقیقه ۴۵ دی آمبروزیو توپ را به زیبایی برای ایکاردی سانتر کرد اما ضربه کاپیتان اینتر دقت لازم را نداشت و به بیرون رفت. نیمه اول با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید.

اتفاقات نیمه دوم: در آغاز نیمه دوم ادر به جای کاندروا به میدان آمد و چند دقیقه بعد ویکاری مدافع اسپال به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرد و اینتر را ۱-۰ جلو انداخت. دقیقه ۵۸ پریسیچ نزدیک محوطه جریمه با پاسی کات بک وسینو را در موقعیت شوت زنی قرار داد اما دروازه بان اسپال شوت وی را با عکس العملی دیدنی به بیرون فرستاد. در ادامه تیم اسپال برای زدن گل مساوی فشار خود را بیشتر کرد. دقیقه ۷۹ هندانوویچ با خروج از دروازه توپ ارسالی بازیکن حریف را به شکلی خطرناک به بیرون فرستاد. دقیقه ۹۰ پالوشی با ضربه سر شیرجه ای دروازه اینتر را باز کرد و نتیجه را ۱-۱ کرد. در پایان بازی با نتیجه ۱-۱ به اتمام رسید و اینتری ها باز هم با عملکردی دور از انتظار بازی برده را با تساوی به پایان رساندند.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد