اخبار برگزیده

14 نوامبر 2018

ماروتا برای انتقال تونالی به اینتر با رئیس برشا در تماس بوده است

14 نوامبر 2018

اینتر قرارداد مارتینز را تمدید میکند

14 نوامبر 2018

اینتر در مذاکرات پیشرفته برای جذب هررا؟

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

“من و اینتر آرزو های بزرگی داریم”

اینتر دات آی آر ـ  ت

کنفرانس معارفه مدافع هلندی جدید باشگاه اینتر امروز برگزار شد و پاسخگوی سوالات رسانه ها شد.همچنین برخی از سوالاتی که او جواب داد از فیسبوک انتخاب شده بودند. دی فرای در این کنفرانس گفت:

هدف این است که بازی کنم و چیز های زیادی تا حد ممکن با این پیراهن و برای این تیم ببرم.ما اینتر هستیم و اهداف بزرگی داریم . میخواهیم خود را اثبات کنیم.اینتر را به دلیل ایمانی که به من داشت انتخاب کردم؛هیچکس مانند آنها مرا نمیخواست.من به این پروژه باور دارم و ما اهداف مشترکی در تیم داریم.من متقاعد شده ام که انتخابم درست بوده است.
من هیچ ترکیبی را ارجحیت نمیدهم.هم در دفاع سه نفره و هم در دفاع چهار نفره بازی کرده ام و هیچ مشکلی با تصمیم رئیس [اسپالتی] ندارم.اگر بخواهم از نحوه کار کردنم مثالی بزنم باید بگویم من مثبت هستم و در رختکن لبخند میزنم و در صورت توان به دنبال کمک کردن به هم تیمی هایم هستم.
پیش فصل یک تجربه بزرگ است و مهم است که از هم تیمی هایت شناخت پیدا کنی و به عنوان یک تیم خوب کار کنید.مربی و باشگاه هر دو واقعا مرا میخواستند و من خوشحالم.
آخرین بازی؟[دیدار هفته آخر بین اینتر و لاتزیو]گذشته نمیتواند تغییر پیدا کند.من به آینه نگاه میکنم و راحت هستم.[وجدان راحتی دارم]میدانم که در آن چهار از اول تا آخر همه چیزی که میتوانستم را به آنها داده ام.
    

هیچ نظری وجود ندارد