اخبار برگزیده

16 ژانویه 2019

“اینتر در حال ساختن عصر جدیدی از شکوه و افتخار است”

16 ژانویه 2019

“دائمی شدن قراردادم؟ میخواهم به بازی کردن برای اینتر ادامه دهم”

16 ژانویه 2019

ساخت بهترین خط دفاعی در اروپا با چهار بازیکن پروژه ی نراتزوری ها

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

پلن آسیلیو برای کسب 40 میلیون درآمد و به تعادل رساندن حسابها

 

اینتر دات آی آر _ گاتزتا دلا اسپورت به روز رسانی جدیدی در مورد پلن اینتر برای کسب در آمد 40 میلیون یورویی تا پایان ژوئن که برای به تعادل رساندن حسابهای باشگاه مورد نیاز است منتشر کرد:

 

گالاتاسرای فقط به یک تساوی در بازی پایانی لیگ ترکیه نیاز دارد تا قهرمانی خود را مسجل کند. در صورت تصمیم محتمل این باشگاه برای خرید یوتو ناگاتومو اینتر 3 تا 4 میلیون یورو سرمایه بدست خواهد آورد. ژائو میراندا هنوز یک سال با اینتر قرارداد دارد اما آینده ی او نیز مشخص نیست. نراتزوری ها استفان دی فرای را جذب کرده اند و روی او بعنوان زوج میلان اشکرینیار حساب باز میکنند. فروش میراندا که در تابستان 2015 برایش 13 میلیون یورو پرداخت شد 5 میلیون یورو سرمایه را تضمین می کند. فروش او حتی با وجود اینکه در ماه سپتامبر 34 ساله میشود نباید کار پیچیده ای باشد. ژائو ماریو نفر بعدی است. این بازیکن پرتغالی که برایش 40 میلیون یورو در تابستان 2016 پرداخت شد اکنون حداقل 24-25 میلیون یورو قیمت دارد. ماریو با پایان مهلت قرارداد قرضی اش از وستهم باز میگردد و فروش او با چنین قیمتی تا پایان ماه ژوئن سخت خواهد بود. مارسلو بروزوویچ که دوباره احیا شده نیز در قراردادش بند آزاد سازی 50 میلیون یورویی معتبر برای تیمهای غیر ایتالیایی دیده میشود که فروش او با توجه به اینکه فقط 8 میلیون یورو برایش هزینه شد سود قابل توجهی برای اینتر خواهد داشت. همچنین تقریبا قطعی است که داویده سانتون در تابستان از اینتر جدا خواهد شد. وضعیت ایوان پرسیچ نیز متفاوت است. پیشنهادی که مدیران اینتر را برای فروش این وینگر کروات متقاعد کند باید 35 تا 40 میلیون یورو باشد. همچنین این تیم باید در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد در غیر این صورت پرسیچ به راحتی متقاعد نخواهد شد به ویژه اگر اینتر خود به لیگ قهرمانان رسیده باشد. جئوفری کندوگبیا نیز در آستانه جدایی از اینتر قرار دارد و اینتر 4-5 میلیون یورو از او کسب میکند (احتمالا اشاره به قسط اول پرداختی توسط والنسیا).
بازیکنان دیگری که اینتر میتواند از فروششان صاحب پول شود ادر ، پینامونتی ، اودگارد ، زانیولو ، رادو و دی مارکو خواهند بود.

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد