اخبار برگزیده

22 اکتبر 2018

“اینتر در دربی کمی من را یاد تیم فاتح سه گانه انداخت”

22 اکتبر 2018

گزارش باشگاه اینتر از وضعیت مصدومیت پرسیچ، ناینگولان و بروزوویچ

22 اکتبر 2018

“اینتر باعث شد دوباره احساس فوتبالیست بودن را داشته باشم”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

اینسینیه

ناپولی

6 گل

دفرل

سمپدوریا

5 گل

ایموبیله

لاتزیو

5 گل

رونالدو

یوونتوس

4 گل

هیگوایین

میلان

4 گل

دی پائول

اودینزه

4 گل

ایکاردی

اینتر

3 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

پاوولتی

کالیاری

3 گل

بناسی

فیورنتینا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

تمجید توز از مارتینز:اینتر عاشق او خواهد شد

اینتر دات آی آر ـ مهاجم سابق تیم های شهر منچستر و باشگاه یوونتوس، مارتینز خرید جدید اینتر را مورد ستایش قرار میدهد و با دیدن او خودش را به یاد می آورد.

مهاجم جوان آرژانتینی با 25 میلیون یورو در تابستان به اینتر خواهد پیوست .بازیکن 2 ساله در فصل پیش لیگ آرژانتین 25 بازی انجام داده و 17 گل نیز به ثمر رسانده است تا در رتبه سوم برترین گلزنان این لیگ قرار بگیرد.او همچنین به همراه مائورو ایکاردی در فهرست اولیه آرژانتین برای جام جهانی نیز قرار داشت.

روزنامه کوریره دلا سرا برای آنکه بیشتر با کیفیت این بازیکن آشنا شود به سراغ کاروس توز رفته است تا این سوال را مطرح کند که “لائوتارو مارتینز چطور بازیکنی است؟”

او عجب بازیکنی است!او گرسنه و بی رحم است که به نظر میرسد نعمت تکنیک به او هدیه داده شده است.مارتینز مرا به یاد خودم در چند سال پیش می اندازد.از میان جوانان آرژانتین ، او با اختلاف بهترین است و هنوز هم میتواند بهتر شود.اینتر با خرید او جلوی بروز یک مشکل را گرفته است و آنها عاشق او خواهند شد.

ایکاردی در تیم ملی؟مائورو بازیکن سطح بالایی است اما رقابت بسیار زیاد است.دیبالا و هیگواین را نمیتوان رها کرد.من انتظار یک جام جهانی خوب را از آنها دارم.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد