اخبار برگزیده

16 آگوست 2018

یا مودریچ یا هیچ خرید جدید

15 آگوست 2018

آخرین اخبار از وضعیت آینده ماریو

15 آگوست 2018

دو خبر از مودریچ و کارامو به گزارش دی مارتزیو

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

29 گل

ایموبیله

لاتزیو

29 گل

دیبالا

یوونتوس

22 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

19 گل

مرتنس

ناپولی

18 گل

هیگوایین

یوونتوس

16 گل

ژکو

رم

16 گل

سیمیونه

فیورنتینا

14 گل

لاسانا

اودینزه

12 گل

فالکه

تورینو

11 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

11 گل

زاپاتا

سمپدوریا

11 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

آخرین اخبار از وضعیت مودریچ ؛ تمدید قرار داد او با رئال ؟

 

اینتر دات آی آر _ اخبار در مورد لوکا مودریچ ضد و نقیض هستند. 

 

اجازه بدهید اخبار منتشر شده از بعدازظهر امروز در مورد لوکا مودریچ را مرور کنیم. اخبار امروز بعدازظهر با گزارش آ اس شروع شد که اعلام کرد مودریچ تصمیم گرفته در رئال مادرید باقی بماند. پس از آن مارکو بارزاگی خبرنگار پرمیوم اسپورت که در اسپانیا حضور دارد اعلام کرد مودریچ در دفتر فلورنتینو پرز دیده شده است تا با او جلسه ای برگزار کند. سپس فابریتزیو رومانو که او نیز در مادرید حضور یافته اینگونه گزارش داد:

در حال حاضر هیچ جلسه برنامه ریزی شده ای بین مودریچ و پرز که میخواهد زمان را هدر بدهد وجود ندارد. رئیس رئال میخواهد مودریچ را حفظ کند و روی این خواسته خود سفت و سخت است. اما مودریچ روی رفتن به اینتر اصرار دارد و به این کار ادامه خواهد داد ولی با این حال تصمیم آخر را پرز میگیرد.

بلافاصله پس از این خبر گاتزتا دلا اسپورت وارد کار شد و اعلام کرد رئال مادرید پیشنهاد قرضی اینتر را رد کرده است! ایوان پریشیچ نیز در صفحه اینستاگرام خود همانطور که در تصویر زیر میبینید ضمن خوش آمد گویی به شیمه ورسالیکو نوشت جای “چه کسی در عکس خالیست ؟” و بر روی عکس لوکا مودریچ را تگ کرد و این هافبک 32 ساله نیز پست او را لایک کرد.

با این حال این پایان کار نبود و مارکا اعلام کرد قرارداد مودریچ با رئال مادرید طبق توافق با او تمدید خواهد شد و هافبک سابق تاتنهام حقوقی برابر با سرخیو راموس در رئال مادرید دریافت خواهد کرد. حال باید دید سرنوشت این بازیکن در نهایت چه میشود.

    

یک نظر