اخبار برگزیده

17 جولای 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

17 جولای 2019

“تماسی با فیورنتینا نداشته ایم”

17 جولای 2019

دی مارتزیو: والرو بزودی می تواند به فیورنتینا باز گردد

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

دی مارتزیو: جلسه روز جمعه مودریچ با پرز مجددا به تعویق افتاد؛ بروز رسانی

 

اینتر دات آی آر _ مودریچ همچنان اینتر را میخواهد و رئال مادرید نیز قصد حفظ او را دارد.

 

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو جلسه ی رو در روی بین فلورنتینو پرز و لوکا مودریچ هنوز در دستور کار نیست و رئیس رئال مادرید جلسه ای که قرار بود فردا برگزار شود را مجددا به تاخیر انداخته زیرا استراتژی او و رئال هدر دادن زمان است. به مانند روز قبل ، امروز نیز تماس های مستقیمی بین بهترین بازیکن جام جهانی روسیه و رئال مادرید وجود داشته اما لوس بلانکوس همچنان قصد ندارد از خواسته ی خود برای حفظ مودریچ کوتاه بیاید و این هافبک 32 ساله نیز همچنان روی خواسته اش برای پیوستن به اینتر پافشاری دارد و امروز نیز او بر این تصمیم خود برای جدایی تاکید داشته است. با این حال مودریچ همچنان به حضور در کمپ تمرینی والدبباس و ادامه ی تمرینات خود با رئال مادرید با نهایت حرفه ای گری ادامه میدهد و امروز نیز او از ساعت 18:30 تا 21:30 به وقت محلی در تمرینات شرکت کرده است. هافبک سابق تاتنهام درک میکند که خودداری کردن از حضور در تمرینات روابطش با رئال مادرید را کاملا تیره و تار میکند و ممکن است نتایج خلاف انتظار و زیان باری داشته باشد.
رئال مادرید همچنان به انتظار ادامه خواهد داد زیرا آنها امیدوارند که مودریچ پس از جلسه امروز با لوپتگی سرمربی جدیدشان ، موضع خود را تغییر خواهد داد. مادریدی ها همچنان در حال خریدن زمان هستند تا یک جایگزین در صورت عدم تغییر نظر مودریچ برایش پیدا کنند. آنها نمی خواهند طرفداران خود را پس از رفتن رونالدو و زیدان در این تابستان مایوس کنند و پرز در حال بررسی کردن گزینه های مختلف است. اینتر نیز همچنان سیگنال های مثبتی از طرف این بازیکن دریافت میکند زیرا مودریچ هنوز نظرش برای آمدن به ایتالیا را تغییر نداده و برای تحقق جدایی متکی به همان توافق شفاهی و ضمنی ای است که او با پرز دارد. حتی باوجود اینکه جلسه فردا برگزار نمیشود مکالمات بین طرفین پیش میرود .
اینتر برای بازی دوستانه با اتلتیکو مادرید فردا در پایتخت اسپانیا خواهد بود و این فرصتی است تا از نزدیک با نمایندگان مودریچ که دو روز است در مادرید حضور دارند گفتگو کند. دیداری رو در رو بین مدیران اینتر و رئال مادرید برنامه ریزی نشده است زیرا نراتزوری ها منتظرند مودریچ پرز را برای جدایی متقاعد کند. همانطور که قبلا گفته شد استراتژی ای که پرز برای هدر دادن زمان دارد در حال بکار گیری شدن برای تغییر نظر مودریچ به منظور ماندن در رئال و یا برای پیدا شدن یک جایگزین مناسب برایش است که این استراتژی باعث میشود زمان به طور ناگریز طولانی تر شود. اگر رئال مادرید در حال بازی با زمان است اینتر در حالی که امیدوار باقی می ماند اما محتاط خواهد بود.

    

هیچ نظری وجود ندارد