اخبار برگزیده

17 فوریه 2019

آخرین اخبار روزنامه ها از وضعیت ایکاردی

17 فوریه 2019

علاقه راکیتیچ و همسرش به حضور در ایتالیا. اینتر….

16 فوریه 2019

تماس تلفنی اینتر و یوونتوس در مورد ایکاردی نبوده است

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

“اورساتو در دربی ایتالیا اشتباهاتی انجام داد”

اینتر دات آی آر ـ نیکولا ریتزولی بالاخره به اشتباهات اورساتو در دربی ایتالیا اعتراف کرد.

در هفته سی و پنجم سری آ و در جدال بین اینتر و یوونتوس که در نهایت با برتری تورینی ها همراه شد ، دنیله اورساتو داور بازی تصمیمات بحث برانگیزی داشت که موجب بوجود آمدن موج انتقادات بسیار زیادی علیه او شد.

او ماتیاس وسینو را پس از بررسی صحنه به کمک VAR اخراج کرد،اما در صحنه ی مشابهی که میرالم پیانیچ به روشنی میتوانست کارت زرد دوم را بگیرد ، این صحنه عبور کرد و در نهایت تعجب به رافینایی که روی او خطا انجام شده بود کارت زرد نشان داد.

حالا و پس از پایان لیگ ، نیکولا ریتزولی مسئول تعیین داوران سری آ در مصاحبه با رادیو CRC گفت:

ترجیح میدهم درباره اشتباهات فردی صحبت نکنم زیرا جز ایجاد بحث و جدل فایده ی دیگری ندارد.علاقه دارم که برای مردم روشن شود که VAR چه زمانی میتواند مداخله کند.واقعیت این است که وقتی داور یک تصمیم انضباطی میگیرد ، به این معنی نیست که وار نمیتواند مداخله کند و بنابراین اینکه میگوید پس از تصمیم داور ، وار نباید وارد شود درست نیست.اگر شرایط خاصی وجود داشته باشد که منافع حریف را به خطر می اندازد،آنوقت وار میتواند مورد استفاده قرار کیرد.

اورساتو یکی از بهترین داوران ایتالیا و اروپا است و خواهد بود ؛ هیچ شکی درباره کیفیت او وجود ندارد.

هیچ شخصی بیگناه نیست اما هرکسی میتواند اشتباه کند.او به این دلیل هیچ بازی دیگری را در سری آ قضاوت نکرد زیرا تعهداتی در خارج از کشور داشت.در آخرین روز فصل اورساتو او باید به عشای ربانی[مراسم رسیدن به سن تکلیف]پسران خود میرفت.

هر کسی اشتباه میکند و میتوانیم بگوییم او دیدار اینتر-یوونتوس را آنطوری که ما با توجه به کیفیتش از او انتظار داشتیم ، قضاوت نکرد.

بازی هایی هستند که میتوان بعضی اشتباهات را انجام نداد و برخی حوادث را بهتر قضاوت کرد؛ اما بعضی بازی ها هم هستند که چنین حوادثی در آنها بیشتر از بازی های دیگر به چشم می آیند.

    

هیچ نظری وجود ندارد