اخبار برگزیده

22 اکتبر 2018

ماروتا در آستانه پیوستن به تیم مدیریتی اینتر؟

22 اکتبر 2018

“رئال مادرید؟ پیشنهادات رسیده را ارزیابی میکنیم اما…”

22 اکتبر 2018

“عاشق اینتر و طرفدارانش هستم”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

اینسینیه

ناپولی

6 گل

دفرل

سمپدوریا

5 گل

ایموبیله

لاتزیو

5 گل

رونالدو

یوونتوس

4 گل

هیگوایین

میلان

4 گل

دی پائول

اودینزه

4 گل

ایکاردی

اینتر

3 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

پاوولتی

کالیاری

3 گل

بناسی

فیورنتینا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

شش دلیلی که مودریچ در مورد ماندن در رئال مادرید شک و تردید دارد

 

اینتر دات آی آر _ شش دلیل باعث شده مودریچ بخواهد از رئال مادرید جدا شود.

 

منبع مادریدی آ اس دقایقی قبل گزارش داد شک و تردید مودریچ در مورد ماندن در رئال مادرید برطرف نشده است. او امروز به تمرینات لوس بلانکوس اضافه شد و باید ابتدا با باشگاه صحبت کند تا موضع آنها را درک کند. اما فاکتورهایی که باعث شده مودریچ در مورد ماندن خود در مادرید تردید داشته باشد بدین شرح است:

  • اولی پیشنهادی است که او از اینتر دارد. مودریچ به طور خالص 6.5 میلیون یورو از رئال مادرید دریافت میکند در حالی که پیشنهاد اینتر 10 میلیون یورو است(54 درصد افزایش حقوق خواهد داشت).
  • دومین دلیل چین است. او پس از اتمام قرارداد چهار ساله خود با اینتر میتواند دو سال نیز در جیانگسو به فوتبال خود ادامه دهد و تا 38 سالگی که در این تیم بازنشسته میشود میتواند 60 میلیون یورو از سانینگ دریافت کند.
  • سومین دلیل سن اوست. این هافبک کروات در ماه آینده یعنی سپتامبر 33 ساله میشود بنابراین او میداند اکنون آخرین و بهترین فرصت است که بهترین قرارداد عمرش را با آمدن به اینتر امضا کند.
  • چهارمین دلیل عناوین میباشد. درست است که او جاه طلب است اما بردن جامهای متعدد در رئال مادرید باعث شده تشنگی او برای بردن جام نسبت به سالهای قبل فروکش کند و بنابراین به دنبال چالشی جدید است.
  • دلیل پنجم عدم حضور کریستیانو رونالدو و زین الدین زیدان در رئال مادرید هستند.
  • دلیل ششم نیز ایتالیاست. او علاوه بر بازی در لالیگا ، لیگ برتر انگلستان را با تاتنهام نیز تجربه کرده و در همه جا خوش درخشیده است و اکنون نیز میخواهد نشان دهد که درسری آ نیز میتواند این کار را انجام دهد.
    

هیچ نظری وجود ندارد