اخبار برگزیده

19 آوریل 2019

“اینتر؟ باشگاهی بزرگ و مقصدی جذاب برای تاگلیافیکو”

19 آوریل 2019

بزودی آغاز مذاکرات اینتر و رم برای پلگرینی؛ ورود رادو به معامله؟

19 آوریل 2019

“شاید در تابستان بتوانم راهی اینتر شوم”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آخرین اخبار از وضعیت مودریچ ؛ تمدید قرار داد او با رئال ؟

 

اینتر دات آی آر _ اخبار در مورد لوکا مودریچ ضد و نقیض هستند. 

 

اجازه بدهید اخبار منتشر شده از بعدازظهر امروز در مورد لوکا مودریچ را مرور کنیم. اخبار امروز بعدازظهر با گزارش آ اس شروع شد که اعلام کرد مودریچ تصمیم گرفته در رئال مادرید باقی بماند. پس از آن مارکو بارزاگی خبرنگار پرمیوم اسپورت که در اسپانیا حضور دارد اعلام کرد مودریچ در دفتر فلورنتینو پرز دیده شده است تا با او جلسه ای برگزار کند. سپس فابریتزیو رومانو که او نیز در مادرید حضور یافته اینگونه گزارش داد:

در حال حاضر هیچ جلسه برنامه ریزی شده ای بین مودریچ و پرز که میخواهد زمان را هدر بدهد وجود ندارد. رئیس رئال میخواهد مودریچ را حفظ کند و روی این خواسته خود سفت و سخت است. اما مودریچ روی رفتن به اینتر اصرار دارد و به این کار ادامه خواهد داد ولی با این حال تصمیم آخر را پرز میگیرد.

بلافاصله پس از این خبر گاتزتا دلا اسپورت وارد کار شد و اعلام کرد رئال مادرید پیشنهاد قرضی اینتر را رد کرده است! ایوان پریشیچ نیز در صفحه اینستاگرام خود همانطور که در تصویر زیر میبینید ضمن خوش آمد گویی به شیمه ورسالیکو نوشت جای “چه کسی در عکس خالیست ؟” و بر روی عکس لوکا مودریچ را تگ کرد و این هافبک 32 ساله نیز پست او را لایک کرد.

با این حال این پایان کار نبود و مارکا اعلام کرد قرارداد مودریچ با رئال مادرید طبق توافق با او تمدید خواهد شد و هافبک سابق تاتنهام حقوقی برابر با سرخیو راموس در رئال مادرید دریافت خواهد کرد. حال باید دید سرنوشت این بازیکن در نهایت چه میشود.

    

یک نظر