اخبار برگزیده

17 فوریه 2019

آخرین اخبار روزنامه ها از وضعیت ایکاردی

17 فوریه 2019

علاقه راکیتیچ و همسرش به حضور در ایتالیا. اینتر….

16 فوریه 2019

تماس تلفنی اینتر و یوونتوس در مورد ایکاردی نبوده است

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

اودینزه 0-4 اینتر ؛ تيرى در تاريكى!

از چارچوب هفته ى سى و ششم رقابت هاى سرى آ، اينتر در ورزشگاه فريولى به مصاف ميزبان خود اودينزه رفت. اينتر كه هفته ى قبل در جنجالى ترين بازى فصل سرى آ، در برابر يوونتوس متحمل شكست شده بود، به اميد كسب پيروزى و كم كردن فاصله ى چهار امتيازى با كسب سهميه ى ليگ قهرمانان پاى به زمين گذاشت.
از آن سوى اودينزه با 34 امتياز در فاصله ى سه امتيازى منطقه سقوط قرار داشت و در پى پيروزى و مسجل شدن حضور خود در فصل آتى سرى آ بود.
در اين بازى اسپالتى از وجود دى آمبرزيو و ميراندا و وسينو و گالياردينى بى بهره بود و اينتر را با تركيب (4-2-3-1) :هندانوويچ، اسكرينا، رانوكيا، دالبرت، كانسلو، والرو، برزوويچ، رافينيا، كاندروا، پريسيچ، ايكاردى
به مصاف اودينزه با تركيب(3-5-2) :بيزارى، سمير، لارسن، دنيلو، بهرامى، فوفانا، عدنان، ويدمر، باليچ، دى پائول، لازانيا
رفت. بازى با سوت آقاى ماتزولنى آغاز شد.
اولين موقعيت جدى بازى را اينتر در دقيقه ى 5 خلق كرد. سانتر دقيق كانسلو به درون محوطه ى جريمه به پريسيچ رسيد و ضربه ى سر زيباى اين بازيكن را مدافع اودينزه از روى خط برگشت داد.
دقيقه ى 12، گل براى اينتر!
روى ارسال كرنر به روى دروازه توسط برزوويچ، رانوكيا دروازه اودينزه را به زيبايى باز كرد تا اينتر خيلى زود از حريف خود پيش بيوفتد.
دقيقه ى 17، روى فرار ايكاردى در عمق دفاع حريف، بيزارى با خروج از دروازه شوت ايكاردى را تكل كرد، در ادامه توپ به پريسيچ رسيد و باز هم مدافع اودينزه شوت پريسيچ را از روى خط دروازه بيرون كشيد.
دقيقه ى 33، كاندروا روى پاس زيباى پريسيچ در موقعيت تك به تك قرار گرفت كه با ضربه اى بى دقت اين موقعيت عالى را از دست داد.
در همين لحظه دنيلو از اودينزه با كارت زرد داور جريمه شد.
دقيقه ى 35، روى فرار سريع لازانيا در عمق، اين بازيكن در موقعيت تك به تك قرار گرفت كه سمير هندانوويچ مانع باز شدن دروازه اينتر در اين صحنه شد.
دقيقه ى 40، ضربه ى آزاد زيباى برزوويچ را بيزارى به خوبى دفع كرد و به كرنر فرستاد.
دقيقه ى 43، گل دوم براى اينتر!
ايكاردى در ميانه ى زمين حفظ توپ خوبى نشان داد و پاس سالمى به رافينيا رسوند، دفاع اودينزه كه جلو كشيده بود غافلگير شد و رافينيا بعد از حدودا بيست متر پا به توپ بودن بسيار مطمئن دروازه اودينزه را باز كرد تا اينتر اختلاف گل را به عدد دو برساند.
دقيقه 45، گل سوم براى اينتر!
ايكاردى كه در پشت محوطه جريمه صاحب توپ شده بود، با فرار به گوشه ى محوطه ى جريمه و شوتى زمينى و سريع به زاويه ى بسته، گل سوم اينتر در اين بازى و گل بيست و هشتم خود را در اين فصل از سرى آ به ثمر رساند.
بازى پس از اين دو گل دير هنگام اينتر به پايان رسيد و دو تيم به رختكن رفتند.
بازى در نيمه ى دوم بدون تغييرى در دو تيم آغاز شد.
در ابتداى نيمه ى دوم لازانيا باز هم به عمق دفاع اينتر نفوذ كرد كه ضربه ى اين بازيكن با اختلافى اندك از كنار دروازه به بيرون رفت.
دقيقه ى 48، فوفانا خطايى به روى پريسيچ انجام داد. داور با باز بينى صحنه فوفانا را از زمين بازى اخراج كرد تا اودينزه ده نفره به كار خود ادامه دهد. در ادامه دى پائول از زمين خارج شد و باراك به زمين مسابقه آمد.
بازى در ادامه و پس از ده نفره شدن اودينزه به آرامى و بدون افت و خيز تا دقيقه ى 65 دنبال شد.
دقيقه ى 68، دالبرت كه احساس ناراحتى ميكرد از بازى خارج و سانتون به بازى آمد.
دقيقه ى 71، گل چهارم براى اينتر!
پريسيچ پشت محوطه ى جريمه در موقعيت شوت زنى قرار گرفت كه شوت اين بازيكن با برخورد به مدافعين حريف به طور اتفاقى به والرو رسيد و اين بازيكن اسپانيايى به آرامى و با ضربه اى دقيق دروازه اودينزه را باز كرد.
دقيقه ى 73، يانكتو براى اودينزه به جاى بهرامى به زمين مسابقه آمد.
دقيقه ى 78، يان كارامو به جاى كاندروا براى اينتر به زمين آمد و پريسا به جاى لازانيا براى اودينزه پاى به ميدان گذاشت.
دقيقه ى 83، رافينيا جاى خودش را به ادر داد.
دقيقه ى 86، ضد حمله ى سريع اينتر با پاس عمقى ايكاردى به ادر آغاز شد، در ادامه ادر با پاسى زيبا كارامو را در موقعيت تك به تك قرار داد كه شوت محكم اين بازيكن با بدشانسى به تير دروازه برخورد كرد.
بازى در نهايت با همين نتيجه و پيروزى قاطع اينتر به پايان رسيد.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد