اخبار برگزیده

19 آوریل 2019

“اینتر؟ باشگاهی بزرگ و مقصدی جذاب برای تاگلیافیکو”

19 آوریل 2019

بزودی آغاز مذاکرات اینتر و رم برای پلگرینی؛ ورود رادو به معامله؟

19 آوریل 2019

“شاید در تابستان بتوانم راهی اینتر شوم”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

چهار خبر کوتاه جمعه دهم آگست

 

اینتر دات آی آر _ چهار خبر کوتاه روز جمعه نوزدهم مرداد ماه. 

 

  1. به گزارش توتو اسپورت از آنجا که کیتا بالده فصل نه چندان خوبی را در موناکو پشت سر گذاشت بنابراین میخواهد به ایتالیا بازگردد و مجددا درخشش را آغاز کند. این تمایل او برای انتقالش به اینتر فاکتوری کلیدی بود که آسیلیو برای جذبش شتاب را در دستور کار قرار دهد و هر دوی اینتر و کیتا امیدوارند این انتقال هرچه سریعتر نهایی شود.
  2. به گزارش اسپورت مدیاست نزدیک بودن انتقال کیتا بالده به اینتر آرام آرام در حال متقاعد کردن کاندروا برای جدایی است (انتقال به موناکو) زیرا میداند در صورت ماندن شاید زمان بازی کمی دراختیارش قرار بگیرد. با این حال اگر او 100 درصد متقاعد نشد کارامو میتواند اینتر را ترک کند. اینتر ارزش او را حدود 25 میلیون یورو در نظر دارد.
  3. به گزارش آ اس ، رئال مادرید از دست اینتر و نمایندگان لوکا مودریچ به ویژه پردراگ میاتوویچ مشاور او که طراح اصلی عملیات انتقالش به ایتالیا بوده عصبی است. طبق گزارش این روزنامه رئال مادرید اکنون میاتوویچ فوروارد سابق خود را یک خیانتکار (خائن) میداند.
  4. به گزارش منبع اسپانیایی اونداسرو ، رئال مادرید به توافق شخصی با تیاگو آلکانترا رسیده و اکنون توافق با بایرن مونیخ باقی مانده است. آیا ورود این هافبک اسپانیایی به رئال میتواند باعث متقاعد شدن پرز به منظور مجوز دادن به مودریچ برای انتقال به اینتر شود ؟
    

هیچ نظری وجود ندارد