اخبار برگزیده

19 آگوست 2018

“خرید ها را در برنامه ریزی با همه اعضای باشگاه انجام دادیم “

19 آگوست 2018

مارتینز شبیه به کدام بازیکن است؟ نظر سرمربی سابقش در این مورد

19 آگوست 2018

“نمی خواستیم با شکست فصل را شروع کنیم”

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

29 گل

ایموبیله

لاتزیو

29 گل

دیبالا

یوونتوس

22 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

19 گل

مرتنس

ناپولی

18 گل

هیگوایین

یوونتوس

16 گل

ژکو

رم

16 گل

سیمیونه

فیورنتینا

14 گل

لاسانا

اودینزه

12 گل

فالکه

تورینو

11 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

11 گل

زاپاتا

سمپدوریا

11 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اولین پیشنهاد رسمی اینتر برای ناینگولان

 

اینتر دات آی آر _ اگر رم از خواسته 40 میلیون یورویی خود برای نینجا کم نکند مذاکرات بین دو باشگاه اینتر و رم پیچیده دنبال خواهد شد.

 

به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر پیشنهادی 22 میلیون یورویی بعلاوه یکی از بازیکنان پریماورا خود که انتخاب رم است را به این باشگاه ارائه کرده است. جالوروسی ها به والیتی مدافع راست و زانیولو هافبک هجومی نراتزوری ها علاقمند هستند .

اول از همه در ماه می آسیلیو با بلترامی ایجنت ناینگولان در میلان دیدار کرد و سپس اینتر اولین تماس را خیلی زود با رم برقرار کرد و اکنون پس از اینکه اینتر تمایل ناینگولان را برای آمدن به سن سیرو متوجه شده این پیشنهاد خود را ارائه کرده است. امروز میتواند فرصتی باشد که نمایندگان دو باشگاه در میلان با توجه به جلسه ای که قرار است در باره لیگ برگزار شود با یکدیگر دیدار کنند اما به هرحال اولین قدم ها برداشته شده است. باشگاه رم تمایل دارد هافبک بلژیکی خود را به تیمی غیر ایتالیایی بفروشد و نه به یک رقیب مستقیم و اینتر برای اقدامات آنها منتظر خواهد ماند. در حال حاضر فاصله بین پیشنهاد اینتر و خواسته رم زیاد است. رم همچنان روی 40 میلیون یورو اصرار دارد. اگر آنها حاضر شوند رقم مورد نظرشان را به 30 میلیون یورو کاهش دهند مذاکرات جدی ، پابرجا خواهد ماند در غیر این صورت مدت مذاکرات طولانی خواهد شد.

    

هیچ نظری وجود ندارد