اخبار برگزیده

16 آگوست 2018

یا مودریچ یا هیچ خرید جدید

15 آگوست 2018

آخرین اخبار از وضعیت آینده ماریو

15 آگوست 2018

دو خبر از مودریچ و کارامو به گزارش دی مارتزیو

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

29 گل

ایموبیله

لاتزیو

29 گل

دیبالا

یوونتوس

22 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

19 گل

مرتنس

ناپولی

18 گل

هیگوایین

یوونتوس

16 گل

ژکو

رم

16 گل

سیمیونه

فیورنتینا

14 گل

لاسانا

اودینزه

12 گل

فالکه

تورینو

11 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

11 گل

زاپاتا

سمپدوریا

11 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

مودریچ باید پرز را متقاعد کند؛ عدم اظهار نظر رئیس رئال در مورد او

 

اینتر دات آی آر _ از مدتها قبل بین پرز و مودریچ توافقی شفاهی و ضمنی وجود دارد که اگر این هافبک کروات درخواست جدایی کرد رئیس لوس بلانکوس باید به آن احترام بگذارد .

 

به گزارش اسکای لوکا مودریچ باید در جلسه ی روز جمعه ی خود با فلورنتینو پرز ، رئیس رئال مادرید را متقاعد کند که به توافق شفاهی که از مدتها قبل با یکدیگر داشتند احترام بگذارد و به او اجازه جدایی دهد. اینتر هرکاری که از دستش بر می آمده را تاکنون انجام داده و اگر پرز قصد نداشته باشد که به توافق شفاهی با مودریچ احترام بگذارد اینتر تقریبا شانسی برای جذب او نخواهد داشت. در مراسم معارفه ی تیبو کورتوا خرید جدید رئال مادرید ، از پرز در مورد مودریچ پرسیده شد که او پاسخ مستقیمی نداد و در عوض گفت:

بهترین بازیکنان دنیا ، بهترین بازیکنان اسپانیا و بهترین جوانان را در اختیار داریم . میخواهیم به مسیرمان در فتح عناوین  ادامه دهیم و به همه ی بازیکنانمان که بخوبی ارزش پوشیدن لباس رئال مادرید را درک میکنند اعتماد و اطمینان زیادی داریم. تیم بسیار خوبی داریم و به شدت به آن اعتقاد داریم. همه برای رقابت به منظور کسب پیروزی های مجدد آماده اند و به کار و تلاش سخت برای پیشرفت ادامه خواهیم داد.
    

هیچ نظری وجود ندارد