اخبار برگزیده

17 فوریه 2019

آخرین اخبار روزنامه ها از وضعیت ایکاردی

17 فوریه 2019

علاقه راکیتیچ و همسرش به حضور در ایتالیا. اینتر….

16 فوریه 2019

تماس تلفنی اینتر و یوونتوس در مورد ایکاردی نبوده است

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

تصمیم گیری باشگاه های ایتالیا برای حق پخش تلویزیونی

اینتر دات آي‌آر – موضوع حق پخش سری آ به دغدغه این روز های باشگاه های ایتالیایی تبدیل شده است.

شرکت تلویزیونی اسپانیایی مدیاپرو که پیش از این با مبلغ یک میلیارد و پنجان میلیون یورو توانسته بود در مزایده حق پخش سری آ از سال 2018 تا 2021 ، شبکه اسکای را شکست دهد؛حالا باید برای بار دوم پیشنهاد خود را ارائه کند.شبکه ی اسکای که دوره گذشته مشترکا با اسپورت مدیاست حق پخش فوتبال ایتالیا را در اختیار داشت ، حالا شانس دوباره ای برای در انحصار گرفتن آن بدست آورده است.

پس از درخواست تجدید نظر مسئولین مسابقات در دادن انحصار حق پخش به مدیاپرو ،قرار است 7 ژوئن جلسه ای مجدد برگزار شده و دوباره در اینباره تصمیم گیری کنند.

حالا دیگر باشگاه ها باید تصمیم بگیرند آیا این پیشنهاد را قبول کنند یا نه و این تصمیم گیری تکلیف آینده این موضوع را مشخص خواهد کرد.

علاوه بر این مدیاپرو هنوز بسته مالی فصل اول باشگاه ها را پرداخت نکرده است.قسط اول 203 میلیونی در ماه ژولای پرداخت میشود و این شرکت پیشنهاد پرداخت 186 میلیون را به عنوان ودیعه دارد.

در 10 جلسه قبلی ، باشگاه خواستار فسخ قرارداد و همکاری مجدد با اسکای بودند،حتی اگر پیشنهاد آن ها از لحاظ مالی کمتر از مدیاپرو باشد!آتالانتا ، بولونیا ، فیورنتینا ، اینتر ، یوونتوس ، ناپولی ، رم ، سمپ ، ساسولو و اسپال همگی از این اقدام حمایت میکنند.

با این حال این باشگاه ها باید منتظر اقدام رسمی باشند.همچنین باشگاه های کالیاری ، جنوا ، میلان ، تورینو و اودینزه هم در جلسه گذشته مخالف این موضوع بودند و باشگاه های لاتزیو و کیوو هم غائب بودند.

انتظار میرود مدیاپرو این بار با حمایت سرمایه آقای اورینت هونتای اهل چین و تشکیل یک صندوق حمایتی در تاریخ 17 ژوئن بازگردد.

از آن طرف اسکای هم پیشنهادی بین 950 تا 970 میلیون یورو خواهد فرستاد.

    

هیچ نظری وجود ندارد