اخبار برگزیده

18 ژوئن 2019

دی مارتزیو: وجود فاصله بین پیشنهاد اینتر و خواسته ی هرتابرلین برای لاتسارو

18 ژوئن 2019

آخرین اخبار نقل و انتقالاتی از اینتر به گزارش دی مارتزیو

18 ژوئن 2019

پدولا: فن ده بیک در لیست اینتر

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

بیانیه یوفا در مورد عملکرد اینتر در زمینه فرپلی. پاسخ نراتزوری ها به آن

 

اینتر دات آی آر _ اینتر اعلام کرد در فصل آینده از 22 بازیکن در لیگ قهرمانان استفاده میکند.

 

امروز یوفا در مورد وضعیت مالی باشگاهها در مورد فرپلی مالی بیانیه ای منتشر کرد. در مورد پی اس جی اعلام شد آنها تخلف خاصی در مورد جذب نیمار مرتکب نشده اند و بنابراین طبق اعلام رسانه های فرانسوی این باشگاه فقط باید 60 میلیون یورو مورد نیاز برای به تعادل رساندن حسابهای خود تا 30 ژوئن را کسب کند.
اما از سوی دیگر اینتر ، فنرباحچه و ترابزون اسپور قوانینی که یوفا تنظیم کرده بود را به طور کامل رعایت نکردند(فقط بخشی از آنها) . در نتیجه محدودیتهایی در تعداد بازیکن لیست اروپایی فصل بعد و نیز محدودیتهای نقل و انتقالاتی برای فصل 2018_2019 شامل حال آنان خواهد شد. این معنی میدهد که اینتر در تابستان باید با احتیاط دست به خرید بزند و در 30 ژوئن 2019 یعنی یکسال بعد حسابهایش را به تعادل رسانده باشد.

اینتر رسما در ماه اکتبر اعلام کرد تراز مالی در دوره 2016-2017 منفی 24.6 میلیون یورو بوده است که در مقایسه با دوره مالی قبلش 36.7 میلیون یورو بهبود پیدا کرده است(در دوره مالی 2015-2016 تراز مالی اینتر منفی 61.3 میلیون یورو بود). تراز مالی منفی یعنی میزان هزینه های باشگاه از درآمدش طی یکسال به اندازه آن رقم کمتر بوده است. اکنون نراتزوری ها باید تا 30 ژوئن 2018 یعنی 16 روز آینده حدود 45 میلیون یورو سود کسب کنند تا در خرداد ماه سال آینده در بیانیه ی جدید یوفا نام خود را در میان تیمهایی ببیند که تمام قوانین یوفا را برآورده کرده اند و نه بخشی از آن.

اما اینتر در وبسایتش نسبت به این خبر اعلام کرد آنها به دلیل اینکه نتوانسته اند تمام خواسته های یوفا را اجابت کنند بنابراین برای فصل بعد نام 22 بازیکن را به یوفا برای حضور در لیگ قهرمانان ارائه میکنند و نه 25 بازیکن رایج . همچنین اینتر اعلام کرد در خرید و فروش های خود نیاز به ایجاد تعادل دارد.

 

گفتنیست اینتر در زمان دی بوئر نیز تراز مالی منفی 61 میلیون یورویی داشت بنابراین نتوانست از ماریو ، گابی گل ، کندوگبیا و یووتیچ در لیگ اروپا استفاده کند.

 

    

یک نظر