اخبار برگزیده

22 جولای 2018

ایوان پریسیچ میتواند جانشین ادن هازارد در چلسی شود

22 جولای 2018

ورسالیکو اینتر را میخواهد

22 جولای 2018

ویدال از لیست بایرن برای تور تابستانی خط خورد

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

29 گل

ایموبیله

لاتزیو

29 گل

دیبالا

یوونتوس

22 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

19 گل

مرتنس

ناپولی

18 گل

هیگوایین

یوونتوس

16 گل

ژکو

رم

16 گل

سیمیونه

فیورنتینا

14 گل

لاسانا

اودینزه

12 گل

فالکه

تورینو

11 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

11 گل

زاپاتا

سمپدوریا

11 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

شش خبر کوتاه چهارشنبه یازدهم ژولای

 

اینتر دات آی آر _شش خبر کوتاه چهارشنبه بیستم تیر ماه.

 

  1. به گزارش گاتزتادلا اسپورت شیمه ورسالیکو پاسخ مثبتش برای انتقال به اینتر را اعلام کرده ولی هنوز توافقی بین اینتر و اتلتیکو مادرید وجود ندارد. با گذشت زمان باشگاه مادریدی احتمالا نسبت به فرمول پیشنهادی اینتر متقاعد خواهد شد.
  2. به گزارش توتو اسپورت ، اگر تا جمعه موسی دمبله به تیمی در چین نرود اینتر برای او اقدام میکند. در این صورت باید دید دمبله چقدر برای پیوستن به اینتر مشتاق است و آیا ناینگولان میتواند او را متقاعد کند یا نه. اگر اینتر در متقاعد کردن او و یا تاتنهام ناکام بماند گزینه های دیگر برای تقویت خط میانی هدف قرار داده میشوند.
  3. روز گذشته فرانس فوتبال اعلام کرد رم به جذب مالکوم هدف اینتر می اندیشد. امروز مدیر بوردو در مصاحبه ای این موضوع را تکذیب کرد.
  4. پیساردو گلر جوان اینتر رسما به مدت یک فصل باشگاه مونوپولی قرض داده شد. همچین مانوئل لومباردونی مدافع پریماورا اینتر به صورت قرضی به باشگاه پرو پاتریا پیوست.
  5. به گزارش آلفردو پدولا اینتر و جیانگسو در حال مبادله اسناد برای انتقال ادر به چین هستند. انتقال با 6 میلیون یورو نهایی خواهد شد. منابع دیگر نیز گزارش دادند او در تمرین نوبت عصر اینتر شرکت نکرد و این نشانه ای از رفتنش به چین است.
  6. به گزارش موندو دپورتیوو بارسلونا دیگر به اینتر بعنوان یک گزینه برای رافینیا باوری ندارد و احتمال انتقال مجدد به سن سیرو بعید است.
    

هیچ نظری وجود ندارد