اخبار برگزیده

22 جولای 2018

ایوان پریسیچ میتواند جانشین ادن هازارد در چلسی شود

22 جولای 2018

ورسالیکو اینتر را میخواهد

22 جولای 2018

ویدال از لیست بایرن برای تور تابستانی خط خورد

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

29 گل

ایموبیله

لاتزیو

29 گل

دیبالا

یوونتوس

22 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

19 گل

مرتنس

ناپولی

18 گل

هیگوایین

یوونتوس

16 گل

ژکو

رم

16 گل

سیمیونه

فیورنتینا

14 گل

لاسانا

اودینزه

12 گل

فالکه

تورینو

11 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

11 گل

زاپاتا

سمپدوریا

11 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پنج خبر کوتاه دوشنبه نهم ژولای

 

اینتر دات آی آر _ پنج خبر کوتاه روز دوشنبه هجدهم تیر ماه. 

 

  1. ایجنت ینس اودگارد که به صورت دائمی و با حق بازخرید به نفع اینتر راهی ساسولو شد به اف سی اینتر نیوز اعلام کرد اینتر به آنها اطمینان داده که در آینده از این بند بازخرید خود استفاده خواهد کرد.
  2. به گزارش موندو دپورتیوو ، بارسلونا خواسته خود برای رافینیا را به 30 میلیون یورو کاهش داده و حاضر است او را مجددا به تیمی دیگر با گزینه حق خرید اجباری قرض دهد. پرمیوم اسپورت نیز گزارش میدهد اینتر حاضر است با این شرایط با بارسلونا مذاکره کند.
  3. امروز ماسیمو فررو علاقه اینتر به پرائت را تایید کرد و گفت نراتزوری ها اگر او را میخواهند بجای پیشنهاد کردن ادر باید تمام بندش را بپردازند. مدیاست گزارش میدهد بند آزاد سازی او 26 میلیون یورو است و اینتر به جذبش می اندیشد.
  4. به گزارش کوریره دلا سرا اینتر مذاکرات برای تمدید قرارداد ایکاردی را پس از 15 ژولای زمانی که مهلت فعال کردن بند آزاد سازی او به اتمام رسیده از سر خواهد گرفت. این روزنامه همچنین گزارش میدهد اینتر پیشنهاداتی را برای میلان اشکرینیار رد کرده است.
  5. به گزارش منبع فرانسوی LE10Sport ، تاتنهام میتواند از توقف مذاکرات بین اینتر و بوردو برای مالکوم استفاده کند و مذاکرات برای این وینگر برزیلی را آغاز کند. حتی چلسی نیز میتواند در صورت جدایی هازارد به فکر جذب مالکوم باشد.
    

هیچ نظری وجود ندارد