اخبار برگزیده

24 مارس 2019

“ال تورو یک قهرمان بالقوه است”

24 مارس 2019

اینتر در روزهای آینده با نمایندگان برخواین تماس جدید برقرار خواهد کرد

24 مارس 2019

اینتر با نمایندگان کواچیچ در تماس بوده است

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

دو منبع ایتالیایی از علاقه اینتر به ساویچ خبر میدهند؛ جزئیات

 

اینتر دات آی آر _ رامیرز با انتقال به اینتر میتواند در معامله برای ساویچ با لاتزیو قرار بگیرد.

 

ایل مساجرو منبع نزدیک به لاتزیو گزارش میدهد اینتر به سرگی میلینکوویچ-ساویچ هافبک عقابهای پایتخت علاقمند است. آرتورو ویدال به بارسلونا رفته و لوکا مودریچ نیز دور از دسترس است بنابراین باشگاه اینتر به این بازیکن که مورد توجه یوونتوس و منچستریونایتد نیز قرار دارد می اندیشد. مذاکره با لوتیتو رئیس لاتزیو به ویژه پس از اتفاقات دی فرای آسان نیست اما نراتزوری ها برای متقاعد کردن او تلاش خواهند کرد. استراتژی اینتر پرداخت 30 میلیون یورو به لاتزیو برای انتقال قرضی و پرداخت 70 میلیون یورو در تابستان سال بعد برای دائمی کردن این قرار داد قرضی و همچنین انتقال رامیرز هافبک جیانگسو به این باشگاه است. رامیرز مدتی است مورد توجه لاتزیو قرار دارد و سانینگ میتواند با آوردن این بازیکن برزیلی به اینتر او را به بیانکوچلستی بدهد.

اما لارپوبلیکا دیگر روزنامه ایتالیایی نیز گزارش میدهد میلینکویچ ساویچ آلترناتیوی برای لوکا مودریچ بوده و مذاکرات برای این هافبک اهل کشور صربستان آغاز شده است. لوتیتو برچسب قیمت 150 میلیون یورویی روی او قرار داده که این رقم باعث میشود نزدیک شدن باشگاههای ایتالیایی به او غیر ممکن باشد. بنابراین آنها میدانند بدست آوردن 150 میلیون یورو به صورت یکجا عملا غیرممکن است و در نتیجه آنها احتمالا میتوانند به صورت انتقال قرضی و با حق خرید هافبک خود را واگذار کنند. اینتر میتواند به صورتی خلاقانه رامیرز هافبک تیم دیگر مالکان خود را وارد معامله کند زیرا هافبک سابق چلسی بعنوان جایگزینی برای ساویچ شناسایی شده است و به همین دلیل سانینگ میتواند انتقال رامیرز به لاتزیو را از طریق اینتر تسهیل کند.
اینتر چگونه پول این عملیات را تامین میکند؟ آنها ممکن است یک فروش بزرگ مثل ایوان پرسیچ داشته باشند که مورد توجه مورینیو قرار دارد و انتقالش کمتر از 60 میلیون یورو وارد حسابهای نراتزوری نخواهد کرد. این تصادفی نیست که اسپالتی برای سیستم 4231 مورد علاقه اش آلترناتیو دارد و در حال کار روی آنهاست. اگر پرسیچ به منچستر برود و اینتر ساویچ را جذب کند اسپالتی میتواند از او و ناینگولان بعنوان دو بازیکن هجومی پشت سر ایکاردی در سیستم 3-4-2-1 بهره بگیرد.

    

هیچ نظری وجود ندارد