اخبار برگزیده

17 فوریه 2019

ایکاردی بازیکنی مهم برای ما است”

17 فوریه 2019

“همه ی بازی های پیش رو تعیین کننده هستند”

17 فوریه 2019

ایکاردی پس از بازی مقابل سمپدوریا به رختکن رفت

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

“من و اینتر آرزو های بزرگی داریم”

اینتر دات آی آر ـ  ت

کنفرانس معارفه مدافع هلندی جدید باشگاه اینتر امروز برگزار شد و پاسخگوی سوالات رسانه ها شد.همچنین برخی از سوالاتی که او جواب داد از فیسبوک انتخاب شده بودند. دی فرای در این کنفرانس گفت:

هدف این است که بازی کنم و چیز های زیادی تا حد ممکن با این پیراهن و برای این تیم ببرم.ما اینتر هستیم و اهداف بزرگی داریم . میخواهیم خود را اثبات کنیم.اینتر را به دلیل ایمانی که به من داشت انتخاب کردم؛هیچکس مانند آنها مرا نمیخواست.من به این پروژه باور دارم و ما اهداف مشترکی در تیم داریم.من متقاعد شده ام که انتخابم درست بوده است.
من هیچ ترکیبی را ارجحیت نمیدهم.هم در دفاع سه نفره و هم در دفاع چهار نفره بازی کرده ام و هیچ مشکلی با تصمیم رئیس [اسپالتی] ندارم.اگر بخواهم از نحوه کار کردنم مثالی بزنم باید بگویم من مثبت هستم و در رختکن لبخند میزنم و در صورت توان به دنبال کمک کردن به هم تیمی هایم هستم.
پیش فصل یک تجربه بزرگ است و مهم است که از هم تیمی هایت شناخت پیدا کنی و به عنوان یک تیم خوب کار کنید.مربی و باشگاه هر دو واقعا مرا میخواستند و من خوشحالم.
آخرین بازی؟[دیدار هفته آخر بین اینتر و لاتزیو]گذشته نمیتواند تغییر پیدا کند.من به آینه نگاه میکنم و راحت هستم.[وجدان راحتی دارم]میدانم که در آن چهار از اول تا آخر همه چیزی که میتوانستم را به آنها داده ام.
    

هیچ نظری وجود ندارد