اخبار برگزیده

22 جولای 2018

ایوان پریسیچ میتواند جانشین ادن هازارد در چلسی شود

22 جولای 2018

ورسالیکو اینتر را میخواهد

22 جولای 2018

ویدال از لیست بایرن برای تور تابستانی خط خورد

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

29 گل

ایموبیله

لاتزیو

29 گل

دیبالا

یوونتوس

22 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

19 گل

مرتنس

ناپولی

18 گل

هیگوایین

یوونتوس

16 گل

ژکو

رم

16 گل

سیمیونه

فیورنتینا

14 گل

لاسانا

اودینزه

12 گل

فالکه

تورینو

11 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

11 گل

زاپاتا

سمپدوریا

11 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“من و اینتر آرزو های بزرگی داریم”

اینتر دات آی آر ـ  ت

کنفرانس معارفه مدافع هلندی جدید باشگاه اینتر امروز برگزار شد و پاسخگوی سوالات رسانه ها شد.همچنین برخی از سوالاتی که او جواب داد از فیسبوک انتخاب شده بودند. دی فرای در این کنفرانس گفت:

هدف این است که بازی کنم و چیز های زیادی تا حد ممکن با این پیراهن و برای این تیم ببرم.ما اینتر هستیم و اهداف بزرگی داریم . میخواهیم خود را اثبات کنیم.اینتر را به دلیل ایمانی که به من داشت انتخاب کردم؛هیچکس مانند آنها مرا نمیخواست.من به این پروژه باور دارم و ما اهداف مشترکی در تیم داریم.من متقاعد شده ام که انتخابم درست بوده است.
من هیچ ترکیبی را ارجحیت نمیدهم.هم در دفاع سه نفره و هم در دفاع چهار نفره بازی کرده ام و هیچ مشکلی با تصمیم رئیس [اسپالتی] ندارم.اگر بخواهم از نحوه کار کردنم مثالی بزنم باید بگویم من مثبت هستم و در رختکن لبخند میزنم و در صورت توان به دنبال کمک کردن به هم تیمی هایم هستم.
پیش فصل یک تجربه بزرگ است و مهم است که از هم تیمی هایت شناخت پیدا کنی و به عنوان یک تیم خوب کار کنید.مربی و باشگاه هر دو واقعا مرا میخواستند و من خوشحالم.
آخرین بازی؟[دیدار هفته آخر بین اینتر و لاتزیو]گذشته نمیتواند تغییر پیدا کند.من به آینه نگاه میکنم و راحت هستم.[وجدان راحتی دارم]میدانم که در آن چهار از اول تا آخر همه چیزی که میتوانستم را به آنها داده ام.
    

هیچ نظری وجود ندارد