اخبار برگزیده

17 جولای 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

17 جولای 2019

“تماسی با فیورنتینا نداشته ایم”

17 جولای 2019

دی مارتزیو: والرو بزودی می تواند به فیورنتینا باز گردد

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

مودریچ باید پرز را متقاعد کند؛ عدم اظهار نظر رئیس رئال در مورد او

 

اینتر دات آی آر _ از مدتها قبل بین پرز و مودریچ توافقی شفاهی و ضمنی وجود دارد که اگر این هافبک کروات درخواست جدایی کرد رئیس لوس بلانکوس باید به آن احترام بگذارد .

 

به گزارش اسکای لوکا مودریچ باید در جلسه ی روز جمعه ی خود با فلورنتینو پرز ، رئیس رئال مادرید را متقاعد کند که به توافق شفاهی که از مدتها قبل با یکدیگر داشتند احترام بگذارد و به او اجازه جدایی دهد. اینتر هرکاری که از دستش بر می آمده را تاکنون انجام داده و اگر پرز قصد نداشته باشد که به توافق شفاهی با مودریچ احترام بگذارد اینتر تقریبا شانسی برای جذب او نخواهد داشت. در مراسم معارفه ی تیبو کورتوا خرید جدید رئال مادرید ، از پرز در مورد مودریچ پرسیده شد که او پاسخ مستقیمی نداد و در عوض گفت:

بهترین بازیکنان دنیا ، بهترین بازیکنان اسپانیا و بهترین جوانان را در اختیار داریم . میخواهیم به مسیرمان در فتح عناوین  ادامه دهیم و به همه ی بازیکنانمان که بخوبی ارزش پوشیدن لباس رئال مادرید را درک میکنند اعتماد و اطمینان زیادی داریم. تیم بسیار خوبی داریم و به شدت به آن اعتقاد داریم. همه برای رقابت به منظور کسب پیروزی های مجدد آماده اند و به کار و تلاش سخت برای پیشرفت ادامه خواهیم داد.
    

هیچ نظری وجود ندارد