اخبار برگزیده

26 می 2019

امکان دارد انتقال موزس به اینتر پیچیده شود

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

اینتر برای جذب کیه زا سه بازیکن را وارد معامله میکند؟

 

اینتر دات آی آر _ اینتر برای جذب کیه زا سه بازیکن خود را میتواند علاوه بر پرداخت 40 تا 50 میلیون یورو وارد معامله با فیورنتینا کند.

 

به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر روی جذب فدریکو کیه زا متمرکز است اما فیورنتینا یک دیوار در مقابل او قرار داده که آن غیر قابل فروش بودن این بازیکن است و حتی این باشگاه میخواهد قرارداد استعداد 20 ساله ی خود را با حقوقی 2.5 میلیون یورویی تمدید کند. با این حال اینتر میخواهد طی عملیاتی گسترده این دیوار را فرو بریزد.

در هفته های اخیر فیورنتینا پیشنهادی 50 میلیون یورویی برای کیه زا از سوی ناپولی که در آن اوناس وینگر و مارکو روگ هافبک پارتنوپی ها نیز وجود داشتند را رد کرده است (70 میلیون یورو ارزش این پیشنهاد) اما اینتر ترسی ندارد و آماده ی مذاکره خواهد بود. نراتزوری تا 30 ژوئن باید حسابهایش را به تعادل برساند و پس از آن نیز بودجه ای ندارد که به آنها اجازه دهد پیشنهادی بالا به فیورنتینا ارائه کند. اما آنها متقاعد شده اند که بازیکنانی در تیمشان دارند که میتواند باشگاه فلورانسی را ترغیب کند چراکه آنها به آن سه بازیکن نیاز دارند. این نامها یان کارامو ، دالبرت هنریکه و والیتی مدافع راست پریماورا هستند.

هنوز پیشنهادی وجود نداشته ولی قطعا ویولا این سه بازیکن اینتر را از اوناس و روگ دو بازیکن ناپولی بیشتر دوست دارد. با این حال بخش عمده ی پیشنهاد اینتر به فیورنتینا باید پول نقد باشد ؛ یعنی علاوه بر این سه بازیکن پرداخت 40 تا 50 میلیون یورو پول نقد که این رقم میتواند با فروش بازیکنی مهم بعنوان مثال پرسیچ یا بروزوویچ یا حتی کاندروا توسط افعی ها بدست آید. بجز اینتر یوونتوس نیز به کیه زا علاقمند است اما پس از انتقال سال گذشته برناردسکی به یووه دشوار است بتوان بازیکنی دیگر از فیورنتینا را در لباس سیاه و سفید تصور کرد.

    

هیچ نظری وجود ندارد