اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2018

“در حال رشد هستیم”

25 سپتامبر 2018

“به منظور حفظ ثبات خود باید پیروز بازی می شدیم”

25 سپتامبر 2018

صحبتهای اسپالتی پس از پیروزی مقابل فیورنتینا

برترین گلزنان لیگ

دفرل

سمپدوریا

4 گل

پیاتک

جنوا

4 گل

بناسی

فیورنتینا

3 گل

دی پائول

اودینزه

3 گل

گومز

آتالانتا

2 گل

رونالدو

یوونتوس

2 گل

پرسیچ

اینتر

2 گل

پاوولتی

کالیاری

2 گل

زیلینسکی

ناپولی

2 گل

براردی

ساسوئولو

2 گل

ریجیونی

آتالانتا

2 گل

بوآتنگ

ساسولو

2 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

شش خبر کوتاه چهارشنبه یازدهم ژولای

 

اینتر دات آی آر _شش خبر کوتاه چهارشنبه بیستم تیر ماه.

 

  1. به گزارش گاتزتادلا اسپورت شیمه ورسالیکو پاسخ مثبتش برای انتقال به اینتر را اعلام کرده ولی هنوز توافقی بین اینتر و اتلتیکو مادرید وجود ندارد. با گذشت زمان باشگاه مادریدی احتمالا نسبت به فرمول پیشنهادی اینتر متقاعد خواهد شد.
  2. به گزارش توتو اسپورت ، اگر تا جمعه موسی دمبله به تیمی در چین نرود اینتر برای او اقدام میکند. در این صورت باید دید دمبله چقدر برای پیوستن به اینتر مشتاق است و آیا ناینگولان میتواند او را متقاعد کند یا نه. اگر اینتر در متقاعد کردن او و یا تاتنهام ناکام بماند گزینه های دیگر برای تقویت خط میانی هدف قرار داده میشوند.
  3. روز گذشته فرانس فوتبال اعلام کرد رم به جذب مالکوم هدف اینتر می اندیشد. امروز مدیر بوردو در مصاحبه ای این موضوع را تکذیب کرد.
  4. پیساردو گلر جوان اینتر رسما به مدت یک فصل باشگاه مونوپولی قرض داده شد. همچین مانوئل لومباردونی مدافع پریماورا اینتر به صورت قرضی به باشگاه پرو پاتریا پیوست.
  5. به گزارش آلفردو پدولا اینتر و جیانگسو در حال مبادله اسناد برای انتقال ادر به چین هستند. انتقال با 6 میلیون یورو نهایی خواهد شد. منابع دیگر نیز گزارش دادند او در تمرین نوبت عصر اینتر شرکت نکرد و این نشانه ای از رفتنش به چین است.
  6. به گزارش موندو دپورتیوو بارسلونا دیگر به اینتر بعنوان یک گزینه برای رافینیا باوری ندارد و احتمال انتقال مجدد به سن سیرو بعید است.
    

هیچ نظری وجود ندارد