اخبار برگزیده

17 فوریه 2019

ایکاردی بازیکنی مهم برای ما است”

17 فوریه 2019

“همه ی بازی های پیش رو تعیین کننده هستند”

17 فوریه 2019

ایکاردی پس از بازی مقابل سمپدوریا به رختکن رفت

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

پنج خبر کوتاه دوشنبه نهم ژولای

 

اینتر دات آی آر _ پنج خبر کوتاه روز دوشنبه هجدهم تیر ماه. 

 

  1. ایجنت ینس اودگارد که به صورت دائمی و با حق بازخرید به نفع اینتر راهی ساسولو شد به اف سی اینتر نیوز اعلام کرد اینتر به آنها اطمینان داده که در آینده از این بند بازخرید خود استفاده خواهد کرد.
  2. به گزارش موندو دپورتیوو ، بارسلونا خواسته خود برای رافینیا را به 30 میلیون یورو کاهش داده و حاضر است او را مجددا به تیمی دیگر با گزینه حق خرید اجباری قرض دهد. پرمیوم اسپورت نیز گزارش میدهد اینتر حاضر است با این شرایط با بارسلونا مذاکره کند.
  3. امروز ماسیمو فررو علاقه اینتر به پرائت را تایید کرد و گفت نراتزوری ها اگر او را میخواهند بجای پیشنهاد کردن ادر باید تمام بندش را بپردازند. مدیاست گزارش میدهد بند آزاد سازی او 26 میلیون یورو است و اینتر به جذبش می اندیشد.
  4. به گزارش کوریره دلا سرا اینتر مذاکرات برای تمدید قرارداد ایکاردی را پس از 15 ژولای زمانی که مهلت فعال کردن بند آزاد سازی او به اتمام رسیده از سر خواهد گرفت. این روزنامه همچنین گزارش میدهد اینتر پیشنهاداتی را برای میلان اشکرینیار رد کرده است.
  5. به گزارش منبع فرانسوی LE10Sport ، تاتنهام میتواند از توقف مذاکرات بین اینتر و بوردو برای مالکوم استفاده کند و مذاکرات برای این وینگر برزیلی را آغاز کند. حتی چلسی نیز میتواند در صورت جدایی هازارد به فکر جذب مالکوم باشد.
    

هیچ نظری وجود ندارد